Spinning® wintertraining bij TCH Heiloo Succes op teamtoernooi voor Dojo 't Loo Jeugdteam Funakoshi sterk in Duitsland Koning remise op bezoek bij Oppositie SPORT 27 Nieuws van HVS Limmen gelezen worden INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN UITKIJKPOST 7 NOVEMBER 2007 Kj KARATE HEILOO - De top van het Nederlandse karate trok zater dag naar het Duitse Kleve om deel te nemen aan het interna tionale toernooi om de Niederrhein-cup. Tussen de ruim zeshonderd karateka's uit Duitsland, België, Luxemburg en Nederland leverden de deel nemers van Funakoshi een uit stekende prestatie. Tussen de 54 deelnemende clubs werd de tweede plaats in het overall-klassement behaald, vlak achter het sterke Bochum. Op het onderdeel kata voor teams ging de winst bij zowel de jeugd als de senioren naar Funakoshi. Het jeugdteam met daarin Heilooënaar Fabrice de Boer schreef dit jaar al een aantal internationale toer nooien op haar naam en was ook nu weer een klasse apart. Ook de finale werd met de maximale score van 3-0 gewon nen. In het individuele klassement was er een tweede plaats voor Fabrice de Boer bij de gevechts oefeningen op het onderdeel kata (stijloefening) moest hij genoegen nemen met brons. Bij de meisjes was er eveneens brons op het onderdeel kata voor Orsine de Boer. JUDO HEILOO - Dit weekend was Leusden het decor van het 11de Theo Meijer Teamtoernooi. Het combinatieteam van Dojo 't Loo en Ben Rietdijksport tot 12 jaar was oppermachtig. Alle wed strijden werden overtuigend gewonnen. Het team wist de halve finale met maar liefst 7-0 te winnen van Hoogland uit Amersfoort. In de finale tegen Geelhoed uit Zeeland continueerde het team de goede reeks door met 6-1 te win nen. In het team kwamen voor Dojo 't Loo uit: Tim Kuipers (-30 kilo), Sacha Bos (-34 kilo) en Jasmijn Lesterhuis (-42 kilo) en Gaby de By -(42 kilo). Gaby en Jasmijn (beiden 11 jaar) waren ook actief in het damesteam tot 17 jaar, samen met Jet Duinmeijer (-57 kilo) en Karen Stevenson (-63 kilo). Uiteindelijk verloor het -17 jaar team net van Theo Meijer Sport om het brons. Jasper Henselmans (-55 kilo) en Thijs Lesterhuis (-46 kilo) deden mee in het -15 team. Dit team stond goed te judoën en won dë SCHAKEN HEILOO - Veel partijen in de zevende ronde van de interne competitie bij Oppositie eindig den in remise. Dik Kraayenbink scoorde zijn eerste halfje. Ook de strijd tussen (oud)club-kam- pioenen Johan van der Wal en Simon Smit eindigde gelijk. Maar webmaster Kees Jongkind ging niet in op het remiseaanbod van Richard Sauer en delfde het onderspit; spijt! Benjamin Plaggen- eerste twee wedstrijden tegen Top Judo Nijmegen (9-5) en Slingerland (13-1) zeer overtuigend. In de 1/8 finale werd A7 uit Friesland versla gen met (9-5). In de kwartfinale ging het mis. Door een discutabele scheidsrech- tersbeslissing werd de partij tegen Hercules uit Limburg helaas verlo ren en werd het een vijfde plaats. Zondag waren de voorrondes voor de Pupillen A kampioenschappen van Noord- Holland. Lieke Kampstra (-30 kilo) en Bruno van Beek (-30 kilo) wisten uit eindelijk beide gedeelde zevende te worden. Tico Keijser (-24 kilo) wist net niet genoeg wedstrijden te winnen om zich te plaatsen voor de Noord- Hollandse. Jim Baltus (-27 kilo) won de eerste drie partijen. In de wedstrijd daarna wisten beide judo ka's niet te scoren en moest de scheidsrechter een winnaar aanwij zen. Jim verloor zo de partij. Hij werd uiteindelijk derde en kan vol gende week proberen een prijs te winnen op de Noord-Hollandse kampioenschappen. Met zulke klei ne verschillen zijn er zeker moge lijkheden voor Jim. borg had veel tijd gestoken in het lezen van de sterren, met prachtige resultaten: schaakwinst op Bob Bosma, de doctoraatsbul en de tweede plaats op de