Texel wipt Zeevogels 1 uit bekeravontuur Bearpaw Gym strijdt tijdens Kickbox-gala's Nieuw kunstgrasveld voor De Terriërs Trampolinespringsters naar WK SPORT 21 Zilver voor Funakoshi Lang gekoesterde droom in vervulling De meisjes trainen hard om op WK in Canada een mooie plek te veroveren UITKIJKPOST 2 4 OKTOBER 2007 Tijdens vier kwalificatiewedstrij den konden de meisjes in totaal maximaal zeven punten vergaren. Om deel te nemen aan het WK moest iedere springster minimaal vier punten behalen. Nadia spaarde haar punten bij elkaar met het synchroonspringen. Danique behaalde haar punten met haar indi viduele oefening en Pascal haalde voor zowel haar individuele oefe ning, en ook voor haar synchroon- oefening, gesprongen met Nadia, haar punten ruimschoots binnen. Door een blessure van een ander Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 22 oktober gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. Dolmans - Schouten 58.8, 2. Haafkens - van de Bogaerde 57.1,3. Kuyt - van Lochem 56.7,4/5. familie Mak en van der Klis - van der Linden 51.7; B-lijn 1. de Waal - Grootjen 56.3, 2. Hommes - Schouten 55.6,3. van Baar - Haan 54.5,4. Glory - Kaashoek 52.4; C-lijn 1. Van Toornburg - de Vries 59.4, 2. Kat - Smit 58.0, 3. Bijlsma - Roelofs 56.6,4. Kuiper-van der Klis. HEILOO - Zaterdag 20 oktober werd voor de 14de maal het Elhatritoernooi in Eindhoven gehouden. Temidden van driehonderd karateka's uit België en alle delen van Nederland waren de karateka's van Funakoshi goed voor drie eerste, zeven tweede en één derde plaats. Voor de Heilooër afdeling was er zilver voor Tom van Amstel, Fabrice de Boer en Rob de Boer. Na vorig jaar met karate gestart te zijn was het voor Rob de Boer de eerste keer dat hij bij een groot toernooi in de prijzen viel. In de klasse +35 jaar verloor hij in een spannende finale van zijn Alkmaarse clubgenoot Cees Splinter, de vreugde was er echter niet minder om. Eigen foto VOETBAL EGMOND - Het bekeravontuur voor Zeevogels is over. Op Texel moesten de Hoevers aantreden tegen de plaatselijke voetbal- trots. De in de vijfde klasse uit komende ploeg uit Den Burg bood vierdeklasser Zeevogels goed tegenstand. Beide trainers hadden te maken met veel afwe zigen en moesten flink puzzelen om zo sterk mogelijk op het veld te verschijnen. Na een gelijk opgaande strijd werd de eerste helft afgesloten zonder doelpunten. De scheidsrechter gaf in de pauze aan niet verder te kunnen. De thuisclub had snel een vervanger gevonden. Na de onderbreking werd KICKBOXEN HEILOO - Afgelopen weekend is er voor kickbox vereniging Bearpaw Gym op twee verschil lende gala's gevochten. Op het tweede ladies only-gala in Wormer kwam Lotte Damen zater dag uit tegen Marina Kok van Team Schreiber de organisator van het damesgala. In drie rondes bewees Lotte zich de sterkste. Vanaf het begin trok Lotte de partij naar zich toe met combinaties waarbij haar stoten mooi werden opgevolgd door een low kick. Lotte vocht haar eerste C partij, ze luisterde hierbij goed naar haar trainers in de hoek en wist de meeste punten te scoren. Zondag werd in Beverwijk door sportschool TopTeam het gelijknami ge gala georganiseerd. Op dit gala vochten de Bearpaw mannen minder fortuinlijk, Erik Oud nam het op tegen Raymond Welbourne van Mejiro Gym en Cinty Vrede in de partij tegen Wendl Rochier van team Aarts. er wel gescoord. Texel aanvoerder Martin Koorn nam snel een vrije trap en schoof de bal langs de muur in de nog vrije hoek; 1-0. Zeevogels vocht terug. De gelijkmaker viel na een inzet uit een afgeslagen aanval. Jorrit Groot zette zijn voet als laatste tegen de bal; 1-1. Penalty's moesten beslissen wie verder mocht bekeren. Na de eerste serie strafschoppen was de stand 5-5. Marco Gerrits zag ver volgens zijn inzet gestopt worden. De aangewezen Texel speler schoot zijn ploeg een ronde verder. Zeevogels kan zich nu geheel richten op de competitie. Komende zondag ont vangt de ploeg van trainer Ranzijn het Oudkarspelse DTS. Een wedstrijd die belangrijk is omdat alles wat onder je staat daar ook moet blijven. 63,33. 2. Haanstra - Rutjes 54,17.3. Huijgen - Huijgen 53,75. D lijn: 1. Smit - Smit 62,92. 