Kuyper Blom n WAT KOMT ER BIJ JOU UIT? www.kuyperblom.com Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com iroenestroomjagraag.n 14 4 C L s I Q elke week op pagina 5 Bedrijf Belicht Van Aostastraat 2 te Heiloo Geestakker 34 te Heiloo m\ Kennemerstraatweg 524 te Heiloo Van Aostastraat 28 te Heiloo Rondelaan 119 te Heiloo NVM funda 24 OKTOBER 2007 UITKIJKPOST Nieuw in de verkoop' Karakteristiek en uiterst sfeervol jaren 30 herenhuis met een zonnige achter- en zijtuin met een apart staand 2 verdiepingen tellend bijgebouw, welke in gebruik is als ruime berging en architectenbureau. Het huis wordt gekenmerkt door: hoge plafonds, de L-vormige hal, roya le zitkamer, eetkamer, keuken met ïnbouwapp. over gaand in de tuinkamer met fraaie servieskast. Via de ruime trap met fraai gjas-in-loodraam komt men op de 1e verd. waar zich 3 slaapkamers bevinden, een badka mer met wastafelmeubel, kast, 2e toilet en douche. De ruime trap loopt door naar de 2e verd, met 2 slaapka mers, een ruime zolder met cv en vliering. De woning ligt centraal ("Tuindorp"} t.o.v. voorzieningen zoals: winkel centrum 't Loo, bushalte NS station. Zijn dit ingrediënten die u aanspreken? Bel ons dan gerust voor een bezichti ging om deze sfeer te proeven. Halfvrijstaande Inhoud 450 m3 woning Perceelopp. 251 m2 Woonopp. 140 m2 Bouwjaar 1935 Vraagprijs 595.000,- k.k. Op een prima kindvriendelijke en sfeervolle locatie gele gen middenwoning met aparte houten berging (met betonnen vloer en" opstaande rand). Vanuit de doorzon- woonkamer (eikenhouten vloer) heeft u een mooi uit zicht over de keurig verzorgde achtertuin (Zuiden) en aan de voorzijde het trottoir (dus geen auto's in de straat). De diepe achtertuin biedt u veel zongenot en privacy. Op de le verdieping vindt u 3 praktische slaapkamers en de moderne badkamer, een vaste trap naar de 2e verdieping waar u een 4e slaapkamer met dakkapel aantreft. Deze verzorgde woning is gelegen in een populaire en groene woonwijk met voldoende parkeergelegenheid en op korte afstand van stationscentrum, NS - station, scholen, park, strand, duinen en uitvalswegen. Deze woning is voor de snelle beslisser die van gemak houdt, zo te betrekken. Middenwoning Woonopp. 110 m2 Inhoud 310 m3 Perceelopp. 118 m2 Bouwjaar 1971 Vraagprijs 242.500,- k.k. Vraagprijs 198.000,- k.k. Vraagprijs 820.000,- k.k. Winkelpand Perceelopp. 154 m2 BVO. 140 m2 Bouwjaar 1906-1930 Inhoud 360 m3 Vraagprijs 365.000,- k.k. Zeer comfortabele tussenwoning gelegen op een leuke locatie in de jonge wijk 'Ypestein' nabij basisschool. Speelterrein en golfpark. Een lichte tuingerichte woonka mer met deur naar achtertuin, trapkast, houten vloer en luxe open keuken met inbouwapp. De tuin (W) biedt u veel zongenot en privacy. Op de 1e verd. vindt u 3 prak tische slaapkamers, bergkast en de badkamer met was tafelmeubel, 2e toilet, douchecabine en wma. Deze woning is gelegen in een populaire en groene woonom geving met aan de voorzijde vrij uitzicht over landerijen, voldoende parkeergelegenheid en op korte afstand van winkelcentrum,-park, strand, duinen en uitvalswegen. Middenwoning Perceelopp. 103 m2 Woonopp. 95 m2 Bouwjaar 1995 Inhoud 250 m3 Vraagprijs 239.000,- k.k. Gratis advertentie groenestroomiagfaag.nl is een initiatief van WISE. World Information Service on Energy, ondersteund door het VSBfonds. Bent u op zoek naar een perfect gelegen winkelruimte op een uitstekende ziehtlocatie tegenover het winkelcen trum 't Loo? Pak dan nu uw kans! Totale ruimte op de begane grond ca. BVO 140 m2, frontbreedte ca. 8,5 m zijgevel breedte ca. 16,5 m. Dus veel etalageruimte op een prima stek. Groot onbetaald parkeerterrein aan de overzijde van de winkel. Indeling: Entree/hal, winkelruimte, toilet, pantry (BVO 140 m2) 1 e Verdieping: Opslagruimte via vaste trap te bereiken met zelfstandige entree (120 mi) Perfecte locatie! Vanuit dit 3-kamer (HÓEK) appartement, op de bovenste etage, heeft u alle voorzieningen binnen bereik. Het centrum van Heiloo op 5 minuten fietsaf- stand, nabij NS station, de ringweg, A9 en diverse win kels. Zodra u het appartement binnenkomt merkt u gelijk dat het prettig vertoeven is; veel lichtinval in de woon kamer v.v. deur aan voorzijde) vrij uitzicht, grote hoofd slaapkamer en een goede 2e slaap/ hobbykamer, moder ne badkamer en een separaat toilet. Op begane grond bevindt zich de centrale entree met brievenbussen en trappenhuis. Er zijn diverse parkeermogelijkheden voor de deur en uw fiets kunt u in de aparte berging kwijt. Kortom, de ideale starterswoning! Appartement Woonopp. 65 m2 Inhoud 180 m3 Servicek. 176,67 p. kwartaal Bouwjaar 1980 Deze vrijstaande villa met garage biedt u alle vrijheid en ruimte om volop te genieten. Alles klopt en is in vols trekte harmonie gebouwd, samen met de royale fraai aangelegde tuin aan het water met zicht op het park en riante terras" maken het geheel tot een uniek object. De afwerking van de woning is hoogwaardig; plavuizen vloer met vloerverwarming, glad stucwerk, moderne schuifkastenwanden en een prachtige serre/tuinkamer. De riante woonkamer (ca. 80 m2) met een diversiteit aan raampartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en luxe woonkeuken. Wilt u deze sfeer komen proeven, maak dan gerust een afspraak voor een rondleiding Villa Perceelopp. 558 m2 Woonopp. 230 m2 Bouwjaar 1987 Inhoud 715 m3 lilt! kiik

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 14