De Spetters vieren jaarlijkse clubkampioenschappen Succesvol weekend dansparen Griffioen Flashing JU16-1 krijgt loon naar werken Bridgeliefhebbers welkom bij Sans Atout Schakers Oppositie op stap SPORT 25 Zwembad Loos Inschrijven voor Oliebollentoernooi UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 2007 HfcÜ\ Onder luide aanmoedigingen word gezwommen voor de clubkampioenschappen. Eigen foto ZWEMMEN HEILOO - Traditiegetrouw von den de laatste maandag in okto ber weer de clubkampioen schappen van Zwem- en Polovereniging De Spetters uit Heiloo - De Egmonden plaats. Dit jaarlijks terugkomende eve nement kan elk jaar rekenen op een goede opkomst en enthousiast publiek. Onder luide aanmoedigingen van vrienden, familie en trainers werd er gezwommen in diverse leeftijdsklassen, variërend van zes jaar tot en met de dames en heren. De strijd voltrok zich op twee onderdelen, een serie school slag, gevolgd door de series vrije slag. Nadat alle series zijn gezwom men, mag het publiek bewijzen dat de beste stuurmannen niet alleen aan de wal staan. Zij nemen deel aan de inmiddels bekende familie-estafette Op dit onderdeel wordt gestre den om eeuwige roem en een heerlijke taart. De familie Stam bleek op dit onderdeel iedereen te verslaan en mogen volgend jaar weer him titel verdedigen. Voor wie het leuk lijkt om vol gend jaar ook deel te nemen aan dit gezellige festijn als zwemlid, of voor wie het gewoon prettig lijkt elke week in clubverband te zwemmen: www.de-spetters.nl. HEILOO - Zaterdag 10 novem ber namen vier clubleden van Oppositie deel aan het Rapidkampioenschap van de Noord-Hollandse Schaakbond in Volendam. Alleen Folkertsma wist in de prijzen te vallen. Het tweede achttal van Oppositie moest in de externe competitie uit komen tegen Het Witte Paard uit Zaandijk. Vier spelers speelden op 2 november en vier op 9 november. Het viertal van 2 november kwam terug met een half puntje. Op het viertal van 9 november rustte de zware taak er nog iets van te maken. Het resultaat was vier remi ses, waarbij de uitslag op 5 - 2 stond. Het eerste achttal zou op dinsdag 6 november de strijd aan binden met Aris de Heer 1. Een kwartier voor de wedstrijd kwam er een telefoontje van Aris de Heer: ze konden slechts 4 man op de been brengen. Dit is een 8-0 overwinning zou je zeggen, maar daar zijn de geleerden het nog niet over eens. Zodoende was de bezetting voor de interne competitie plotseling weer groots: 14 borden. Benjamin Plaggenborg, pas afge studeerd sterrenkundige, speelde een voortreffelijke partij tegen kop loper Albert Bouma en bezorgde die zijn eerste verliespartij sinds hij lid is van Oppositie. Simon Smit, de regerend clubkampioen, speelde tegen Cor van Etten. Het bleek dat de laatste de afruilvariant van het Spaans niet goed onder de knie had. Hij kwam geen moment in de wed strijd en verloor uiteindelijk. Mohammad Hotaki blijft veel te snel BASKETBAL HEILOO - Het was alweer even geleden dat het jongens UI 6- basketbalteam van Flashing Heiloo een competitiewedstrijd had gewonnen. Dat komt met name door het hoge niveau van de interregionale competitie - het hoogst mogelijke niveau in deze leeftijdscategorie in Nederland - en de teams waar tegen wekelijks wordt uit geko men. Toch zat Flashing al eens dicht bij een overwinning. En gezien de posi tie van tegenstander Mosquito's - tot afgelopen zaterdag had dit Amsterdamse team ook slechts één wedstrijd gewonnen - lagen er ook dit weekend kansen. Het zevental van Flashing begon aanvallend onwennig aan het eerste kwart. Na tien minuten stond Flashing dan ook met 10-17 achter. In het tweede kwart stelde Flashing meteen orde op zaken, en dan vooral in defensief opzicht. Mosquito's werd over het hele veld onder druk gezet, wat tot veel Amsterdams balverlies leidde. Met name Tim Knegt viel op door een aantal steals, waardoor hij onder andere Rakhal Inpning in staat stelde aan de andere kant een aantal keren snel te scoren. Door slechts vijf Amsterdamse punten in het tweede kwart, werd bij 23-22 de ruststand bereikt. In het derde kwart vergat Flashing door te druk ken. Mosquito's kon zich zo herpak ken en leken met een voorsprong van zes punten halverwege het kwart zelfs de wedstrijd naar hun hand te gaan zetten. Gelukkig zagen de Flashing- spelers op dat moment het licht. Met een aantal scores ging Paul Ramler zijn team voor, zodat Flashing (na zijn vijfde fout twee minuten voor tijd) bij 42-41 weer op voorsprong stond. In een zinde rende slotfase wist Heiloo zich de Amsterdammers vanaf de vrije worplijn van het lijf te houden. Met als resultaat de eindstand 46-43: De eerste competitiezege! Punten Flashing: Gavin Gronert 5, Rakhal Imming 11, Paul Ramler 11, Juijen van der Byl 5, Rhino Beets 8, Jan Sengers 6. Komend weekend speelt Flashing twee wedstrijden. Zaterdag strijden ze vanaf 12.30 uur met tegenstander BV Leiderdorp in sporthal Het Vennewater om de punten en zon dagmiddag wordt naar