Nieuwe kalender Dierenbescherming JohWin reikt Expeditie Robinson-prijs uit Coöperatiefonds Rabo Noord-Kennemerland Kerst Play In bij de Windjammers Reünie van Disco Limmen een geweldig feest der herkenning Sfeervolle Slotkapel decor kerstactiviteiten REGIO 23 kalender 2008 INGEZONDEN MEDEDELING Workshops en kerst play-in met dirigent KORTOM Egmondse Popquiz Alzheimercollecte UITKIJKPOST 5 DECEMBER 2007 REGIO - Wie het werk van de Dierenbescherming in eigen omge ving wil steunen kan natuurlijk lid worden, maar kan ook de Dieren beschermingskalender 2008 bestel len. De kalender is onder dierenvrien den al sinds 1900 een begrip en een onmisbare bron van inkomsten, waar mee de Dierenbescherming activitei ten financiert die ten goede komen aan de dieren. De kalender wordt ver kocht voor 3,90 bij het Dierentehuis Alkmaar, het Knaagdierencentrum in Heiloo en bij diverse winkels en die renartspraktijken. Tevens is de kalen der telefonisch te bestellen via tel. 072-5150071. Op de website www.dierenbeschermingnhn.nl staat meer informatie over de ver kooppunten. LIMMEN - Mevrouw Jansen uit Uitgeest heeft onlangs het sms-belspel van het RTL-programma Expeditie Robinson gewonnen. "Ik zat lekker op de bank voor het eerst naar Expeditie Robinson te kijken. Zegt mijn doch ter: mam, laten wij ook eens meedoen! Word ik de woensdag na de uitzen ding gebeld dat ik weekwinnares ben!" Zij wint een complete Scandinavische boxspring van Lund inclusief accessoires! De prijs is beschikbaar gesteld door de sponsor van Expeditie Robinson: Eastborn Slaapsystemen BV In de Limmense showroom van regiodealer John Winder, van Johwin Slaapcomfort en Kastsystemen op maat, kiest mevrouw Jansen voor 4850 euro een fraaie warmroodgestoffeerde boxs pring met twee nachtkastjes. De uitreiking was op 8 november. REGIO - Ruim 320 mensen bezochten de gecombineerde afdelingsbij eenkomst op 27 november in Golden Tulip te Heiloo. Met het motto 'samen maken we de mooiste bank boven het Noordzeekanaal' als lei draad, werden de leden van de bank uitgebreid geïnformeerd over de resultaten en ambities van de bank, de ledenraad en over het Coöperatiefonds. Ook werden hun voorstellen gepresenteerd. Tien vereni gingen ontvingen een cheque als bijdrage aan hun activiteiten in 2008, waaronder Stichting HeliOlivier die een cheque ontving ter waarde van 6500 euro. Deze werd door Fridoline Neefjes in ontvangst genomen. Na de pauze hield professor Saloinon Kroonenberg een lezing over duurzaam heid onder de titel 'de Menselijke maat'. Foto Mario Sacksioni CASTRICUM - Op vrijdag 14 december houdt de Castricumse feestband De Windjammers haar jaarlijkse Kerst Play-in. Deze band bestaat uit slagwer kers en blazers. Andere muzikanten worden uit genodigd om samen een kerstre pertoire te spelen onder begelei ding van onze dirigent Richard Beentjes en er een sfeervolle avond van te maken. Opgeven kan via www.dewindjammers.com of door te mailen naar onze secretaris Margriet Marree, marree@case- ma.nl. Het clubhuis, Q- Klein, staat op Sportpark Noordend, naast de fietsenstalling van het JP Thijsse college. Om 20.00 uur staat de kof fie klaar en er wordt gemusiceerd vanaf 20.30 uur. LIMMEN - Op zaterdag 24 november vond de veelbespro ken reünie van Disco Limmen plaats. Een geweldig feest en voor zover vernomen heeft iedereen een prachtige avond gehad. „Je had de gezichten moeten zien als er weer iemand binnen kwam. Gillende meiden, omhelzingen, het was in één woord geweldig." Het is alweer ruim 26 jaar gele den, dat Joop en Mar Beers café het Hoekje in disco Limmen omtover den. Vanaf het begin was het 'volle bak' in de disco en bezoekers kwa men vanuit alle omliggende dorpen, vooral uit Egmond-Binnen. De 'Hakkeloren' waren op de reünie massaal aanwezig. Er waren zelfs mensen speciaal uit Spanje en Duitsland overgekomen om de reü nie niet te missen. Bijna vierhon derd mensen op zoek naar nostal gie, op zoek naar het gevoel van toen in café bar De Lantaarn van Hans van Ammers. Zelfs de bierprijs was nostalgisch: 1,50 (wel in euro's nu, maar toch). De organisa tie bestaande, uit Klaus, Karin, Carlo, Ronald (Liel) en Erno, heeft gezorgd voor een onvergetelijke avond. Velen