Voetbalvereniging HSV heeft nieuw bestuur Limmen 1 verslaat hekkesluiter Bergen 1 Vis in overvloed voor HSV-vissers Zwemdiploma's 't Vennewater Geslaagde Limmer Tafeltenniskampioenschappen Supporters steenlegging op het AI supportersplein In clubhuis De Basis werd een ronde Wim Harkmans tafel onthuld Trias Atleet Arnold Vreeker weer succesvol Nico Akkerman 4 VOETBAL HEILOO - Voetbalvereniging HSV uit Heiloo heeft sinds 1 november een nieuw bestuur. Tijdens de ledenvergadering heeft het zittende bestuur het estafettestokje doorgegeven aan een verse ploeg. Met het aftreden van voorzitter Fred Beekhuis, secretaris Wim Harkmans en bestuurslid algeme ne zaken Leo Erkamp neemt HSV afscheid van ruim dertig jaar bestuurservaring. Het nieuwe bestuur bestaat uit voorzitter Theo Kaandorp, secretaris Fred Benner, penningmeester Jos Rietsema, bestuurslid algemene zaken pr Barry Aelbers en jeugdvoorzitter Andre Harkmans. LIMMEN - Na het pijnlijke ver lies tegen Vios en het teleur stellende gelijkspel vorige week tegen Schagen 1, is Limmen 1 de strijd om de twee de periode goed begonnen. Op de eerste speeldag in de maand november, werd Bergen 1 met een 6-2 nederlaag naar huis gestuurd. Zonder de afwezige Rik Seignette startte Limmen gedreven en gecon centreerd aan de negende competi tiewedstrijd. Om de achterstand op de koploper niet te laten oplopen, moest er gewonnen worden van de hekkesluiter in de vierde klasse A. Grote mogelijkheden voor Rene Krom en Ron van Stralen werden in de beginfasde niet in een doelpunt omgezet. Uiteindelijk kwam de 1-0 toch op het scorebord, toen Rene Krom een vloeiende aanval perfect met het hoofd wist af te 'ronden. Bergen gaf zich echter niet gewon nen en wist na een goede combina tie de gelijkmaker te scoren. Toch ging Limmen de rust in met een voorsprong. Jeroen Veldt was op slag van rust de doelpuntenmaker. Na de thee trachtte Limmen door te drukken maar Bergengoalie Dekker bracht verscheidene keren goed redding. Tot ontsteltenis van alles wat Limmen was, kwam zelfs de 2-2 op het scorebord. Gelukkig wist binnen twee minuten Jeroen Veldt Limmen opnieuw op voorsprong te brengen. Bergenaanvoerder Alain Vonk verliet hierna geblesseerd het veld en dat had direct zijn weerslag op de ploeg. Rene Krom smaakte het genoegen zijn tweede treffer te scoren door het enige foutje van doelman Dekker af te straffen. Bergen was geknakt en Limmen liet de score door doelpunten van Robert Koot en Rene Hof verder opvoeren terwijl John Castricum nog een penalty miste. De goed leidende scheidsrechter Kuin uit Alkmaar blies af bij een 6-2 eind stand. Zondag speelt Limmen op sportpark de Wilskracht in Wieringerwerf tegen promovendus DWOW Deze ploeg wist in zijn laat ste thuiswedstrijd Koedijk met 2-0 te verslaan, zodat Limmen een warm onthaal kan verwachten. Met de steun van de trouwe supporters- schare zal Limmen alleen genoegen nemen met een overwinning, om zodoende in het spoor te blijven van koploper Vios. Hengelsport LIMMEN - Zondag 4 november reisden 18 vissers van Hengelsport Vereniging Limmen richting Uitgeest voor hun laatste baarswedstrijd. De Dogsloot kende net als vorig jaar een uitstekend visbestand, getuige de vangsten van de deelnemers. Eerste werd Rob Jak met 141 baarzen. Ron Droog werd tweede met 131 baarzen en Jan Walta ving er 102. Walta wist hiermee zijn koppositie te handhaven en mag zich winnaar noemen van de baarscompetitie van dit jaar. Zondag 11 november begint de wintercompetitie. Hier wordt een puntentelling gehanteerd waarbij alle vissoorten tellen en zowel de aantallen als het gewicht punten oplevert. Deze eerste wedstrijd wordt gevist in het Stet en het ver zamelpunt is het haventje, waar om 08.30 de steknummers worden verdeeld. Zondag 18 september wordt de baarswedstrijd om de Nico Krom bokaal gevist. Na de wedstrijd volgt in de naastgelegen kroeg de prijsuitreiking en kan eenieder zich tegoed doen aan een heerlijke kom snert. Gevist wordt aan het Stet, maar verzamelpunt is de supermarkt aan de Vuurbaak. Hier worden om 08.30 uur de nummers verloot. ZWEMMEN HEILOO - Op zaterdag 27 okto ber is er in zwembad 't Vennewater afgezwommen voor het A en B-diploma. De volgende kinderen zijn geslaagd: A-diploma: Sanne Beentjes, Sander van