Heiloocontact 15 Belangrijke nummers Verkoop kerstbomen nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo vervolg Bouwen en wonen Welzijn Mededeling Burgerzaken UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 2007 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Afgegeven Bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder ver melde bouw- en sloopvergunningen verleend: Curtiuslaan 2, reg.nr. 2007/0157 vergroten woning (na sloop bestaan de aanbouw) verzending: 21 november 2007 Stationsweg 89 A3, reg.nr. 2007/0388 ged. veranderen winkelgebouw (licht reclame wijnhandel) verzending: 21 november 2007 Trompenburg 25 A, reg.nr. 2007/0315 vergroten woning (uitbouw woonka mer/keuken) verzending: 21 november 2007 Westerweg 23, reg.nr. 2006/0354 bouwen woning verzending: 21 november 2007 Westerweg 23 A, reg.nr. 2007/0221 bouwen woning verzending: 21 november 2007 plantsoen t.o W.J. Hofdijkweg 2 t/m 20, reg.nr. 2007/0169 bouwen onderwijsgebouw (tijdelijke huisvesting Benedictusschool) verzending: 21 november 2007 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzen ding van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heêft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplan- nen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van da publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Rectificatie Woensdag 21 november jl. is er per abuis een verkeerde publicatie geplaatst op de Heiloo Contact pagina over een gedoogbeschikking voor de Golf- en Countryclub. Hieronder vindt u de juiste publicatie. Concept-gedoogbeschikking Golf- en Countryclub Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij bereid z'ijn om een tijdelijke gedoogbeschikking af te geven voor het huidige gebruik en inrichting van de oefenbaan met overdekte afslagplaats aan de zuid zijde van de Lagelaan. Voordat burgemeester en wethou ders een besluit nemen over het verlenen van de gedoogbeschik king, ligt deze ter inzage (afdeling 3.4. Algemene wet bestuursrecht). Als de gedoogbeschikking wordt verleend^dan geldt deze tot 31 december 2012 of zoveel eerder als de grond, waarop de oefenbaan ligt, nodig is voor de aansluiting op de A9. Aan de gedoogbeschikking is een aantal voorwaarden verbon den. Ter inzage De concept-gedoogbeschikking ligt vanaf donderdag 29 november 2007 gedurende zes weken tot en met 9 januari 2008 ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden hun zienswijze (bij voorkeur schrif telijk) opsturen naar het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Fietscrossclub De Boscrossers Burgemeester en wethouders van Heiloo verlenen ontheffing tot het gebruik van een geluidsinstallatie op sportpark Het Vennewater aan Het Zevenhuizen tijdens de slotwedstrijden om het officiële Nederlands clubkampi oenschap van Fietscrossclub De Boscrossers onder toezicht van de KNWU op zondag 18 mei 2008. Deze toestemming geldt ook voor de geplande trainingen op vrijdag 16 en zaterdag 17 mei en voor de wedstrij den voor niet geselecteerde rijders op zaterdag 17 mei 2008. Subsidie voor vrijwilligers Heeft u ideeën voor het werven van nieuwe (jeugdige) vrijwilligers? Of heeft u suggesties voor het anders inzetten van de vrijwilligers waarmee u werkt? Dan kunt u vóór 31 december 2007 subsidie aanvragen. U kunt ook subsi die aanvragen als uw organisatie behoefte heeft aan cursussen om de deskundigheid van vrijwilligers te bevorderen. Subsidies moeten schrifte lijk worden aangevraagd en worden gericht aan Gemeente Heiloo, t.a.v. mevrouw Y.B. M. Kersten, postbus 1, 1850 AA in Heiloo. Meer