2. de Graaff - de Graaff 60,87.3. Olgers - Weel 57,92. Fumez Pas HEILOO - De uitslag van de door Fumez Pas gespeelde wedstrijd op 18 oktober is als volgt: A-lijn: 1. Piersma - van Splunder 60,42; 2. familie Min 59,58; 3. familie Eveleens 55,83; B lijn; 1. Manshanden - Slob 61,67; 2. Beerse - Bras 57.92; 3 Derksen - Sonnenschein 53.75; C lijn; 1. Familie Settels 55.21; 2 3 Reuzenaar - van Wensen alsmede Noordenbos - van Riemsdijk 54.17; D lijn; 1. Vendel - Fransen 64.74; 2 van Estrik - van Roon 56.46; 3. Beerse - van der Meer 53.88. Het Oosthonk HEILOO - Bridgeclub het Oosthonk heeft op 17 oktober als volgt gespeeld: A Lijn 1. D. d. Klerck - J. Beerse 64,17, 2. Dames G. van Lochem - E. Motta 62,92.3. A. Groeneveld - A. Brugman 58,75. B Lijn 1. M. Oostelbos - J. Menger 63,18, 2. Tr. Haas - J. Staphorsius 60,83,3. Dames T. Niele - G. Voskuil 58,33- De herfst kampioenen A Lijn: D. de Klerck - J. Beerse, B lijn: Familie Keesen. De groene Trui voor het aanstormend talent, A Lijn dames Eveleens-Santifort 16,5 pnt. B Lijn Fam Haanstra 15.5 pnt. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen van de op 11 oktober door Damclub Heiloo gespeelde zesde ronde zijn als volgt: A. Valkering - W. Solleveld 2-0, F. Schouten - M. Out 0-2, S. Klerk-A. Stegeman 2-0, C. van Lieshout- P. Heyne 1-1. De zevende ronde gespeeld op 18 oktober: C. van Lieshout - F. Schouten 1- 1, S. Klerk - W. Solleveld 2-0, A. Stegeman - P. Heyne 1-1. Kennemerdamkring HEILOO/ALKMAAR - DDD Alkmaar en DCH Heiloo hebben op 15 oktober als volgt gespeeld: B. Van Leyen - A. Valkering 3-0, J. Hemels - M. Out 0-3, G. Kievitt - P. Schouten 0-3, Simoon Droog - C. van Lieshout 1-1, R. van Gelders - A. Stegeman 0-3, P. Ottevanger- R. Koek 3-0, J. Koelemij - P. Heyne 1-1. TRAMPOLINESPRINGEN ALKMAAR/HE ILOO - Nadia Keijzer (15 jaar), Danique Keijzer (13 jaar) en Pascal Wiebering (15 jaar) uit Heiloo hebben zich weten te plaatsen voor het WK trampolinesprin gen, welke dit jaar van 8 tot en met 10 november gehouden wordt in Quebec, Canada. Deze kampioenschappen worden één keer in de twee jaar gehouden. Om je hiervoor te plaatsen tel den de prestaties van het sei zoen 2006/2007 mee. synchroonduo mag Danique nu met synchroonpartner Denise Liefting uit Heerhugowaard ook aan het synchroonspringen meedoen. Pascal en Nadia, al -tweemaal Nederlands Kampioen synchroonspringen, hopen in Canada op een mooie plek. Zij trainen er in ieder geval hard genoeg voor. Voor de meisjes zal dit een geweldige ervaring zijn om met de hele internationale top op te trek ken en zichzelf hier aan te meten. HOCKEY HEILOO - Een lang gekoesterde droom is voor hockeyvereniging De Terriërs werkelijkheid gewor den. Afgelopen zondag werd het derde kunstgrasveld officieel geopend. Dit veld is hard nodig gezien het sterk groeiende aantal leden van de club. De laatste seizoenen moest de jeugd zelfs noodgedwongen trainen op de velden van Hockeyclub Uitgeest, bij gebrek aan voldoende velden in Heiloo. „Hockey is erg populair en vooral de jeugdafdeling groeit sterk. Daar zijn we blij om, maar we hebben door onder andere het tekort aan speelvelden een wachtlijst", aldus voorzitter Wytze van der Meer. Vanwege zijn jaren lange en tomeloze inzet voor de club is het langverwachte kunst grasveld naar hem vernoemd en werd het zondag door zijn twee kleinkinderen onthuld. „In eerste instantie wilde hij niet dat het veld zijn naam zou dragen, dat vond hij teveel eer. Gelukkig heeft hij uitein delijk toegestemd, anders had er Veld Zonder Naam öp het bordje gestaan", aldus Carla de Goede, clubhuis manager. Burgemeester Romeyn en wethouder Obdam maakten voor de gelegenheid de eerste doelpunten, waarna de aan voerders van alle Terriërs teams een wedstrijd tegen elkaar speelden. De aanvoerders van alle Terriërs teams speelden een wedstrijd tegen elkaar op het gloednieuwe veld. Foto: Mario Sacksioni. Heilooër Bridge Club HEILOO - Op dinsdag 16 oktober heeft de HBC als volgt gespeeld: A lijn: 1. Klerk - Stark 63,33. 2- Reuzenaar - Schaaper 59,58. 3. Brokx - Hendrikse 55,00. B lijn: 1. de Jong - Olgers 63,33. 2. Blommert - Blommert 58,75.3. Geerling - Noordenbos 56,67. Op donderdag 18 oktober: A lijn: 1. Smit - Tiel 60,42.2. de Bruyckere - Stark 59,38.3. Haan - Klerk 56,77. B lijn: 1. E. Kuijper -P. Kuijper 58,33. 2. Phaff - de Waard 54.58- 3. Kat - Uijl 54,17. C lijn: 1. Po£t - Schreiber De drie trampolinespringsters gaan in Canada hun talenten meten met springers uit de hele wereld. Met v.l.n.r. Danique Keijzer, Denise Liefting (Heerhugowaard), Nadia Keijzer en Pascal Wiebering.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 21