Heiloocontact o° rtö' Licht Witte Kerkje één nacht uit Meer informatie? Bei! Sluiting 't Beestenboetje nietiws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen 24 OKTOBER 2007 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Nieuwe bouwplannen via procedure art. 19 lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan de hieronder vermelde bouwplannen, die zullen worden behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. De Oostkanter 3 - vergroten woning; Paardeweijdt 15 - vergroten woning; Stationsweg 36 - vergroten woning. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 25 oktober 2007 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermel de bouwplannen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestem mingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk en te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerkers van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen: Breedelaan 9, reg.nr. 2007/0353 bouwen garage ontvangstdatum: 15 oktober 2007 Hoefcamplaan 1, reg.nr. 2007/0304 veranderen garage /berging ontvangstdatum: 15 oktober 2007 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. www.heiioo.nl De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt ubellem naar telefoonnummer 072 535 66 66. Afgegeven Bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend: De Hoghe Weijdt 48, reg.nr. 2007/0182 vergroten van een woning (dakopbouw) verzending: 19 oktober 2007 De Spanring 2, reg.nr. 2007/0034 bouwen van een woning verzending: 16 oktober 2007 Het Zevenhuizen 48, reg.nr. 2007/0254 ged. veranderen van een sportgebouw (vestigen fysiotherapie Feeling) verzending: 19 oktober 2007 Ken nemerstraatweg 403, reg.nr. 2006/0264 vergroten van een berging verzending: 15 oktober 2007 Kennemerstraatweg 464, reg.nr. 2006/0332 oprichten van een bouwwerk (waterre servoir t.b.v. best.plantenkas) verzending: 19 oktober 2007 Vennewatersweg 21 hs 36, reg.nr. 2007/0233 vergroten van een recreatiewoning (kap) verzending: 19 oktober 2007 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen', tele foonnummer 072 535 66 66. Nieuwe bouwplannen (vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn een bouwvergunning te verlenen met toe passing van de in het bestemmings plan opgenomen vrijstellingsmogelijk heid voor de hieronder vermelde bouw plannen: Oostersingel 1 (kavel 34) - bouw woonhuis; Trompenburg 25a - vergroten woning. Ter inzage De bouwplannen en de daarbij beho rende stukken liggen vanaf donderdag 25 oktober 2007 gedurende twee weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermel de bouwplannen vrijstelling te verle nen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk gemotiveerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo.0 Realiseren woongebouw op het adres Kennemerstraatweg 301 Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschre ven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling en bouwvergunning te verlenen voor het realiseren van een woongebouw, bestaande uit 6 appartementen en een parkeerkelder, op het adres Kennemerstraatweg 301 Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoem de vrijstellingsprocedure en met toe passing van de uniforme openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemd plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 25 oktober 2007 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld plan vrijstelling en vergunning te verle nen een zienswijze naar voren bren gen, bij voorkeur schriftelijk, en te rich ten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1 1850 AA Heiloo. t Hoe zou het zijn als 's nachts alle verlichting uit zou zijn? Heel erg donker natuurlijk. Maar tegelijk zou u bijvoorbeeld veel beter de sterren kunnen zien. Nederland is een van de meest verlichte landen ter wereld. Daarom vragen Natuur en Milieu en de Provinciale Milieufederaties aandacht voor de schoonheid van de duisternis en de bedreiging ervan door de toene mende verlichting in ons land. Dit doen zij tijdens de 'Nacht van de nacht' op 27 oktober. Alle gemeenten zijn gevraagd om tijdens de 'Nacht van de nacht' de ver lichting van een markant punt voor één nacht uit te schakelen. In Heiloo is daarom van 27 op 28 oktober de verlichting van het Witte Kerkje uit. In het hele land vinden er allerlei activiteiten plaats tijdens deze nacht. Bij ons in de omgeving is dat onder meer: - Nachtelijke vaarexcursie in llperveld - Wandelen met de nachtwaker in Schoorl - Een boeiende avond over lichthinder in Bovenkarspel - Een avond op Fort Spijkerboor in de Beemster Meer Informatie Voor meer informatie over de activiteiten kunt u kijken op de website www.nachtvandenacht.nl. De herfst is alweer een aantal weken oud en de winter is in aantocht. Het wordt steeds kouder. Voor de dieren in 't Beestenboetje is dit de moeilijkste tijd van het jaar. Ze hebben hun energie in deze periode van het jaar hard nodig en zijn toe aan een beetje rust na de drukke periode van afgelopen jaar. Aangezien het bezoekersaantal van 't Beestenboetje in de herfst- en winterpe riode laag is en om de dieren rust te gunnen, blijft 't Beestenboetje na woens dag 31 oktober 2007 tot het voorjaar van 2008 gesloten. Wij zijn van plan 't Beestenboetje in april 2008 weer te openen voor bezoek. Meer informatie kunt u te zijner tijd lezen op de gemeentelijke informatiepagina.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 12