Neo Luxe, hairdressing beauty Oplichter actief in Heiloo Hotclub de France bij radio Beat FM Zuidwester overhandigt cheque voor Chniclowns H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 jhJl l'l POLITIEBERICHTEN Autodief aangehouden Mishandeling op speelvloer Hennepplantage aangetroffen Dronken fietser Heiloose beroofd in 'Heerhugowaard imjj UITKIJKPOST 7 NOVEMBER 2007 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni Kennemerstraatweg 425, 1851 PD Heiloo, Tel. 06-54643422 HEILOO - Het moet vooral huiselijk gezellig zijn bij kapsalon Neo Luxe, gevestigd in hotel Golden Tulip Heiloo. Eigenaresse Nancy Koole is in mei begonnen met haar kapperszaak, waar zij vooral klanten tussen de dertig en zestig jaar voor de spiegel heeft. Bij haar bent u aan het juiste adres, of het nu gaat om knippen, kleuren of permanenten. „De kapsels bij volwassen dames met een baan zijn vaak zakeüjker dan die van de jongere meiden. Ze willen er echter beide verzorgd uitzien op het werk en thuis. Dat zijn eigenlijk twee ver schillende haarstijlen die ik in één kapsel moet vatten en dat is voor mij een mooie uitdaging." Naast de verzorging van normale kapsels heeft de 32-jarige Haarlemse zich vooral gespecialiseerd in het opsteken van bruidskapsels en het ver zorgen van de bruidsmake-up. „Eerst wordt een proefkapsel in de salon gemaakt en op de heugelijke dag zelf kom ik het kapsel en de make-up thuis verzorgen. Het is wel zo prettig dat de bruid hier het huis dus niet meer voor uit hoeft." Nancy wil knippen en niets anders Al vanaf haar negende jaar weet ze het zeker: Nancy wil knippen en niets anders. Als zij 15 jaar oud is gaat ze naar het Haarstylistencollege, toen nog gevestigd in Haarlem. Deze éénjarige particuliere opleiding zorgt ervoor dat Nancy alle basistechnieken onder de knie krijgt. Vervolgens doet zij praktijkervaring op bij verschillende kapperszaken. „Dat vond ik erg leuk om te doen. Er is echter een groot verschil tussen de kapsalons waar ik heb gewerkt en mijn eigen zaak. Ik leg bijvoorbeeld geen nadruk op het verkopen van kappersproducten, daar ben ik hele maal niet mee bezig. Ook vind ik het belangrijk om goed te luisteren naar mijn klanten, want ik heb in de loop van de jaren gemerkt dat ze het op prijs stellen dat de kapper tijd voor ze neemt." Daarbij is Nancy eerlijk tegen haar klanten. ,,Als ik denk dat een kapsel beslist niet geschikt is voor iemand, dan zeg ik dat. Zonder ze te beledigen uiteraard. Maar ik zou het vervelend vinden als een klant achteraf spijt krijgt van een kapsel dat eigenlijk niet bij het gezicht of de persoonlijk heid past. De prijzen bij Neo Luxe variëren tussen de 17,50 voor een knipbeurt en 30,- voor kleuren, tot 60,- voor een volledig verzorgd kapsel inclu sief knippen, föhnen en een haarmasker. Het verzorgen van een bruids kapsel kost 45,-. 65-Plus heren betalen 15,-. De kapsalon is op maandag en donderdag gesloten, is op dinsdag alleen 's avonds open en woensdag, vrijdag en zaterdag overdag geopend. U kunt alleen bij Neo Luxe terecht na telefonische afspraak. HEILOO - Een 23-jarige man uit Alkmaar werd donderdag 1 november in de vroege donder dagochtend aangehouden op de Kerkelaan in Heiloo. De auto waarin hij reed was door een getuige herkend als zijnde de gestolen auto van een familielid. Na deze melding kon de politie het voertuig achterhalen en de bestuurder aanhouden. De auto bleek inderdaad vorige week ont vreemd te zijn in Alkmaar. De man werd overgebracht naar het politiebureau in Alkmaar. Later bleek de verdachte niet in bezit te zijn van een geldig rijbewijs. HEILOO - Op vrijdagavond 2 november omstreeks 20.00 uur raakte een 16-jarige jongen uit Heiloo gewond tijdens een zaal- voetbalwedstrijd in de sporthal aan Het Zevenhuizen in Heiloo. De jongen speelde met zijn team van HZV tegen een team uit Alkmaar. Het team van het slacht offer stond zo'n tien minuten voor het einde met 10-1 voor. Toen de tegenpartij niet snel genoeg de bal kreeg na een overtreding, sloeg bij een van de spelers de stoppen door. Hij stompte het slachtoffer recht in het gezicht. Deze viel bewusteloos tegen de grond, het slachtoffer moest voor behandeling van verwondingen aan zijn gezicht worden overge bracht naar het