Actie Veilig Verkeer Nederland in Heiloo Collecte een succes door vrijwilligers Sint en Kerst tip: cadeau-abonnement Bibliotheek Heiloo Heilooër afval gaat ondergronds Free-D-Sign H E I L O 0 BEDRIJF BELICHT 5 POLITIEBERICHTEN Getuige brengt twee vandalen bij politie Positieve beloning fietsverlichting Hond bijt schapen dood SglflfP U ITKI j KPOST 28 NOVEMBER 200 7 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Nederland is volop in verwarring over de fietsver lichting! Tijd dat Sinterklaas orde op zaken stelt. Sinterklaas zal namens Veilig Verkeer Nederland, afdeling Heiloo fietsers aanspreken op hun gedrag. Dit keer geen aan dacht voor wat fout is, maar juist op wat de fietser goed doet! Fietsers die met zowel een wer kend voor- als achterlicht op maandag 3 december langs de kraam van WN komen, kunnen rekenen op positieve aandacht. Niet alleen Sinterklaas onder steunt deze sympathieke actie van WN, ook burgemeester Romeyn en verkeerswethouder Opdam zul len aanwezig zijn. De kraam van WN staat op het Stationsplein/Heerenweg (bij de Vomar) in Heiloo. De actie start maandag 3 december om 17.00 uur en duurt tot 18.30 uur. HEILOO - In de week van 12 tot en met 17 november is er met enthousiasme door vrij willigers in Heiloo gecollec teerd voor de Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind (NSGK). Met een team van 21 collectan ten is er 1253,53 opgehaald. Met de opbrengst helpt de NSGK kinderen en jongeren met een handicap om zo volwaardig moge lijk te kunnen leven. Vorig jaar waren er in het hele land bijna zesduizend vrijwilligers die samen ongeveer 420.000 euro inzamelden. Dit jaar gingen rond de 7000 vrijwilligers als collectant op pad. De landelijke opbrengst zal per begin 2008 bekend zijn. Wilt u volgend jaar ook meedoen aan de collecte? Neem contact op met Karin Ory of Antoinette Liefting, tel. 072-5340498 of 072- 5340343. De NSGK komt al sinds 1950 op voor kinderen en jonge ren met een handicap in Nederland. De stichting is onafhankelijk en kan haar werk doen dankzij dona teurs, bedrijven en vrijwilligers. De NSGK is in het bezit van het CBF-keurmerk. Dit garandeert dat ze op een verantwoorde manier omgaat met de giften die zij ont vangt. Meer informatie vindt u op de website www.nsgk.nl. HEILOO - Een oplettende 31-jari ge man uit Heiloo was er op vrij dag 23 november rond 23.00 uur getuige van dat twee jongens bezig waren autospiegels te ver nielen op de Nicolaas Beetsweg. Hij hield ze op aan en bracht ze onmiddellijk naar het politiebu reau. Er bleken drie autospiegels te zijn beschadigd en twee andere spiegels waren ingeklapt. De twee verdachten, een jongen van 18 uit Heiloo en een jongen van 16 uit Alkmaar zijn in de loop van de nacht met een proces-verbaal op zak heengezonden. Ze ver- klaardeh dat ze de spiegels had den vernield uit baldadigheid. Ze zullen de schade moeten vergoe den. De politie heeft de getuige bedankt voor zijn kordate optre den. HEILOO - Dinsdagavond heeft een loslopende hond twee scha pen gedood en één verwond in een weiland aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. Dit gebeurde omstreeks 18.45 uur. De politie is op zoek naar de eige naar van de zwart/witte jacht hond. Vermoedelijk gaat het hier om een bordercollie afkomstig uit de wijk plan Oost. Ook getuigen die iets hebben gezien, wat met dit voorval te maken heeft, wor den verzocht contact op te nemen met de politie Noord-Holland Noord, afdeling Duinstreek via tel. 0900-8844. HEILOO - Heeft u iemand in uw omgeving, die nog geen lid is van Bibliotheek Heiloo? Dan is deze periode bij uitstek geschikt om daar verandering in aan te brengen! Speciaal voor de komende feestdagen heeft Bibliotheek Heiloo een feestelijk cadeauabonnement ontwikkeld. Verras iemand en geef dit cadeau abonnement van Bibliotheek Heiloo. Het is verkrijgbaar bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo en bestaat uit een cheque voor een jaarabonnement met aanvullende informatie en een bon voor een gratis cd of dvd. Dit alles is - uiteraard - feeste lijk verpakt. Dè Sint en Kerst tip van dit jaar: een Cadeau-jaarabon nement van Bibliotheek Heiloo, want dat wil toch iedereen? (Meer informatie over deze actie en over de kosten van een abonnement op www.bibliotheek- heiloo.nl) Eigen foto Reclame en Beletteringen Oudevaart 61, 1749 CH Warmenhuizen, 