Filmopnames in Heiloo Benedictusschool sluit Kinderboekenweek af met kleedjesmarkt Buurtbus Ontmoetingen H El LOO Zonwering 3 COPD is levensgevaarlijk s^imkkeKim 'Ke"é. Ribkarbonad Haaskarbonade Blindè virike Slagersachterham landse zaken Tweedehands boekenmarkt Trefpunt Ontmoeting met burgemeester Hans Romeyn UITKIJKPOST 24 OKTOBER 2007 kilo kilo 4 stuks voor 100 gram Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen,'faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ADVERTENTIE O».»..*».» a wiii Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces COPD is een ongeneeslijke long ziekte. Roken is de belangrijkste oorzaak, maar niet de enige. 40-plus en (ex-)roker? Doe de test op www.astmafonds.nl (Gratis advertentie) Toonaangevend en alles op het gebied van binnen- en buitenzonwering Dealer vanLuxaflex Sunway Harol Verosol VAN BAKKUM Laat 121 1811 ED Alkmaar\ (072) 512 68 71 www.binnenlandse-zaken.nl Vervolg van voorpagina „Het huisje aan de Westerweg voldoet helemaal aan de wensen van de filmmakers; dit was het huis je dat ze zochten! Met zo'n mooie oude kastanjeboom in de voortuin heeft het oude pand de juiste uit straling. Dat we in Heiloo filmen is toeval; er is overal in Nederland gezocht naar zo'n locatie en die is uiteindelijk gevonden in Heiloo.", aldus Marijn, een medewerker van de productie. Ondertussen probeert hij nieuwsgierigen enigszins op een afstand te houden als er gedraaid wordt. Bewoners van het afgezette stuk Westerweg waren vooraf door middel van een brief op de hoogte gesteld, maar onwetende passanten keken toch een beetje verbaasd op. Tussen het regelen en het omleiden van autoverkeer vertelt hij verder: „Scenarioschrijfster Jacqueline Epskamp en regisseuse Mischa Kamp wilden graag eens met elkaar De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.001 m 16.00 uur donderdag 14.001 m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdago8.3o t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.001 m 14.30 uur samenwerken. In deze film komt dit tot uiting. De personages in de film worden voornamelijk gespeeld door jonge, onbekende acteurs. Jaap Groot, de vader in het verhaal, wordt vertolkt door de acteur Lukas Dijkema." Dijkema was eerder op televisie te zien in onder andere 'Baantjer', 'Keyzer de Boer' en 'Spangen'. Rondom het huisje aan de Westerweg heerst een hectische sfeer waar mensen van de filmploeg druk heen en weer lopen. Kabels, lampen en andere atributen liggen en staan overal. Maar wat er binnen gefilmd wordt en gebeurt, blijft vooralsnog een verrassing. In de loop van 2008 zal het resultaat op televisie te zien zijn. 12 september. Als ik terugdenk aan deze dag heb ik goede en prettige herinneringen, maar ook verdrietige. Op de terug weg moesten we namelijk even wachten en uitwijken, omdat er even daarvoor een ernstig ongeluk had plaats gevonden op de kruising van Westerweg en Zeeweg met, naar later bleek, fatale afloop omdat het slachtoffer de aanrijding niet over leefde. Zo werd een fijne vreugde volle feestdag toch enigszins over schaduwd door het besef hoe gevaarlijk ons verkeer soms kan zijn. Gelukkig kwamen wij met de burgemeester aan het stuur heel huids terug van de rit naar Egmond. Zelf was de heer Romeyn niet erg te spreken over zijn eigen rijstijl, voor al het schakelen vond hij soms moeilijk en hij baalde zichtbaar, toen de motor een keer afsloeg op een kruispunt, net op het moment, dat het verkeerslicht op groen sprong. De passagiers vonden het wel grap pig, want er werd al hardop gepraat over een herexamen. Wat mij betreft mag de burgemeester best nog een of meer keren rijden, want hoewel hij pas sinds juni 2005 burge meester is, blijkt hij al zeer populair te zijn. Vooral op de heenweg kwam hij vaak handen tekort om te zwaai en naar 311e bekenden. Dankzij hem en zijn wethouders vervoerden we op die bewuste woensdag 56 passa giers en dat is maar liefst 10% van het totaal van de hele maand sep tember. Tijdens de pauze bij het bus station in Egmond kreeg de burge meester een kleine tien minuten de kans om met de passagiers in gesprek te gaan. Dat deed hij heel spontaan, met zichtbaar veel plezier en ook de nodige humor. Hij vertel de mij na afloop, dat hij de mensen op deze laagdrempelige manier laat ervaren, dat ze niet teveel tegen een burgemeester moeten opkijken en niet bang hoeven te zijn om hem aan te spreken als ze ergens mee zitten. Volgens mij is dat al aardig gelukt bij een van de vrouwelijke passa giers, die ik hielp met haar rollator, want zij straalde van blijdschap toen ze mij vertelde, dat ze de burge meester een hand had gegeven. (Tekst en foto: Tim van der Lans, chauffeur van de Buurtbus) HEILOO - Op zaterdag 27 okto ber wordt van 10.00 tot 13.00 uur weer de tweedehands boeken markt gehouden in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Ouderenwerk Heiloo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo bren gen, dat op werkdagen van 09.00 uur tot 17.00 uur open is. U kunt ze ook laten ophalen, tel. 072- 5331297. HEILOO - De afsluiting van de kinderboekenweek gebeurde op de Benedictusschool door een 'kleed jesmarkt' te organiseren voor ouders en kinderen. Veel handelsgeesten kwamen deze dag bovendrij ven. Eigen foto In de twee vorige afleveringen kwamen de wethouders Ouderkerken en Opdam aan het woord en nu is als laatste gastchauf- feur van het college de burge meester aan de beurt. We gaan dus even terug in de tijd, want ook dit verhaal speelt zich af op woensdag

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3