Medisch Centrum in Alkmaar. De politie stelt een onderzoek in naar de identiteit van de verdachte. HEILOO - Op vrijdagmiddag deed de politie onderzoek in een woning aan de Kennemerstraat weg in Heiloo. Hier werd een grote hennepkwekerij aangetrof fen met bij elkaar ruim achtdui zend planten en stekken. De poli tie was door signalen uit de omgeving op het spoor gekomen van de kwekerij. In de woning bleken in meerdere vertrekken planten te staan. De planten en de apparatuur (lampen, transfor matoren, pompen en dergelijke) werden in beslag genomen. Deze zullen worden vernietigd. Bij onderzoek bleek stroom afgetapt te worden buiten de meter om. In het pand trof de politie twee per sonen aan. Het gaat om een 21- jarige vrouw en een 24-jarige man uit Heiloo. Beiden werden voor verhoor overgebracht naar het politiebureau. Hier zijn zij in verzekering gesteld. HEILOO - Op zaterdagmorgen omstreeks 04.40 uur werd een 20-jarige jongen uit Heiloo gecontroleerd op de Geester singel in Alkmaar. De jongen was al slingerend tegen de stoeprand gereden en ten val gekomen. Hij bleek maar liefst 990 ug/1 alcohol in zijn adem te hebben (4,5 keer het maximum). HEERHUGOWAARD - Op vrij- dagmorgen omstreeks 03.45 uur hep een 24-jarige vrouw uit Heiloo over de Middenweg. Zij hep in de richting van het winkel centrum toen zij werd beroofd van haar rugzak. In de rugzak zaten schoolboeken, een reken machine en een spelcomputer. Directeur van De Zuidwester, Bert Westrus overhandigt een che que aan de heer Niesing, ambassadeur van Cliniclowns. Eigen foto HEILOO - op zaterdagmiddag 3 november meldde zich een man bij een 88-jarige vrouw uit Heiloo. De man gaf aan dat hij de centrale verwarming kwam controleren. Na zijn controlerondje bleek een radiator vervangen te moeten wor den. Om dit te kunnen regelen had de man het banknummer en het nummer van de pinpas van het slachtoffer nodig. Nadat de man de nodige formulieren had ingevuld, vertrok hij. Even later bemerkte de bejaarde dame dat haar pinpas was gestolen. De verdachte was een blanke man van 25 tot 27 jaar oud. Hij had een lengte van 1,65 tot 1,75 meter en had kort geknipt donker krullend haar. De pohtie waar schuwt voor deze vorm van oplich ting. Bedrijven die uw verwarming komen controleren komen altijd nadat zij een afspraak met u hebben gemaakt. Ook kunnen zij zich legiti meren. Bij twijfelt kunt u altijd bel len met de pohtie of met het bedrijf dat de controles uitvoert. Getuigen of eventuele andere slachtoffers worden verzocht te bel len met de pohtie in Heiloo, tel. 0900-8844 (lokaal tarief). HEILOO - De inmiddels beken de plaatselijke muziekgoeroe van Beat FM is André Nieuwenhuis. Via deze zender heeft hij al diver se muziekprogramma's verzorgd. Donderdag van 20.00 tot 21.00 uur zal hij de liefhebbers laten genieten van door hem geselecteerde num mers van deze onvergetehjke Franse jazzfirtuozen van Hotclub de France. Dit gezelschap heeft niet alleen in Frankrijk, maar ook in Nederland furore gemaakt. De uit zending is te ontvangen via de kabel op 96.5 en via de ether op 106.3. Samenstelling en presentatie: André Nieuwenhuis, mede presentator is Bob van Unnik. HEILOO - Donderdag 1 novem ber was de ambassadeur van Cliniclowns, de heer Niesing, aanwezig op openbare basis school De Zuidwester om een cheque ter waarde van twee honderd euro in ontvangst te nemen. - Het geld is ingezameld door de school tijdens het eindejaarfeest van het vorige schooljaar. Dit einde jaarsfeest had als thema 'Rood', waarin de 'Rode Neus actie' bestond uit het verkopen van rode clownsneuzen. Aan het slot van het groepsoptreden van de kleuters, dat als thema 'Kabouters en Clowns' had, werd de cheque overhandigd door de heer Westrus, directeur van de Zuidwester. De verheugde ambassadeur vertelde, dat met dit geld langdurig zieke kinderen opge vrolijkt kunnen worden door de Cliniclowns. „We proberen steeds meer zieke kinderen te bereiken. Het contact van de cliniclowns met de kinderen kan nu ook online via internet in 'Villa Neuzenrode'. Het is mooi om te zien, hoe je een kind ziet opfleuren door de clowns." De trotse kaboutertjes en clowntjes sloten de 'plechtigheid' af met een liedje.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5