informatie Als u wilt weten of u voor subsidie in aanmerking komt en voor meer infor matie over de voorwaarden van deze subsidieregelingen, kunt u contact opnemen met mevrouw Y.B.M. Kersten telefoonnummer 072 535 66 85 of per e-mail y.kersten@heiloo.nl. Burgemeester en wethouders van Heiloo verlenen toestemming tot het verko pen van kerstbomen vanaf het perceel Kennemerstraatweg 423 hoek Kapellaan en voor verkoop vanaf een standplaats op eigen terrein naast Kennemerstraatweg 294. De verkoop vindt plaats op werkdagen gedurende de maand december 2007 tussen uiterlijk 06.00 en 22.00 uur en op de koopzondagen 2,16 en 23 december tussen 10.00 en 18.00 uur. Burgerlijke stand tot en met 22 november 2007 Geboren Olivier C. z.v. R. van Andel en A.M. Rond Elders geboren Jens N. z.v. A.T. de Bats en P.J. van Baarsen Katherina E. d.v. M.D.J. Vogelzang en K. Koutouzi Celine d.v. R. Kleijmeer en S.H. Park Marleen J. d.v. L. van Steenoven en C.A. Zonneveld Demi d.v. M. de Haan en A.M. de Wit Wietske N. d.v. B. Leek en V. van de Wint Dennis z.v. P.W. Admiraal en G.J.C.M. van Zeist Huwelijken B. Hopman en E. Gözütok P. Lutsenaar en J.J.P. Punt Overleden A.M. van Gurp J.A. Koehorst H. Jank wv van der Meer Elders overleden P.J.M. Swart J. van Leijen ev Molenaar IND regelt verblijf vreemdelingen Per 26 november 2007 vervult de Immigratie- en Naturalisatie Dienst (IND) de taken met betrekking tot het regulier verblijf van vreemdelingen in Nederland in plaats van de gemeen te. Het Ministerie van Justitie heeft besloten de taken die de gemeente vervulde over te dragen. Er zijn regio nale IND loketten geopend. De gemeente Heiloo is verbonden aan het loket te Hoofddorp. U kunt bij het IND-loket terecht voor: - het aanvragen van een verblijfsvergunning - het ophalen van uw verblijfsdocument - het ophalen van een verblijfssticker - meer informatie over regulier verblijf in Nederland. U kunt voor deze zaken dus niet meer terecht bij de gemeente. Het IND-loket is telefonisch bereik baar via telefoonnummer 0900- 1234561 (€0,10 per minuut) voor het maken van een afspraak of voor informatie. Het adres van het IND-loket te Hoofddorp is:Mercuriusplein 1, 2132 HA Hoofddorp. Voor meer informatie kunt u terecht op www.IND.nl Burgerservicenummer Voortaan is uw sofinummer uw bur gerservicenummer (BSN). Het bur gerservicenummer is uw eigen unie ke persoonsnummer. Om het BSN te krijgen hoeft u niets te doen. Uw sofi nummer is automatisch'omgezet in uw BSN. U gebruikt het BSN om zaken met de gemeente te regelen maar ook met andere overheidsin stanties en organisaties. Vanaf 26 november 2007 heeft iedereen een burgerservicenummer (BSN): Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijkrelaties heeft dat besloten. Wat betekent dit voor u? - U hoeft niets te doen, uw sofinum mer is automatisch omgezet in uw Burgerservicenummer. - Wie zich voor het eerst inschrijft bij een gemeente krijgt een BSN. - Uw BSN is uw unieke nummer voor uw contacten met de overheid. - Uw BSN staat op uw paspoort, rijbewijs en/of identiteitskaart. - De overheid mag het BSN gebruiken. - Andere organisaties mogen het BSN gebruiken, als dat wettelijk geregeld is. Meer informatie Wilt u meer weten over het BSN en wie uw BSN mag gebruiken? Kijk dan op www.burgefservicenummer.nl. U kunt ook bellen met fiet BSN-punt telefoonnummer 088 - 9001010. Voor meer informatie kunt u ook contact opnemen met een medewerker van de afdeling Burgerzaken, telefoon- - nummer 072 535 67 22. Heeft u vragen? Bel meteen!!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 15