0226-391018, www.free-d-sign.nl,info@free-d-sign.nl WARMENHUIZEN - Tot voor kort was Arro Reclame gevestigd aan de Oosterzijweg in Heiloo. Afgelopen oktober is het bedrijf verhuisd naar Warmenhuizen en samen gegaan met reclamebedrijf Free-D-Sign. Free-D-Sign is een jong en dynamisch bedrijf en allround op het gebied van reclame-uitingen. Belettering behoort tot de kerntaken van Raymond Zutt en zijn team. Van eenvoudige en functionele belettering van bijvoorbeeld bedrijfskleding en wagens, tot enorme fullcolour reclames op vrachtwagens of billboards. Het is inmiddels een jaar gele den dat Raymond Arro Reclame kocht. Hij beheert op dat moment ook al Free-D-Sign in Waynenhuizen en al snel blijkt werken op twee loca ties een lastige taak. ,,Ik moest rekening houden met twee planningen en twee groepen personeel. Nu gaat alles onder één dak en dat maakt alles makkelijker. We kunnen veel meer opdrachten aan. En niet alleen dat, de opdrachten worden-ook groter." Het bewijs wordt geleverd in december, dan staat een gfote opdracht gepland. ,,Wij gaan een groot wagenpark beletteren. Dat zijn dertig auto's. Een mooie uitdaging!" Raymond is zeer tevreden over het resultaat van de verhuizing. ,,Het gaat goed sinds de overname. Alle klanten uit Heiloo en omstreken zijn mee gegaan. Dit komt waarschijnlijk ook doordat wij alles aan huis afleveren en dat maakt het voor de meeste ondernemers eenvoudig om bij ons te blijven." De mogelijkheden bij het reclame bedrijf zijn legio. Onder andere startende bedrijven zonder logo of vast idee, kunnen bij Free-D-Sign terecht. Het team ontwerpt namelijk unieke beeldmerken, passend bij de uitstraling van een bedrijf, opvallend en altijd met de visie van de klant als uitgangspunt in het ontwerp. Het ontwerpen en de productie gebeurt in eigen studio en werkplaats. Het gehele traject wordt daar verzorgd. ,,Dit komt de service naar onze klanten zeer ten goede. Korte, directe lijnen in de communicatie zorgen voor een vlotte en correcte afhandeling van een opdracht. Ook kunnen door deze manier van wer ken, scherpe prijzen worden berekend", aldus Raymond. Nadat hij zijn diploma haalde aan het Grafisch Lyceum, begon Raymond Zutt met een baan bij een reclamebureau. Daar specialiseerde hij zich in de belettering. In 1999 startte hij zijn eigen bedrijf onder de naam Free-D-Sign in Warmenhuizen. Na een jaar freelance te hebben gewerkt, had hij genoeg vaste klanten om zelfstandig aan de slag te gaan. ,,Ik wilde het allemaal zelf doen, had veel ideeën en wilde de risico 's van het ondernemerschap ervaren." Al snel stroomden de opdrachten binnen en kon hij zich personeel veroorloven. ,,Ik stond voor de keuze opdrachten af te zeggen of een aantal mensen aan te nemen. Ik koos voor het laatste." Dat het zo goed gaat met het bedrijf had Raymond niet durven dromen. ,,Daar ben ik best trots op. Het gaat goed en ik heb gemerkt dat mijn bedrijf mij enorm veel voldoening geeft." HEILOO - Wethouder Rob Opdam heeft donderdag 22 november de eerste onder grondse afvalcontainer in Heiloo in gebruik genomen. Deze container is voor de bewo ners van het Corneliusgebouw dat op het GGZ-terrein staat én onlangs is verbouwd tot appar tementencomplex. Het is de bedoeling dat de contai ners voor restafval die nu nog in Heiloo boven de grond staan in de toekomst allemaal onder de grond verdwijnen. Hiervoor maakt de gemeente een plan. Waar nieuwe appartementencomplexen gebouwd worden en bewoners hun afval in containers kwijt moeten, komen direct ondergrondse containers te staan. De ondergrondse containers zijn groter dan de bovengrondse, waardoor ze minder vaak geleegd hoeven te worden. Dat betekent voor bewoners dus minder vracht verkeer in hun buurt. Daarnaast blijkt dat er bij onder grondse containers minder afval naast wordt gezet, zodat de straat dus schoner blijft. De containers zijn afgesloten en kunnen alleen geopend worden met een toegangs pas. Nadat inwoners hun afval in de container hebben gestopt, sluit de container zich automatisch. Op afstand wordt bijgehouden hoe vaak de container is geopend. Op die manier kan snel gezien worden, wanneer de container weer geleegd dient te worden. Wethouder Opdam (tweede van rechts) en enkele bewoners staan klaar om de eerste vuilniszakken in de ondergrondse con tainer te gooien. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5