contact Gemeentelijke Basisadministratie Personen (GBA) 15 HEILOO Verleende collectevergunning GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Afval en milieu Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 7NOVEMBER 2007 Wijzigen adres Als iemand gaat verhuizen moet het adres gewijzigd worden in de Gemeentelijke Basisadministratie Personen (GBA). Dat mag alleen gebeuren na schriftelijke opgaaf van betrokkene(n) met daarbij gevoegd een kopie identiteitsbewijs en een kopie van een huur- of koopakte. Wet GBA In de praktijk blijkt, dat adreswijzigingen te vaak niet of niet op tijd worden doorgegeven. De Wet GBA legt de verantwoorde lijkheid volledig bij de ingeschrevenen, omdat slechts zij kun nen aangeven wanneer er daadwerkelijk op het nieuwe adres gewoond gaat worden. Er gaat dus niets via bemiddeling van bijvoorbeeld de Woningstichting of een makelaar. Eenmalig (adres)gegevens doorgeven Binnenkort wordt de GBA Personen ook een basisregistratie en dat betekent, dat burgers slechts eenmalig hun (adres)gegevens hoeven op te geven. Deze gegevens in de GBA zijn dan ook bepalend voor andere instanties. Als de gegevens onjuist zijn kan dat ongewenste gevolgen hebben voor betrokkenen. Wij wijzen onze inwoners er nadrukkelijk op, dat het doorgeven van adreswijzigingen niet moet worden vergeten in de drukke tijd van een verhuizing. U kunt dit doen op het gemeentehuis bij de publieksbalie Burgerzaken. Natuurlijk kunt u ook zelf een adreswijziging opsturen (denk ook aan bijvoeging van genoemde kopieën) naar Gemeente Heiloo, afdeling Publiekszaken, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Schoonmaken rolemmers Wegens een technisch mankement aan de vrachtauto (de waswagen voor rolemmers) is het vorige week dins dagmiddag niet gelukt om de grijze rolemmers in de buitengebieden van Heiloo schoon te maken. Op dinsdagmiddag 13 november2007 (week 46) worden deze rolemmers als nog gewassen. Wij verzoeken u vrien delijk uw rolemmer na het legen wat langer buiten te laten staan. Dit om de schoonmakers de gelegenheid te geven hun klus te klaren. Öntwerpvergunning Wet Milieubeheer Vanaf 8 november 2007 liggen ter inzage de aanvraag en de öntwerpver gunning van Leisure Installation Services B.V., De Oude Werf 10, voor het oprichten van een inrichting voor het vervaardigen van kozijnen, ramen en deuren van hout, en deze te voor zien van een grondverflaag. Burgemeester en wethouders zijn van plan deze vergunning onder voorschrif ten te verlenen. Zienswijze Uw schriftelijke zienswijze kunt u gedu rende zes weken indienen bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53, 1800 BC Alkmaar. In uw zienswijze kunt u ver melden of al dan niet uw persoonlijke gegevens bekend mogen worden gemaakt. Een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit kan voor het einde van de inzagetermijn telefo nisch worden aangevraagd. Wij ver zoeken u dit vóór 13 december 2007 te doen bij mevrouw M. Tromp van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoon nummer 072 548 85 19. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld bij de gedachtewisseling aanwezig te zijn. Een ieder kan wel zienswijzen indienen maar beroep wordt alleen nog toege kend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuurs recht (Awb): degene wiens belang rechtstreeks bij een besluit is betrokken. Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen gedurende zes weken, van 8 november tot en met 20 december 2007ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Hooren van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 46. Definitieve vergunning in het kader van de Wet Milieubeheer Vanaf 8 november 2007 liggen ter inzage de definitieve vergunning en bij behorende stukken van Kommer Biopharm, Handelsweg 28 te Heiloo, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (revisievergun ning) voor het opslaan en distribueren van ADR-geclassificeerde reinigings-, bestrijdings- en diergeneesmiddelen, de handel in veterinaire instrumenten, het reinigen en slijpen van veescheermachi- nes en het produceren van uierzalf. Het besluit is ten opzichte van het ont werp niet gewijzigd. Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen gedurende zes weken, van 8 november tot en met 20 december 2007, ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Beroep Beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1.2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang recht streeks bij een besluit betrokken is. Tegen het besluit kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrokken adviseurs, degenen die tegen het ont werpbesluit zienswijzen hebben inge bracht, degenen die zienswijzen heb ben ingebracht tegen de eventueel aangebrachte wijziging in het besluit ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Gedurende zes weken kan beroep/ voorlopige voorziening worden inge steld tegen het besluit bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Meer Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Hooren van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 46. Melding besluit inrichtingen voor motorvoertuigen Op grond van een besluit milieubeheer is een melding ontvangen voor Automobielbedrijf Koelman, Droogmakerij 16 (industrieterrein Boekelermeer Zuid3) te Heiloo voor het repareren en onderhouden van automobielen tot 3500 kg. Ter inzage Deze melding ligt gedurende 4 weken vanaf 8 november tot en met 6 decem ber 2007ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en wonen in het gemeente huis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 66. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door de Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind in de periode van 11 tot en met 17 november a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 15