Amsterdam afgereisd om nogmaals tegen Mosquito's te spelen. CASTRICUM - Afgelopen week end was het een drukte van belang voor de dansparen van dansschool Griffioen. In Hoorn, bij danscentrum Verbiest werd er gestreden om de NADB-regio cup van Verbiest, terwijl in Assen het grootste evenement van Nederland plaatsvond: Dans Internationaal 2007. Aan beide van deze competities schreven de wedstrijddansers van Griffioen zich in, in Hoorn aan de start van de Debutanten drie klasse Ballroom, stonden aan de start Andre Quax en Nicole Mooijen. Nadat zij zich sterk wisten te presenteren mochten zij zich kampioen noemen. Bij Dans Internationaal in Assen, één van Europa's grootste dansevene- menten, stond aan de start het dan spaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen, Het paar hield zich kra nig staande in alle voorrondes, om uiteindelijk met een mooie zesde prijs huiswaarts te keren. Voor de Castricumse danssporttrainers Luut Griffioen en Mariska Tauber een geweldig succes. Zij kijken daarom ook tevreden terug op een geslaagd dansweekend. De eerstvolgende wed strijd voor de Castricumse dansers zal weer zijn op 18 november in Hilversum, waar zal worden gestre den om de Gooiland Trophy. HEILOO - Uit diverse reacties van bridgers, die niet lang gele den een bridgecursus volgden en ook voor thuisbridgers, blijkt dat de stap naar een club om diverse redenen niet gemaakt wordt. Het nog niet op competitieniveau willen of durven spelen weerhoudt bridgeliefhebbers er wellicht van de stap naar een bridgeclub te zetten. Bridgeclub Sans Atout wil hier iets aan doen en nodigt die bridgelief hebbers uit voor een inloopavond op maandag 26 november om 19.30 uur in het Open Huis in Heiloo. Doel van de avond is kennismaken met clubbridge en met bridgeclub Sans Atout. Er wordt in een aparte groep (lijn) gebridged en er is bege leiding aanwezig. De uitslag van de gespeelde spellen is binnen tien min. na afloop bekend en kan naar behoefte besproken worden. Naast de clubavond kan indien gewenst voor een passende vorm van les en/of begeleiding gezorgd worden. Informeer eens bij G. van der Klis, tel. 072-5111525. U kunt zich voor deelname aan deze avond als paar of als single uiterlijk 18 november opgeven bij P van Toornburg, tel. 072-5330903. Er zijn geen kosten aan deze avond verbonden. Het Open Huis is rookvrij. spelen en moest dit bekopen met een nul tegen Jan de Jong. Aartsjeugdopleider Harry de Jagec* liet zien hoe je de opdringende jeugd moet aanpakken en versloeg de steeds sterker wordende Tiffany Vlaar. Toen bijna alle kruitdampen opgetrokken waren zaten er aan een tafeltje nog twee verhitte koppen: Bob Bosma en Jan Jonkheer, omringd door een ademloos toekij kend groepje. Jan wist met een paar krachtzetten plotseling de partij naar zich toe te trekken. HEILOO - De jongste kinderen van Zwembad Loos beleven al heel veel plezier in het water. Dit hebben zij laten zien tijdens hun diplomafeestje. Woensdagmorgen kwamen al heel -* vroeg de kinderen naar het zwem bad voor het kleuterbrevet. De zondag daarna mochten de kinde ren voor het Teddybeer- en Kikker diploma afzwemmen. Heel veel blije en trotse gezichten gin gen met een diploma naar huis. De geslaagden zijn: Kleuterbrevet: Lucas Opten, Isa van de Hout, Ricky de Jong, Lex Vestering, Jet Houter, Daan Piet, Lisanne Linck, Bruho Wijn, Chris van Roode, Anne Hoebe, Myke Kaandorp, Feije Bakker, Jan Zoon, Romi Gul, Lysanne Hollen- berg, Ramon van Bennekom, Anna Jansen, Tessa Bakker, Marqn Visser, Marjolein Oostinga, Tess de Rave, Myrthe Sander, Maartje van den Kommer, Danielle Bakker, Stan Barnhorst, Max Beerepoot, Rick Zwart, Annika Bosman, Amber Lelieveld, Xander Schoemaker, Amber Wester broek, Lotte Rijs, Isabel Dekker, Thomas Posthuma, Dave Herts, Iris Sturm, Danique van Driest, Jasper Edelenbos, Dennis 9 Bijlsma, Teun van de Woude, Nick Glas, Sofie Bende, Mees Groen, Jochem Lambriks, Joyce Keppel. Teddybeer: Léon Ariëns, Aimée-Rose de Vries, Ocean Arnold, Anniek Damink, Anna Smalz, Kep Munsterman, Yur Groenland, Marijn Morssink, Merijn Koomen. Kikker: Justin Meurs, Scott van der Himst, Koen Wijchers. BGMOND - Op donderdag 27, vrijdag 28 en zaterdag 29 december wordt op de frence- coardbanen van de Tennisclub Hogedijk het zogenaamde olie bollentoernooi gehouden. Iedereen van 18 jaar of ouder (dus ook niet leden) kunnen aan dit gezelligheidstoernooi mee doen. De aanvangstijden zijn 13.00, 14.00, 15.00 en 16.00 uur. Er wordt gespeeld in de categorie ën: Dames Dubbel, Heren Dubbel en Gemengd Dubbel. U speelt drie wedstrijden van een uur, u mag maar aan een onder deel meedoen en kan geen ver hinderingen opgeven. De kosten bedragen circa 5,- per persoon. Lykt het u leuk om na een paar dagen binnen zitten lekker sportief bezig te zijn, neem dan voor 3 december contact op met: Mous^ Apeldoorn, tel. 072-5063128, of mail naar mous@quicknet.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25