hadden al eens een reünie geopperd. ,,Wij hebben de handschoen opgepakt en eerst een datum geprikt", aldus Klaus Beers. ,,We besloten kaarten te verkopen, zodat we wisten hoeveel mensen we kon den verwachten. Je wilt niemand teleurstellen tenslotte. Al gauw waren er honderden kaarten ver kocht. Zelfs op de zaterdag kwamen er -aanvragen binnen... het liep storm." Mede dankzij de spontane medewerking van café bar De Lantaarn is er nog wat geld overge bleven. Het resterende bedrag van 530,- wordt gestort op de reke ning van het Koningin Wilhelmina Kankerfonds. Mar en Joop Beers waren uiteraard van de partij, de aanstichters van dit feest van her kenning. Erik Levering uit Egmond-Binnen vond op zijn zolder nog twee origi nele 'koud hè disco Limmen-petjes' en stond deze spontaan af aan Joop en Mar. Om 03.00 uur werd de laat ste reünieganger de zaal uitge veegd. Vele oude-doos-herinnerin- gen rijker. Vergeet niet, dat veel liefdesrelaties zijn begonnen tus sen 1981 en 1986! Afgelopen zaterdag bleken er nog veel in tact. Anderen haalden nog even de vele gebeurtenissen van toen op. Ruzies, dansen, zoenen, drinken, lachen, huilen, schreeuwen, zingen lallen en brallen. Foto's zijn te zien op www.lantaarnlimmen.nl De reünisten beleefden één groot feest der herkenning tijdens de reünie van disco Limmen, die gehouden werd bij café de Lantaarn. Eigen foto EGMOND - Voor de eerste keer worden er in de sfeervolle Slotkapel in Egmond aan den Hoef in één weekend verschil lende kerstactiviteiten georga niseerd. Donderdagmiddag 13 december wordt onder leiding van Ans en Ingrid Zwart een kerst decoratie gemaakt. De workshop is van 13.30 tot 15.30 uur en er kan gekozen wor den uit het maken van een kerst- schaal of kerstpot. Vrijdagavond 14 december wordt er onder leiding van Ans en Ingrid Zwart een alter natieve kerstboom, guirlandes of feston gemaakt. Deze workshop is van 19.00 tot 22.30 uur. Voor wie inspiratie op wü doen voor een bij zonder en feestelijk kerstdiner houdt Karin Bruins kookinspiratie- bijeenkomsten. Een proeverij varië rend van huisgemaakte sappen tot chutneys en geleis. U bent welkom voor deelname op donderdagmid dag 13 december van 13.30 tot 15.30 uur en op vrijdagavond 14 december van 19.00 tot 22.30. Op deze tijdstippen is de Slotkapel ook geopend voor de verkoop van huis- gemaakte kant-en-klare kerstpro ducten. Zaterdag 15 december is de slotkapel het decor van een kerst- play-in onder leiding van de dirigent van het Bergens Symfonie Orkest Arno van Raaphorst. Iedereen is welkom om mee te komen spelen of te kijken. Aanvang muzikanten 13.45 uur. Het publiek is welkom vanaf 15.30 uur. Zondagmiddag 16 december om 15.00 vindt het kerst concert plaats. The Sea Sight Singers, onder leiding van dirigent Martin van Opstal met begeleiding van Carwin Gijsing, piano, brengen een vrolijk aangekleed kerstconcert met Christmas Carols, Amerikaans repertoire en moderne arrangemen ten. Locatie: Slotweg 19 in Egmond aan den Hoef. Voor reserveren en meer informatie: Kerstdecoratie: 072-5061570 of 06-42561590, Kookinspiratie: Na 19.00: 072- 5066560. Kerst-Play-in: 072- 5065086 of douweplat@hetnet.nl, kerstconcert: 072-5062033 of 072- 5062387. EGMOND - Op zaterdag 15 december wordt weer de Egmondse Popquiz gehouden in 't Rode Hert te Egmond aan den Hoef. Vaste deelnemers weten het. Dit is een avond met bekende intro's, deunen, melodieën, herin neringen, plezier, gezelligheid en spanning. Je kunt je opgeven vanaf 16 jaar in ëen duo of trio. Via voornamelijk meerkeuzevra gen spelen alle deelnemers de hele avond mee tot het bittere eind.waar de prijzen verdeeld gaan worden! Je hoeft geen ken ner te zijn van popmuziek om mee te kunnen doen; Hazes, U2 en Amy Winehouse kent iedereen inmiddels. Opgave vooraf by 't Rode Hert aan de bar of by Peter Groot, tel. 072-5065606 of Jos Twisk, tel. 072-5070652. Deelname is 1,50 per persoon, de quiz start om 20.00 uur. LIMMEN - De opbrengst van de collecte ten bate van de Alzheimer Stichting in Limmen heeft een bedrag van 2221,78 opgebracht. Dit fantastische bedrag is tot stand gekomen door de inzet van alle vrijwillige collectanten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 23