Buurtbus Ontmoetingen Veiligheidstestdagen bij Van der Steen Kerstdiner bij 't Trefpunt H E I L O O 9 Egmonders ontdekken nieuw winkelcentrum stationsgebied INGEZONDEN MEDEDELING Dat Koor sfeermaker op de Decemberfair Winnende foto 's bij Fotoclub Heiloo UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 2007 Na de herfststormen van de afge lopen week belooft de barometer, die ik vorige week cadeau kreeg, mooi zonnig weer, maar als ik naar de standplaats van de bus bij GGZ wil fietsen komt de regen met bak ken uit de lucht. De bui duurt langer dan me lief is, dus pak ik toch maar de auto. Een uurtje later zien we af en toe de zon, maar Pluvius laat zich ook niet uit het veld slaan. Het zal wel een rustig dagje worden, denk ik, maar daar vergis ik me gelukkig in. Mijn eerste klanten zie ik bij het NS-station. Het zijn een man en vrouw met enkele volle tassen. De vrouw overhandigt mij haar kaartje en ik vraag: ,,Waar mag ik u heen brengen, mevrouw?" ,,Naar Egmond aan Zee, halte Watertorenweg, twee stempeltjes graag." „Heeft u hier boodschappen gedaan?" - „Ja, bij de nieuwe Vomar." - „Gaat u liever hier in Heiloo boodschappen doen, dan in Egmond? Daar is toch een nieuwe supermarkt van Albert Heijn?" „Mijn zoon werkt bij de Vomar en dan krijg je korting." - „O, dat is niet verkeerd. Ik ben er ook al een keer geweest en het is een mooie ruime winkel." - „Ja, hij is mooi en groot en er is ook een nieuwe winkel van Het Kruitvat; het plein is nog niet helemaal klaar, maar het ziet er goed uit!" Mevrouw Sloot schrijft onder het rijden met een mooi dui delijk handschrift, dat ze de buurt bus heeft leren kennen via haar zoon die op Buurtbus Bergen rijdt. De man, ook een zoon, vertelt ondertussen dat hij ook bij een supermakt werkt, maar wel een heel grote hoor. „Ken je de Sligro, in Alkmaar in de Boekelermeer? Dat is een horeca- groothandel."- „Oh ja het vroegere Venpakhuis." In Egmond aan den Hoef ontmoet ik bij halte Egmonderstraatweg, na telefonische afspraak, Jan Buishand, de voorzitter van Buurtbus Bergen. Wij wisselen onze nieuwe dienstre gelingen voor 2008 uit, want hij wil onze beide dienstregelingen bunde len en in één boelqe laten drukken. Ik hoop dat het mooi wordt, maar in ieder geval lijkt er een begin tot samenwerking geboren. Op de terugweg naar Heiloo vervoer ik nog zes klanten. Een van hen wil naar winkelcentrum 't Loo, maar als ze hoort van de mooie nieuwe Vomar, stapt ze toch maar bij het station uit. (Tekst en foto: Tim van der Lans, chauffeur van de Buurtbus) HEIILOO - In verband met het twintigjarig jubileum van Van der Steen Autobedrijf Heiloo staat er op 11, 12 en 13 december een professioneel team van Monroe schokdempers klaar om met behulp van een schokdem per-teststation de veiligheid van uw auto en die van uw medeweggebruikers te testen en te controleren. Niet alleen de schokdempers van uw auto wor den gecontroleerd, maar ook veel andere zaken waaronder uw wieluitlijning, veren, banden, uitlaat, remmen, uitlaatgasanalyse, verlichting en de afstel ling daarvan. Zo weet u geheel gratis of uw auto in een goede conditie ver keert. Is dit niet het geval dan geeft Monroe in samenwerking met van der Steen Autobedrijf een geheel gratis en vrijblijvende offerte. In overleg met u wordt er dan een afspraak gemaakt en als het u financieel niet uitkomt, wordt de afspraak na de feestdagen in de agenda voor 2008 gezet. Maakt u nü alvast een afspraak op het Monroe planbord voor een van deze Monroe veiligheidstestdagen. Dat kan per tel. 072-5338543 of per e-mail recep- tie@vandersteen-heiloo.nl of op onze website www.steenauto.nl via online afspraak of gewoon langskomen op Industrieterrein De Oude Werf 1 als u in de buurt bent. De gratis veiligheidstest combineren samen met een onder houdsbeurt of APK kan natuurlijk ook, aan u de keuze om veilig de winter maanden door te komen. Tevens biedt van der Steen Autobedrijf Heiloo u eeri scherpe winterhanden actie aan op uw eigen velg, of op nieuwe stalen of lichtmetalen velgen. HEILOO - De eerste Decemberfair bij de paarden- en ponyclub van Heiloo zit erop. Na een maanden lange voorbereiding boden zestig standhouders een diversiteit aan artikelen die typisch horen bij deze tijd van het jaar. Terwijl het twaalfkoppige dameskoor Dat Koor met hun band voor een super sfeer zorgden, konden de talloze bezoekers de heupen niet stilhouden. Niet alleen de volwassenen kwamen aan hun trekken tussen de kramen, ook aan de kinderen was gedacht. Zij luisterden aan dachtig naar de spannende verhalen van een bijzondere verhalenverteller, dansten mee met de dan sende pinguïns en versierden kerstballen voor in de kerstboom thuis. Foto: Mario Sacksioni lijk af. Kosten kerstdiner: 10,50. Te voldoen vooraf aan het diner (liefst met gepast geld). Wilt u gebruik maken van het vrijwilli- gersautovervoer dan kunt u dat ook doorgeven. Kosten: 5,- (retour in Heiloo) te voldoen aan de chauffeur. Wilt u iemand een bon cadeau doen, dan kunt u hier voor terecht voor en na het diner en ook tijdens werkdagen bij de receptie in het Trefpunt. HEILOO - Op de jaarlijkse afdelingsdag (Noord-Holland Noord) van de Nederlandse Fotohond, gehouden in het De Schakel te Heerhugowaard, waren acht leden van fotoclub Heiloo (HAF) aanwezig. Een jury van twee topfotografen hielden de vele toe schouwers in De Schakel anderhalf uur lang in de ban, met het beoordelen van de in totaal 150 ingestuurde foto's. Deze werden afzonderlijk getoond en besproken, terwijl de spanning in de zaal toenam. Uiteindelijk werden tien foto's uitverkoren èn met een eervolle vermelding beloond. Van fotoclub Heiloo behoorden de dames Ineke Vijn (derde prijs) en Yolanda Geldof (eervolle ver melding) tot de gelukkigen. Op de website van de HAF is een ver slag van de afdelingsdag opgenomen. Eigen foto HEILOO - We zien u graag op ons feestelijke kerstdiner van 14 december in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Het menu is mosterd soep, varkenshaasje met room saus, spruitjes met amandelen, stoofpeertjes, aardappelpuree, gebakken krieltjes, rauwkost en een kerstdessert toe. Aanvang is om 18.00 uur. Vooraf en na het diner kunt u in de ont moetingsruimte genieten van een drankje. Gezien het feestelijke karakter kan het diner qua tijdsduur wat uit lopen. We verzoeken u vriendelijk hiermee rekening te houden. Opgave via de receptie van 't Trefpunt, tel. 072-5331297. Als u als groep (je) bij elkaar wilt zitten, dan kunt u dat melden. Dan wordt hiermee rekening gehouden. Bent u verhinderd om de een of andere reden, meldt u zich dan alstublieft zo snel moge-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 9