Behaal je Tafeltennisdiploma Zeevogels 1 verrast bij Allcmaarsche Boys Laatste kantviswedstrijd DVW Koppel 701 dartstoernooi Oosthonk TROTECHJ&WS1E SPORTNIEUWS UIT DE REGIO TAFELTENNIS LIMMEN - Iedereen heeft wel eens getafeltennist op de cam ping of op het schoolplein. Tafeltennisvereniging Limmen biedt de jeugd van Limmen en omstreken de mogelijkheid om in zes weken een tafeltennisdi ploma te behalen. Op vrijdag 19 oktober zal de eerste les star ten. Er wordt bij dit diploma de belangrijkste tafeltennisslagen aan geleerd, waarbij je speelt met je eigen leeftijdsgenoten. De trainin gen hiervoor worden wekelijks gegeven op de vrijdagavond van 18.45 tot 19.45 uur. Aan de eerste trainingen zijn geen kosten verbon den. Extra informatie is ook op de trainingen te verkrijgen. Ook de geïnteresseerden senioren kunnen op vrijdag na 20.00 uur langskomen en kennismaken met de tafeltennisvereniging. De vereniging is gevestigd in de sporthal aan de Hogeweg 61 te Limmen. VOETBAL EGMOND - Door een verrassende overwinning tegen Alkmaarsche Boys staat Zeevogels in het lin ker rijtje. Omdat de thuisclub de week ervoor had gewonnen van Berdos ging de aanhang van de Hoevers zonder heel veel verwachtingen van huis. Vanaf minuut één toonde Zeevogels een gezond portie strijd lust. De Boys vonden dat maar lastig en raakten zo niet in goede doen. Op het moment dat het (bijna) mis ging sleepte doelman Marcel van Velzen zijn ploeg er doorheen. Ook in de tweede helft bleven de withem- den knokken voor iedere bal. De thuisclub ging al meer fouten maken. Het duurde lang voordat de ploeg van trainer Ranzijn hiervan profiteerde. Twintig minuten voor tijd gleed Gijs de Waal, samen met zijn tegenstander Sander Bijl, de bal over de doellijn; 0-1. Even later was het weer feest. Hans van der Werf bracht de bal strak voor het doel en Jorrit Groot schoot binnen; 0-2. In de slotfase kwamen de Boys, door twee rode kaarten, met negen man te staan. Zeevogels verzuimde de score op te voeren, maar niemand die daar achteraf in het Egmondse kamp over klaagde. Drie dik ver diende punten voor Zeevogels bij Alkmaarsche Boys uit. Komende zondag gaat de ploeg van trainer Ernst Ranzijn voor een bekerwed strijd naar Texel. HENGELSPORT EGMOND - Zaterdag 13 okto ber hebben 14 zeevissers van DVW voor de Noord boulevard van Egmond aan Zee hun laat ste kantwedstrijd gevist. De omstandigheden waren werke lijk voortreffelijk. Nauwelijks wind en toch nog een flinke branding. De hoeveelheid apenhaar, een soort wier, dat de laatste tijd het vis sen haast onmogelijk maakte viel enorm mee. Tijdens het opkomende water werden al snel de eerste vis sen gevangen. Vooral Menno Kuyper wist de nodige zeebaarzen te haken. Op het moment dat de ebstroom er goed kwam kregen de vissers, die op het noordelijk gedeelte van het parcours stonden, regelmatig beet. Van de 34 vissen die gevangen zijn, werden er 14 gewogen. De vangst bestond vooral uit zeebaars waaron der de nodige mooie exemplaren. Verder werd er wijting, schar, kool- vis en gul gevangen. Mark Tervoort is dagwinnaar geworden met in zijn kielzog Menno Kuyper en Rene Blok. Een eervolle vermelding ver dient jeugdlid Reyer Blok, die met de vangst van twee mooie zeebaar zen op de vijfde plaats belandde. Kantviskampioen wordt, ondanks afwezigheid bij deze wedstrijd, Joop Nieuwland. Veel verslagen en foto's zijn te vinden op www.devroegtewint.nl. De volgen de wedstrijd is op 10 november. Er wordt dan vanuit Den Helder op de Noordzee gevist. Je kunt je voor deze wedstrijd nog opgeven bij Emil Wijckelsma, tel. 072-5337330, e-mail: emil.wijckelsma@quicknet.nl. DARTEN HEILOO - Zondag 21 oktober vanaf 13.00 uur gaan de deuren open van het Oosthonk in Heiloo. Darts is de activiteit welke gepland staat bij de wijk- vereniging Plan Oost. Deze keer gaat het niet om de sterkste darter van de dag, maar om het sterkste team van twee darters: een koppeltoernooi. Dit betekent dat men zich alleen per twee personen kan inschrijven. De te winnen prijzen zullen deze keer geen bekers zijn! Het speltype is 701 en er wordt een 'best of five' in de eerste rondes gespeeld. Het inschrijfgeld bedraagt acht euro per koppel. Ben je dit sei zoen al eerder geweest op een dart- toernooi in het Oosthonk dan komen de punten die je vandaag wint bij je vorige totaal. Mocht je nu voor het eerst komen dan is dat geen pro bleem: De Oosthonk Ranking bestaat uit vijf toernooien en op elk toernooi zijn er pryzen te winnen. Voor informatie kun je bellen met Paul, tel. 072-8505126. Locatie Oosthonk, Oostkanter 14a te Heiloo. Hans van der Werf (14) en Jan Hein Pepping houden Alkmaarsche Boys van het lijf. Foto: Monica van Hemert Emil Wijckelsma haalt onder grote belangstelling zijn hengel op.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 19