Neva Ensemble in Egmond-Binnen Kimberley presenteert nieuwe cd-single Sint Nicolaas met boot naar Limmen CORSO Burgemeester verwelkomt Sint Ni co laas Mini Idols winnares zingt Let the Show Begin BIOSCOOP Programma 15 nov t/m 21 nov 2007 "Michael Clayton" "A Mighty Heart" "Khadak" "Timboektoe" "Plop en de Pinguin" "Waar is het paard van Sinterklaas? www.corsobioscoop.nl Het kinderkoor zal inzetten met de Sinterklaasliedjes POLITIEBERICHTEN Afsteker vuurwerk aangehouden regio 21 EGMOND - Liefhebbers van de Russische muziek kunnen op woensdag 21 november om 20.00 uur in de parochiekerk van St. Adelbert aan het Kerkplein te Egmond-Binnen volop genieten van het inmiddels fameuze Neva Ensemble uit St. Petersburg. Elk jaar verzorgt het ensemble een concert in de Abdij van Egmond. Dit jaar is er voor gekozen om naar de parochiekerk te gaan. Het Neva Ensemble bestaat uit zes hoogwaardige opgeleide zangeres sen en zangers. Een concert is als volgt samengesteld: voor de pauze drie kwartier Slavisch-Byzantijnse kerkmuziek en na de pauze drie kwartier licht klassieke muziek, opera en volksliederen van de grote Russische componisten. Het con cert is gratis toegankelijk. Net zoals veel volwassenen zich zullen weten te herinneren uit hun kindertijd, zal Sinterklaas dit jaar met de boot aankomen in het haventje van het Stet. Eigen foto LIMMEN - Nadat Sint Nicolaas de kinderen van Akersloot heeft toegesproken, komt hij op zondag 18 november met zijn ongeduldig trappelende Pieten per boot naar Limmen! ADVERTENTIE RESERVEREN: 0251 -652291 vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur zaterdag 21.30 uur zondag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur maandag dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.45 uur zondag 15.00 uur woensdag 19.30 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 15.30 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum •Tet.0251 - 65 22 91 Om ongeveer 14.30 uur zal de goedheiligman aankomen in het haventje van het Stet. Hier zal Peter Dekker samen met burgemeester mevrouw Emmens-Knol de Sint binnenhalen en toespreken. Daarna zal de optocht door het dorp starten, voorafgegaan door de drumband en harmonie, die weer voor vrolijke muziek en Sinterklaasliedjes zorgen. De Sint hoopt dat er veel mensen in de stoet meelopen of onderweg aansluiten. De route zal zijn: vanaf het Stet, Achterweg, Dampe- gheestlaan, Dusseldorperweg, Zomerschoon, Thalia, Gele Prins, Zomerschoon, Enterij, Middenweg (noordelijke richting), Nachtorchis, Rietorchis, Zonnedauw en de Dusseldorperweg. Het zou extra feestelijk zijn wan neer de mensen langs deze route de vlag uithangen ter ere van de Sint. Na zijn rondrit zal de Sint met zijn Pieten om circa 15.45 uur bij de kerk aankomen, waar pastor Oiling de Sint en zijn Pieten officieel zal verwelkomen. De kerk zal om 15.35 uur precies open zal gaan. Voor een veilig binnenkomen van de kinderen wordt er vooral gevraagd niet te dringen bij het naar binnen gaan. De ouders worden vriendelijk, doch dringend, verzocht in de zij beuken plaats te nemen, zodat alleen kinderen plaatsnemen in de banken van het Kinderland, vooraan in de kerk. Tevens worden de kinde ren en de ouders gevraagd ..het altaar vrij te houden. Pastor Oiling zal samen met Peter Dekker de Sint en zijn gevolg ontvangen. Het kinderkoor, onder leiding van Mia Ploegaert, zal de aanzet geven tot het zingen van de Sinterklaasliedjes. Rond 16.45 uur besluiten de Sint en Pieten hun bezoek aan Limmen. De intocht wordt mede mogeüjk gemaakt door de Limmen Ondernemers Vereniging (LOV) en de Ondernemers Groep Limmen (OGL). Mocht u deze intocht ook willen steunen, dan kunt u een vrij willige bijdrage doen achter in de kerk. Voor informatie, tel. 072- 5052757. CASTRICUM - Op maandag 12 november omstreeks 13.00 uur is een 14-jarige jongen aangehouden op een onderwijsinstelling aan de Oranjelaan. De jongen had vlak daarvoor vuurwerk afgestoken op een grasveld tussen de school en het naastgelegen politiebureau. Agenten zagen de jongen het vuurwerk afsteken en vervolgens de school in gaan. Daar kon hij worden aangehouden. Hij krijgt een proces-verbaal. Vuurwerk mag alleen worden afgestoken tussen 10.00 uur op 31 december en 1 januari 2008 tot 02.00 uur. EGMOND - Op zondag 11 november presenteerde Kimberley van Rijn, de winna res van Mini Idols Egmond, haar eerste single 'Let the Show Begin' in het Joeb Gebouw. Vorig jaar won Kimberley de Mini Idols Egmond, waarvan deze single een gevolg is. De single presentatie wordt tevens ondersteund met een videoclip. De clip werd vertoond, maar was nog niet de definitieve versie. Het aanwezige pubhek en de fans wer den gefilmd en deze beelden zullen worden toegevoegd aan de reeds bestaande versie van de clip. Gastoptredens werden verzorgd door Showtime onder leiding van Michel Schutte en een optreden van alle finalisten aangevuld met Kelly Beukers die het nummer 'Grote Mensen Spel' üve zong. De single 'Let the Show Begin' is vanaf maandag 12 november te koop in Egmond-Binnen by Joeb, Marga's Haarmode en de Dekamarkt, in Egmond aan den Hoef bij Drukkerij Belleman en in Egmond aan Zee bij de Wal, het Hobbyboetje, Drogisterij Palsma en Mix. Winnares Kimberley van Rijn presenteerde afgelopen zondag haar nieuwe cd-single en de bijbehorende videoclip. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 19