ranglijst. Mohammad Hotaki gaf wederom een demonstratie van zijn snelle denkkracht. In vijf minuten bedenk tijd, tegenover anderhalf uur van tegenstander Aart van den Brink, bouwde hij een winnende stelling op. Door een ongelukje verloor hij alsnog. Bestuursleden Herman Limmen en Eric Huffnagel brachten LIMMEN - Voor het vierde opeen volgende jaar organiseert HSV Limmen een wintercompetitie. Aan deze competitie kunnen ook leden van HSV De Sander, HVCastricum en DVW-Heiloo mee doen. Traditiegetrouw wordt gestart op het Limmer Stet, op zondag 11 november. De overige wedstrij- den staan gepland op wateren in Heiloo, Castricum en Alkmaar. Als een water niet bevisbaar is wordt uitgeweken naar het Stet. Zondag wordt er om 08.30 uur verzameld bij het haventje van Limmen. Er wordt gevist van 09.00 tot 11.00 uur. Alle vis telt mee, de vangst wordt bewaard in een ruim leefnet en na afloop gewogen en geteld (25 gram per vis wordt bij uw vangst geteld). Er mag gevist worden met één hengel, voorzien van de aange wezen aassoorten. Gekleurd aas en -**• voer, en muggenlarven, kunstaas, asvis en stukjes vis zijn niet toege staan. Meerdere hengels mogen achter de hand worden gehouden. Er wordt gevist in twee vakken. Aan het eind van de competitie tellen de drie beste resultaten voor het klas sement. Opgeven bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056, tot zater- dag 18.30 uur. Kijk ook eens op de site van de hsv Limmen, www.hsvlimmen.nl voor een weke lijkse column van Rob Jak en Peter van der Heijdt, over vissen, vis en de vereniging. Overigens zijn tij dens diverse controles aan de waterkant overtredingen geconsta teerd door hengelaars, zijnde onvol ledige documenten en verboden aassoorten. De komende periode zal er ook door BOA's en de politie worden toegezien op een correcte manier van het uitoefenen van de hengelsport. Bij geconstateerde overtredingen kunt u rekenen op boetes vanaf 75! een heerlijke stelling op het bord die veel toeschouwers trok. Alles dekte en pende elkaar. Voorzitter Limmen bekroonde het schaak hoogstandje met een winstpunt. Willem Meyles debuteerde met een gave overwinning op Bouke Woudstra. Afgelopen vrijdag ging het derde achttal op bezoek bij het zevende team van Purmerend. Bij het optrekken van de kruitdamp was de tweede overwinning met de cijfers - 2'h een feit. Zie voor uitslagen onder rubriek 'Uitslagen'. HEILOO - Voor het derde achtereenvolgende jaar is toerclub Alcmaria Victrix begonnen met de Spinning® wintertraining bij het Trainings Centrum Heiloo (TCH) aan de Zevenhuizerlaan 116. Van eind oktober tot eind april houden zij hun conditie op pijl met een wekelijkse training van één uur. Bij TCH bestaat voor individuele fietsers, kleinere groepen fietsers, maar ook voor niet-fietsers de mogelijkheid om gedurende het wintersei zoen op dezelfde manier de conditie op pijl te houden. Het indoor-cycling programma Spinning is gebaseerd op kennis uit de wielersport, sportge neeskunde, inspanningsfysiologie, vechtsporten en sportpsychologie. Positieve effecten van de trainingsvorm zijn vetverbranding, een verhoogd prestatievermogen, een sterker afweersysteem, verminderde blessuregevoe ligheid en meer energie. Voor beginners ligt de nadruk op gevoel, ritme, muziek, plezier en het leren kennen van de fiets. Voor gevorderden ligt de nadruk meer op hoe de beschikbare energie optimaal gebruikt kan worden. Voor meer informatie kunt u terecht op de site www.trainingscentrumheiloo.nl. m1 -mtM4 Het combinatieteam bij de B-pupillen van Dojo 't Loo zette een ijzersterk toernooi neer in Leusden. Foto: Menno Lesterhuis Volledig geconcentreerd demonstreren Lavinia Bijl, Fabrice de Boer en Nadia Levy hun karate oefeningen. Eigen foto Bridgeclub Fumez Pas H El L00 - De uitslag van