Fascinerend Najaarsconcert Eensgezindheid en Excelsior Troostdag voor nabestaanden Fraaie appartementen 'in het groen' Nieuwe Kruidvat opent haar deuren (H)Eerlijke chocolade letters in de Wereldwinkel Bob de Rooy sluit café de Wit af H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING Medium Janet Werner zal enkele meegebrachte foto's gaan 'lezen' UITKIJKPOST 7 NOVEMBER 2007 staan op dit moment nog niet vast: „De grondprijs is door de gemeente vastgesteld en het stichtingsbestuur bepaalt uiteindelijk op basis van ervaringscijfers met welk begroot (casco) bedrag per netto vierkante meter vloeroppervlak moet worden rekening gehouden. Boven op dit bedrag komen dan onder andere de kosten van keuken en badkamer naar eigen keuze. Het bijzondere aan dit project is natuurlijk dat de aanstaande eigenaren de apparte menten zelf laten bouwen, zonder tussenkomst van makelaar en pro jectontwikkelaar, maar met deze werkwijze hebben we bij Maalwater I al goede ervaringen opgedaan" besluit Knijnenberg. Bent u geïnteresseerd en wilt u meer weten over de appartementen van Maalwater II? Maak dit dan vóór 13 november schriftelijk ken baar aan de heer C. Knijnenberg, secretaris van Stichting Appartementencomplex Het Maalwater, p/a De Achtkant 5, 1852 BV Heiloo. Meer informatie inwinnen kan via 072-5330998 of via maalwater@planet.nl. Na betaling van 450,- als depótbedrag (waar van de eerste kosten worden betaald) wordt u op volgorde van binnenkomst op de lijst geplaatst. 16.00 uur vindt een troostconcert plaats. Voor wie wil is om 10.30 uur, om 12.00 uur en om 16.00 uur de mogelijkheid om deel te nemen aan een dreamtime-concert door Patrick Knoops 'Wakuru', Edith van Broek van 'SheMedith' en Joke Welboren van 'Sakagawee'. In een rustige afgeschermde ruimte kan men zittend of liggend wegdro men bij de klanken van verschillen de klankschalen en trommels. Ook zijn er diverse lezingen over rouwverwerking en bijna-dood- ervaringen. Voor kinderen zijn diverse activitei ten om hun oma of opa, vader of moeder, broertje, zusje of vriendje te herdenken. Ook oudere kinderen zijn welkom. De dag wordt bij goed weer afgesloten met het oplaten van Sky-balloons. In verband met de beperkte ruimte in de kapel is het wenselijk dat men zich opgeeft voor het troostconcert en/of het dreamtime-concert, tel. 072-5070477, of e-mail: info@charon-bij-afscheid.nl. HEILOO - Zaterdagavond gaf Muziekvereniging Eens gezindheid in het ontmoetings centrum van GGZ - Willibrord haar najaarsconcert dat dit keer volledig in het teken stond van Show en Rhythm. Muzikale gast was deze keer de Melodische slagwerkgroep van Harmonie Excelsior Limmen. Er werd deze avond fascinerend mooi gespeeld door zowel het orkest als de slagwerkgroep, en ook het pubüek bleek erg verrast te z;jn van de muzikale kwaliteiten. Het concert begon met een optreden van de Heilooër Muziekvereniging Eensgezindheid onder leiding van dirigent Cees Brugman. Slag werkgroep Excelsior onder leiding van Harold Versteege wisselde het orkest regelmatig af met werken van onder andere Martens, Camp en Schipper. Het flinke applaus was vooral te horen na de spectaculaire Bongo Song van het Safri Duo dat door speciale showeffecten extra aan trekkelijk werd gemaakt. Na afloop van het concert was er grote weder zijdse belangstelling tussen de leden van Eensgezindheid en Excelsior, en gezien het aantal positieve reacties HEILOO - Twee weken geleden heeft u in deze krant kunnen lezen over de plannen voor fraaie 'urban villas' aan het Maalwater. Serieuze geïnteresseerden doen er verstandig aan zich vóór 13 november aan te melden, aangezien op korte termijn wordt gestart met de toewijzingsprocedure van de 25 comfortabele appartemen ten. Kees Knijnenberg, secretaris van de stichting Appartementencomplex Het Maalwater, vertelt enthousiast over het project. HEILOO - Zaterdag 17 novem ber van 10.00 tot 17.00 uur houdt Gijsje Teunissen van Charon Uitvaartbegeleiding een troostdag voor nabestaanden in de kapel van de GGZ in Heiloo, Kennermerstraatweg 464. Er zullen diverse stichtingen, vere nigingen, bedrijven en kunstenaars aanwezig zijn welke praktische en emotionele hulp na een overlijden aanbieden. Medium Janet Werner zal enkele meegebrachte foto's gaan 'lezen', en ook twee keer een lezing houden over 'De reis van de ziel'. Van 11.00 tot 12.00 uur en van 15.00 tot HEILOO - Kruidvat opende op dinsdag 30 oktober een gloednieuwe win kel aan het Stationsplein 45 in Heiloo. Een feestelijke gebeurtenis die door het winkelende publiek is opgemerkt. Zo fungeerde een kleurrijke ballon- nenboog als blikvanger voor de entree en was