Kleunen, Stef Stiegeïis, David Oomen, Jaap Menick, Martijn Bakker, Ruben Buddingh, Danique Gaarthuis, Kevin van Egmond, Mees Keet, Milan Pierau, Faidra Nijhof, Siem Kareis, Max Liefting, Roy Meyer, Moïse van der Wal, Sahar Ahmadi, Jihad Veel, Finn Blokker, Seimen Veldt, Casper Willemse, Marlies van Midden, Pete Hunnekink, Rosanne Mulder, Maartje Pohley, Eline Oppehuizen, Pricilla Schwouws, Bas Laduc, Victor Worries, Esmee Greveling, Rik de Groot, Kim de Boer en Danee Schouten. B-diplo ma: Dion de Visser, Vivian Luik, Mikal Keuning, Matilde Haan, Marit van Doorn, Jente Boon, Britt Min, Maas Houtman en Luuk de Heer. HEILOO - A-junior Arnold Vreeker van het Trias RTA Team (Running Team Appelman) dat getraind wordt door voormalig middenafstandskam- pioen Peter Appelman, is de Kennemercross cup in Spaarn- woude sterk gestart door bij de AB en neo-senioren tweede te worden. Kort achter hem finishte A-junior Edward Appelman, eveneens van het RTA-team, als vierde. Teamgenoten m Leon Duineveld en Quinten Zwaga werden tiende en twaalfde. De vol gende wedstrijd is eind november in Wijk aan Zee. De finale is begin maart in Heiloo en wordt door Trias georganiseerd. By de meisjes eindig de Lenneke Beeldman als derde. REGIO - Afgelopen vrijdag om precies 15.00 uur 's middags werden er, niet geheel toevallig, bijna tegelijkertijd twee stenen gelegd op het supportersplein van AZ, door notaris de Kreuksteniet en door de oudste actieve supporter van AZ de heer Nico Akkerman. De steenlegging werd met grote belangstelling bijgewoond door de groep trimleden van Trias waar de 93-jarige Akkerman ook nog steeds bij actief is. Geheel onverwacht kwam ook nog de oude mejuffrouw Hillegonde Kwakersloot opdagen om getuige te zijn van deze plechtige gebeurtenis. Het complete verslag van deze bijzondere gebeurtenis is te vinden op www.gftproductions.web-log.nl. Eigen foto voor de vrijwilligers en de belan gen en gevoelens van de leden die in de schaduw van de club opere ren. Om Harkmans te eren werd er in clubhuis De Basis een ronde Wim Harkmans tafel onthuld. De tafel is een uitnodiging aan alle leden en bezoekers van de club om met verschillen van inzicht rond de tafel te gaan en deze samen te bespreken. Leo Erkamp en Fred Beekhuis werden ook gehuldigd en gaven beiden aan nauw bij de club betrokken te blijven. Het nieuwe bestuur heeft in Barry Aelbers en Andre Harkmans twee bestuurs leden die zich gedurende het laat ste halfjaar langs de zijlijn al aan het warmlopen waren en de verga deringen bijwoonden. Verder zijn drie bestuursleden (deels in andere functies) her kozen en is daarmee de continuï teit in de relaties vanuit de club gewaarborgd. Op de website www.w-hsv.nl is meer te zien en te lezen. De na 17 jaar in het bestuur zit ting hebbende secretaris Wim Harkmans werd door de vereni ging extra in het zonnetje gezet. Hij werd toegesproken door Fred Benner die ruim tien jaar met hem samenwerkte. Benner schetste een beeld van een sociaal bewogen en zorgvuldi ge bestuurder, die altijd oog had Tijdens de ledenvergadering gaf het zittende bestuur het estafette stokje door aan de nieuwe bestuursleden. Eigen foto TAFELTENNIS LIMMEN - Op vrijdag 2 november werden de Open Limmer Tafeltenniskampioen schappen voor de jeugd ge houden. Aan het toernooi deden meer dan vijftig deel nemers mee. In de groep tot en met acht jaar werd Tamara Kleef ongeslagen kam pioen. Prijswinnaars in de tweede groep (tot en met 11 jaar) waren, na spannende halve finales en finale, Timo (eerste), Rico (twee de) en Loek (derde). In de oudste groep bleef het lange tijd span nend wie de winnaar zou worden. Uiteindelijk ging de overwinning in de finale naar Kevin en werd Tim Wokke tweede. v Frank Kleef wist de derde plaats te bemachtigen. De komen de weken gaat er bij de jeugd getraind worden voor tafeltennis- diploma's, geïnteresseerden kun- nen zich nog aanmelden op de training om een tafeltennisdiplo- ma te behalen. De trainingen voor dit diploma worden gegeven op dinsdag (van 18.00 tot 19.00 uur) en vrijdag (van 18.45 tot 19.45 uur) in de sporthal aan de hoge- weg 61 te Limmen. De prijswinnaars van links naar rechts: Tim, Timo, Loek, Frank, Rico, Tamara en Kevin. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 29