de door Fumez Pas gespeelde wedstrijd op november is als volgt: A lijn: Eveleens - Eveleens 66,3; 2. Hoogland - Hoogland 63,8 3. Van den Bogaerde - Haafkens 62,1; Lijn B: 1. Beerse - van Lochem 59,6; 2. Balkenende - Meijland 57,9; 3 Derksen - Sonnenschein 55,8; Lijn C: 1. Druiven - Boot 59,2; 2 de Haas - Staphorsius 57, 1; 3. Berkhout - van Velzen 56,3 en Reuzenaar - van Wensen 56,3; Lijn D: 1. de Graaf - van Lith 63,0; 2 Bakkum - Tromp 62,0; 3. Brand - de Ruiter 60,9. Heilooër bridgeclub H El L00 - De uitslag van de door de Heilooër bridgeclub gespeelde wedstrijd op dinsdag 30 oktober is als volgt: A-lijn 1. Huting - Huting 63,3; 2. Klerk - Stark en Koomen van Steen 57,1. B-lijn: 1. Kramer - Mouw 59,6; 2. Familie Brouwer 55. Donderdag 1 november: A-lijn: 1. de Bruyckere - Stark 63,5; 2. Huting - Kemper 58,3. B-lijn: 1. Haanstra - Rutjes 60; 2. Koot - Spruyt 55,6. C-lijn: 1. familie Leek 64,2; 2. familie Smit 60,4. D-lijn: 1. familie de Graaff 58,9; 2. Snijders - Theune 56,3. Bridgeclub De Branding EGM0ND - Bridgeclub De Branding heeft op vrijdag 1 november als volgt gespeeld: Lijn A: 1. de Goede.- Hallewas 58,48; 2. Familie Eeltink 58,04; 3. De heer Imming - Mossel 55,36; 4. Familie Rasser 53,57; 5- Zwanenburg - Rink 50,45; 6. Zwanenburg - Hargreaves 49,55; 7- Vastbinder - Doornbos 48,66; 8. Van der Pol - Koopman 45,09; 9. Siewertsen - Gouda 41,07; 10. Vos - de Winter 39,73; Lijn B: 1. Visser - Meijne 58,33; 2. van Gorkurn - Meijer 56,55; 3. Zentveld - van Deursen 52,98; 4. Visser - de Goede 52,38; .5. Dekker - Admiraal. 48,21; 6. Dames Mossel - Imming 45.24; 7. Familie jorritsma 43, 45 8. Borburg - Jonkers 42,86. Bridgeclub Oosterpark/Oosthonk HEILOO - De uitslagen van de door brig- declub Oosthonk op 31 oktober gespeel de partijen zijn als volgt: A-lijn: 1. Dames T. Niele - G. Voskuil 62,92, 2. familie Keesen, 56,25,3. R. Hogeslag- P. Roozen 54.58. B-lijn: 1. D. Wegenwijs- M. Van der Horst 64,37, 2. A. Groeneveldt - A. Brugman 60,94,3. Familie Haanstra 60,62. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen van de door Dam club Heiloo op 25 oktober in de achtste ronde gespeelde partijen zijn als volgt: A. Stegeman - A. Valkering 0-2, W. Solleveld - C. van Lieshout 0-2, P. Heyne - F. Schouten. Negende ronde, gespeeld op 1 november: M. Out-A. Stegeman 2-0, P. Heyne - A. Valkering, W. Solleveld - F. Schouten 0-2, S. Klerk - C. van Lieshout 1-1. Schaakvereniging Oppositie HEILOO - De uitslagen van de gespeelde partijen van de interne competitie van Oppositie zijn als volgt: Bouma - van der Werff 1-0; Smit - Van der Wal remise; Plaggenborg - Bosma 1-0; Vonk -Maas remise; Jonkheer - Shannon Vlaar 0-1; Van Roemburg - De Jager remise; Manni - Smith 1-0; Folkertsma - Van Veelen remi se; Van den Brink - Hotaki 1-0; Sauer - Jongkind 1-0; Huffnagel -Limmen 0-1; Meyles - Woudstra 1-0; Rump - De Jong 0-1; Suurhoff - Kraayenbrink remise. Schaakvereniging Vredeburg LIMMEN - De uitslagen van de door SV Vredeburg op 2 november gespeelde par tijen zijn als volgt: Groep A. Admiraal - Van der Storm 1-0, Ebels - E. Stolp 0-1, Hafkamp - T. Voorwalt 1-0, R. Termes - Borst 1-0, A. Wellink - D. Aafjes 0-1, Dinkla - Hollander 1-0, Van der Heijdt - M. Voorwalt remise, H. Levering-Limmen 0-1, L. Wellink - Ebels jr 1-0, Witkamp - Krom 1-0, J. Levering - B. Stolp 0-1, Pouw - C. Pepping 1-0, Van Duin - Blekemolen 0-1, Van Diermen - De Vries 1-0, Sturk - Van Rees 1-0, N. Pepping-Al 0-1, Min - Wester remise, A. Termes - Mijnsbergen 0-1 Groep B. Ozair Dahi - Sandra Hollander 0-1, Allard de Vries - Mika Ehlhardt remise, Karei Voorwalt - Loek Wellink 1-0, Rene Voorwalt - Thomas Komin 0-1, Tim Ehlhardt - Joep van Zanten 0-1, Lars Komin - Remi Aafjes 0-1.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 27