Kickboxer als Kerstman naar Suriname? Bliksemstart turnsters GTH Aafjes stunt bij SV Vredeburg SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Turnsters nemen 11 medailles mee naar huis SV Meervogels '31 heeft 500 leden Eerste officiële wedstrijd TIOS turnsters sport 21 De wedstrijd in Beverwijk was extra spannend voor de achtjarige instapturnsters, die hun eerste wedstrijd hadden. Eigen foto KICKBOXEN HEILOO - De plaatselijke kick box vereniging Bearpaw Gym. zendt Ginty Vrede uit naar kick- boxgala 'Return of the King' ,wat voor de tweede keer op 24 december in Paramaribo in Suriname zal plaatsvinden. In het licht van de aankomende Sint Nicolaas- en kerstmisviering brengen wij graag uw gebruikte (hele) knuffels, speelgoed, puz zels en boeken naar Suriname. Dat de plaatselijke kickbox vereni ging met Ginty Vrede een talent in huis heeft blijft niet ongezien. Slamm events houdt 24 december in Paramaribo een tweede kickboxgala waar Bearpaw Gym uit Heiloo ver tegenwoordigt wordt door Ginty. Binnen de vereniging ontstond al snel de gedachte niet met lege handen in Suriname te willen aankomen. Een ontmoeting met president Venitiaan maar ook een bezoek aan een kinder tehuis, voor voornamelijk HIV patiën- - tjes, staat op het programma. Behalve dat er weinig geld is heerst er in Suriname nu nog een groot taboe op de ziekte aids. Met Sinterklaas voor de deur ontstond het idee tweedehands speelgoed mee te nemen voor de kin deren daar. Met een financiële injectie en de belofte de vervoerskosten op zich te nemen ondersteunt Slamm events als organisator het initiatief. Bovendien wil de organisatie het de handhaven. Ook in de Surinaamse pers wordt aandacht besteed aan de actie. Nu het speelgoed nog! Geeft u graag uw gebruikte, ongeschonden en schone knuffels speelgoed, puzzels en boeken? Doneer die dan voor uiter lijk 7 december bij kickbox verenging Bearpaw Gym (tussen 08.00 en 20.00 uur) Industrieterrein Oosterzij 7 in Heiloo. TURNEN HEILOO - De turnsters van GTH, die afgelopen zaterdag in Beverwijk hun eerste competi tie afwerkten, zorgden voor een fantastische start van het seizoen. In totaal werd,en maar liefst 11 medailles meegeno men naar Heiloo. Extra spannend was het voor de achtjarige Instapturnsters. Voor deze meisjes was het hun allereerste wedstrijd in een grote turnhal met hun ouders hoog op de tribune. Hier zorgden Niamh Slattery (twee de), Madelijn Belle (derde) en Floortje Verboom (vierde) voor de eerste podiumplekken. Niamh's tweede plaats was vooral te danken aan een zeer goed gelukte vloeroe fening, waarmee ze de hoogste dag score haalde (9.45). Madelijn en Floortje deden dit op de brug (9.70 en 9.50). De andere twee Instappers, Sabine van der Lip en Christa van Hoek, zijn dit seizoen pas gestart in de selectie en hebben een keurige wedstrijd afgewerkt. Ze werden 12e en 13e van de 22 turn sters in deze categorie. Op de andere baan turnden maar üefst 33 jeugdturnsters (11 en 12 jaar) om de medailles. Britt Klooster, Roza Apeldoorn en Olga Leegwater, alle drie afkomstig uit Alkmaar, Gaby de By en Manon Oudejans deden dit namens GTH en niet zonder succes! Ook hier gingen drie medailles naar GTH: Gaby (2e), Olga (3e) mede dankzij een prachtig uitgevoerde vloeroefening (9.22) en Manon (4é). Roza en Britt eindigden in de middenmoot op plek 14 en 15. De eerstvolgende wedstrijd is in het weekend van 8 en 9 december in Schagen. Dan is het de beurt aan de tweede en derde divisie turnsters. Meer informatie over de selectie en alle uitslagen zijn te vinden op: www.selectiegth.tk Kickboxer Ginty Vrede gaat eind december naar Suriname om deel te nemen aan het Kickboxgala. Tevens hoopt hij speelgoed mee te nemen voor de Surinaamse kinderen. Op de foto in wille keurige volgorde: Marianne Rus, Ginty Vrede, zijn trainers Frank Kooij en Harry Beerepoot en medeleerling Erik Oud. Eigen foto AKERSLOOT - Op zaterdag 17 november heeft voorzitter Rob Kooyman het 500ste lid van sv Meervogels uit Akersloot verwelkomt. Tim Schoon viel deze eer te beurt. Nadat enkele jaren geleden de daling van leden is omgebogen naar groei van het aantal leden bij Meervogels, met onder andere veel meisjes leden, is nu voor Akersloter begrip de magische grens van vijfhonderd leden weer gehaald. Uit handen van de voorzitter ontving Tim een bal, voetbalschoenen en een echt Meervogels shirt. Eigen foto SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 23 november speelde Vredeburg ronde tien. Admiraal kreeg in gewonnen stand een vlaag van schaakblind heid waar D. Aafjes goed van profiteerde en na 3 uur won. A. Wellink blijft verbazen en bond dit keer dankzij zijn sterke torens de toernooitijger Limmen aan zijn zegekar. Van Rees het zich niet van zijn stuk brengen en belandde in de top twintig dankzij winst op van Duin. R. Termes vergiste zich in zijn combinatie tegen Hafkamp, kwam twee pionnen achter en verloor. L. Wellink moest door het pubhek worden verteld dat hij J. de Graaf had matgezet. D. de Vries het zich meeslepen door het snehe blufspel van Ebels jr en verloor binnen enke- le minuten. N. Pepping stond veel stukken voor tegen Mijnsbergen, die echter met remise goed weg kwam doordat hij werd patgezet. Zie uitslagen in de rubriek 'Uitslagen'.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 19