een clown aanwezig die alle meewinkelende kinderen een gezellige middag bezorgde. Met de nieuwe vestiging in Heiloo opende Kruidvat haar 760ste winkel in Nederland. Winkelmanager Miijam van Oostveen is trots op haar nieuwe winkel: „Kruidvat is de grootste drogisterijketen van Nederland. Van medicijnen tot geuren - van top tot teen, van huid tot haar - alle producten zijn bij ons te koop. En altijd tegen voordeüge prijzen. Bovendien is onze winkel goed toe gankelijk en eigentijds ingericht. Met wekelijks nieuwe verrassende aanbie dingen verwachten wij een belangrijke bijdrage te leveren aan het winkelple zier van de inwoners van Heiloo. Ik hoop dan ook dat iedereen een kijkje komt nemen in onze nieuwe winkel." HEILOO - Tony's Chocolonely en Oxfam Novib introduceren vanaf 1 november 'de eerlijke letter'. Zij garanderen dat de cacaoboeren een eerlijke prijs krijgen voor hun product en dat die hun werk onder goede omstandig heden kunnen doen. Het kopen van veel eerlijke letters maakt het leven van de cacaoboeren zinvol. De melkchocolade letters van 'De Groene Sint' zijn verkrijgbaar in de Wereldwinkel voor 1,65. De maandaanbieding voor november is: twee flessen Chileense Gran Roble wijn voor 8,99, rood of wit naar keuze. Op al het glaswerk krijgt u in november 10% korting. Nieuw zijn de producten uit de Palestijnse, gebieden: een pakje wilde tijm-mix voor 2,89, olijfolie 250 cl voor 3,95 en zongedroogde tomaatjes voor 3,59. Nieuw is ook een cadeauverpakking met drie kleine flesjes Zuid-Afrikaanse wijn, wit, rood en rosé, voor 7,99. Er is een ruime keuze aan kunstnijver- heidsproducten voor jong en oud en de Wereldwinkel helpt u graag met het samenstellen van uw kerstpakketten. Maalwater II, zoals het door iedereen al wordt genoemd, bestaat uit twee appartementengebouwen met respectievelijk 12 en 13 wonin gen die gesitueerd worden tegeno ver het eerste gebouw dat in 2003 gereedkwam. Wat voor woningen worden het? „Het gaat om appartementen van dezelfde hoge klasse als Maalwater I. We gebruiken ook deze keer natuurlijk bouwmaterialen van hoogwaardige kwaliteit. De stijl doet denken aan Maalwater I, met name in de doorlopende horizontale lijnen van de balkons. Die balkons en terrassen worden overigens zo gunstig mogelijk op de zon gesitu eerd. Er worden andere kleuren gebruikt, maar de uitstraling is ver gelijkbaar. De appartementen die we nu gaan bouwen zijn echter wat kleiner, namelijk tussen de 95 en 170 m2." Voor wie zijn de appartementen bedoeld? Met een lachje: „Ze zijn natuurlijk aantrekkelijk voor veel mensen, maar wij bouwen ze in principe voor huidige inwoners van Heiloo, en dan met name de brede groep van Heilooër huiseigenaren die om variërende redenen een appartement in Heiloo 'in het groen' zoeken." Gaat hij er zelf ook wonen? „Ik sta vanzelfsprekend ook op de lijst. Op dit moment zijn er nog geen gedetailleerde tekeningen, maar op dinsdag 13 november organiseert het bestuur een informatieavond waarop architect Noordwestzes de artists impressions presenteert. Die avond is ook kandidaat-notaris dhr. Th. van Waveren aanwezig." Na 13 november krijgen de aspirant kopers tot 15 december de gelegen heid hun voorkeur uit te spreken voor een appartement. Het stich tingsbestuur maakt dan nog voor de Kerst bekend hoe de toewijzing in principe zou kunnen plaatsvinden. De prijzen van de appartementen van het pubhek kan geconstateerd worden dat de avond zeer geslaagd genoemd mag worden. Ook maakte de voorzitter van Eensgezindheid iedereen erop attent dat zijn vereniging op 15 december weer haar traditionele De trompetsectie speelde tot groot genoegen van het publiek onder andere het stuk Mexican Trompets. Eigen foto HEILOO - Zondag 4 november was de laatste avond bij café de Wit voor de ingrijpende verbouwing die gaat plaats hebben. De avond werd opge luisterd door een artiest; Mark Wildemans, die een perfecte imitatie neerzet te van Bob de Rooy (Paul de Leeuw). Gewapend met een moker betrad 'Bob de Rooy' het café en met zeer'gewaagde en gevatte opmerkingen in zijn lied jes bespeelde hij het aanwezige pubhek. Tegen sluitingstijd werd er met een toepassehjk hed afgesloten en gingen de aanwezigen naar huis. De verbou wing duurt tot en met vrijdag 23 november. De voortgang van de verbouwing en de foto's van de afsluiting zijn te zien op de website www.cafedewit.nl. kerstconcert geeft. Geïnteresseerden kunnen ook deze keer meezingen in het kerst- projectkoor, dat binnenkort gaat starten met de repetities. De infor matie hierover is het lezen op de website www.mv-eensgezindheid.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 9