T* 4^ Ook wethouders Heiloo doen mee aan Make A Difference Day H E I L O O Zonwering Gevulde koek gelezen worden 3 Zuurkoolsta mppoi vakkemi Kees Megaburgers bij 150 gram beenham Tompoucen 5 witte kadetterr 5 stuks Hallo lieve kinderen van Heiloo Willibrortz zorgt (nog steeds) voor vuurwerk landse zaken Aansluitend werd de nieuweverhalentafel' in gebruik genomen UITKIJKPOST 7 NOVEMBER 2007 500 gram +V2 rookworst samen voor weer. KEURSLAGER 't Loo 27 - Heiloo - 533 17 76 500 gram rundergehai 4 slavinken gratis saus 4 voor gratis 100 gram beenhamsalade per stuk ouderwets geprijsd!! maar net zo lekker per stuk voor maar Toonaangevend en alles op het gebied van binnen- en buitenzonwering Hier de eerste brief voor jullie van de 5chrijfpiet. Nog even en het is weer zover. Op zaterdag 24 november komt 5interklaas weer naar Heiloo toe! En Sinterklaas is vorig jaar nog niet vergeten, want, wat was het druk en gezellig in de ter Coulsterkerk. En wat was het een feest. Dit jaar gaat het iets anders dan vorig jaar. De intocht zal via een andere route gaan en ook stoppen we eventjes op een locatie onder weg. Vanaf die plek gaat dan de intocht weer verder naar een plek die dit jaar ook nieuw is. Helaas konden we dit jaar het feest niet vieren in de ter Coulsterkerk, want deze was al bezet. Jammer hè? Maar wie weet is hij volgend jaar weer beschikbaar. Hoe de route pre cies gaat en waar het feest zal worden gehouden hou ik nog even geheim. Ik zal elke week in de Uitkijkpost een stukje ver klappen. Spannend hè? Dus zet het in je agenda: zaterdag 24 november komt Sinterklaas naar Heiloo! RS. Omdat ik slecht geheim pjes kan bewaren zal ik alvast vertellen dat de start van de intocht begint om 11.30 uur bij de Radboud/ Springschans. Jullie kennen die plek wel want daar start ook altijd de avond vierdaagse. Als ik er aan denk word ik al een beetje zenuwachtig. Jullie ook? Nou, tot volgende week dan maar Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.001 m 16.00 uur Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Een feestelijke sfeer hing er vrijdag 2 november in Woonzorgcentrum De Loet. Het koffie-uurtje, altijd een ont spannen moment van de dag waarop veel bewoners zich ver zamelen in de grote zaal van het complex, werd deze dag echter extra goed bezocht. In het kader van de Make a Difference Day (MADD), een lande lijk georganiseerde dag om vrijwilli gerswerk extra onder de aandacht te brengen, schonken de wethou ders Jacob Ouderkerken en Hero Veger deze ochtend als volleerde vrijwilligers de kopjes van de bewo ners vol met koffie. Aansluitend werd de nieuwe 'verhalentafel' offi cieel in gebruik genomen. Het bezoek van de wethouders aan De Loet past ook in het streven van B&W om gemakkelijk benader baar te zijn en om goed op de hoog te te blijven van wat er leeft onder De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aaiden Hoef en Rinnegom. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdago8.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14-30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Dealer van: Luxaflex Sunway Harol Verosol I VAN BAKKUM Laat 121 1811 ED Alkmaar\ (072) 512 68 71 www.binnenlandse-zaken.nl de inwoners van Heiloo. Eerder sta ken burgemeester en wethouders al de handen uit de mouwen op een ronde met de rolstoelbus van Stichting Rolstoelbus Heiloo. Tijdens het praktisch verkeersexa- men van basisschoolleerlingen in Heiloo eerder dit jaar waren ze aan wezig als controleurs. Verder ont- roestten ze onder meer oud gereed schap bij de Stichting Gered Gereedschap en draaiden een dienst mee op de Dierenambulance. In De Loet gingen wethouder Ouderkerken en wethouder.Veger bijna professioneel de grote tafels langs. Vele thermoskannen werden er door de beide mannen leegge schonken, terwijl de anders zo gewaardeerde en vertrouwde vrij willigers door de bewoners werden weggewuifd: „Nee, aan deze tafel willen we vandaag allemaal échte wethouderskoffie drinken" klonk het dan vastberaden. Nadat ieder een voorzien was van koffie, gingen de wethouders ook nog rond met de krentenmik en natuurlijk met een servetje voor iedereen. Daarna mochten ze zelf ook even aanschuiven. Bij gebrek aan stoelen namen ze allebei plaats op één van de vele rollators, waarna ze met de bewoners in geanimeerd gesprek raakten over de vele voordelen van dit hulpmiddel. Veel tijd kregen ze niet om uit te rusten, want al snel was het tijd voor een tweede kopje koffie. Na de koffietafel werd op de eerste verdieping van het complex door de 88-jarige bewoonster mevrouw Witteveld en in het bijzijn van de wethouders, de splinternieu we 'verhalentafel' in gebruik geno men. Aan dit computereiland, aan geschaft met hulp van het Zorgkantoor, is plaats voor zes per sonen die zelfstandig in een uitge breid menu allerlei polygoonbeel den, muziekfragmenten en foto's kunnen opzoeken. Woonzorgcentrum De Loet zoekt nog wel een vrijwilliger die activitei ten opzet rondom de 'verhalentafel' zoals praten over historische gebeurtenissen of meezingen met de geluidsfragmenten. Wilt u als vrijwilliger andere activiteiten ondernemen of liever bijvoorbeeld individuele bewoners begeleiden, ook dan bent u welkom. Geïnteresseerden kunnen zich mel den bij activiteitenbegeleidster Maijon Seekles, tel. 072-5403340. In het kader van Make a Difference Day, schonken de wethouders Ouderkerken en Veger deze ochtend de koffie. Foto: Uitkijkpost HEILOO - Zaterdagavond vierde de Willibrortz een stampende reünie in café La Strada. De mannen zijn 26 jaar ouder dan in hun glorietijd, en er zijn inmiddels wat kilootjes bij gekomen, maar het dak ging er af! Het semi akoestische concert werd druk bezocht, door vroegere Jambuurtbewoners, maar ook door 'gewone' Heilooërs. 'Schuine Hondsbossche' vatte de avond als volgt samen: „Ramen besla gen door oerkreten van Schagen, alle kelen brulden mee met de gitaar van JP, 200 man in z'n sas door Hoetjes' z'n bas, Ritme A3, meeslepend in perfecte 'Jambuurt Skinfonie." Foto: Mario Sacksioni ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3