Kerstconcert door Eensgezindheid Jaarlijkse kerstuitvoeringen van de Muziek- en Dansschool Heiloo Kerstconcert van The Sea Sight Singers 'Trekzak' brengt kerstsfeer Wintermarkt Enorme kerstman bij kerstbomenshow 't Loo Kerstconcert in de Witte Kerk Heiloo H E I L O O 7 INGEZONDEN MEDEDELING Creatieve winter- en kerstmarkt Trefpunt UITKIJKPOST 12 DECEMBER 2007 met het koor een uitgebreid kerst programma. Zo is er een solostuk voor hoorn en ensemble met het overbekende klassieke werk 'Winter' van Vivaldi, maar ook authentieke kerstliederen voor koor en blaasensemble zullen de revue passeren. Het orkest start met het wereldberoemde 'Ave Maria' van Caccini. Eensgezindheid speelt deze avond ook swingende kerstmuziek als het Happy Christmas (War is Over), beroemd geworden door The Beatles, het swingende Jingle Bells en de overbekende Amerikaanse kerstsong 'Santa Claus is coming to Town'. Ook het populaire kerstre pertoire zal tijdens dit concert niet vergeten worden. Het publiek zal deze avond aan het werk worden gezet met enkele bekende Nederlandstalige kerstliederen. Verder zal het leerlingenorkest van Eensgezindheid zich deze avond weer laten horen met onder meer 'Rudolph, the Red Nosed Reindeer'. Kaarten voor het concert zijn op 15 december vanaf 19.15 uur aan de zaal van het ontmoetingscen trum te verkrijgen voor 7,50 per persoon. Kinderen tot en met 12 jaar krijgen vrij entree. Reserveringen kunnen plaatsvinden via tel. 072-5334851 of het e-mail adres info@mv-eensgezindheid.nl. Informatie over het programma van het concert is te verkrijgen via www.mv-eensgezindheid.nl. EGMOND - Zondag 16 decem ber geven The Sea Sight Singers een kerstconcert in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. Kerstconcerten zijn voor The Sea Sight Singers een belangrijke traditie. The Sea Sight Singers brengen hun sfeervolle kerstprogramma in de sfeervolle Slotkapel. Eigen foto HEILOO - Zoals vele koren, orkesten en instellingen kent ook de muziek- en dansschool Heiloo haar kerstuitvoeringen in de school. Zondag 16 december speelt het dwarsfluitensemble 'Martin in 't Veld', onder leiding van Martin Rozema, vanaf 10.30 uur'in de zaal van woonzorgcentrum De Loet muziek in kerstsfeer. Naast dit ensemble treedt het koor van De HEILOO - Op zaterdag 15 decem ber houdt Ouderenwerk Heiloo haar jaarlijkse creatieve winter- markt in het Trefpunt. In een gezellige sfeer kunt u zelf decora ties en wenskaarten maken, ook voor de kerst. Kinderen vanaf drie jaar kunnen zich op deze dag uit stekend vermaken. Zij kunnen onder begeleiding gaan knutselen, kleuren of figuurzagen en tal van kerstdecoraties maken. Deze markt wordt gehouden van 11.00 tot 16.00 uur en de toegang is gratis. U betaalt per activiteit een kleine vergoeding. Inlichtingen, tel. 072-5331297. HEILOO - Op zaterdag 15 december geeft Muziek vereniging Eensgezindheid in het ontmoetingscentrum van GGZ Willibrord te Heiloo een kerstconcert met veel vocale en instrumentale toonkunst teza men met het pas opgerichte kerstprojectkoor. Onder leiding van componist en arrangeur Cees Brugman uit Alkmaar kan er net als voorafgaan de jaren weer volop genoten wor den van een zeer gevarieerd kerstre pertoire waarbij het pubhek ook de kans krijgt enkele bekende kerstlie deren mee te zingen. Het blaasor- kest van Eensgezindheid verzorgt zowel individueel als gezamenlijk HEILOO - Tijdens de Wintermarkt in het stationscentrum op zondag 16 december, zal de trekzakgroep Les Boutons Joyeus optreden bij brasserie Wildschut. Les Boutons Joyeus speelt deze middag stemmige muziekstukjes en bekende kerstliederen. Na eerder in de beeldentuin van Ditta Engel te hebben gespeeld, vermaakte de trekzakgroep vorig jaar het winkelend pubhek tijdens de extra koopzondag in het stationscentrum. Het muzikale gezelschap staat voor sfeer, plezier en gezelligheid en in hun spel maken de leden samen een duidelijke ontwikkeling door. Verwacht geen virtuositeit, maar laat u verrassen door het enthousiasme voor het instrument. Het duo Wim Heijne en Cor Lourens zal de groep met gitaar en zang begeleiden. De aanvangstijd is 13.00 en eindigt om 16.00 uur. De entree is gratis. Het koor zingt zijn kersthederen in allerlei ambiances zoals intieme kerken en kapellen, maar ook in winkelcentra en in verzorgingshui zen. Dit jaar brengen The Sea Sight Singers in de sfeervolle Slotkapel a capeha gezongen en instrumentaal begeleide kersthederen van vroeger en nu, afgewisseld met muzikale intermezzi van dwarsfluit en piano. Het koor wordt gedirigeerd door Martin van Opstal en krijgt mede werking van Corinne Moerbeek op piano en Chantal van den Dungen op dwarsfluit. The Sea Sight Singers brengen op 16 december een zeer gevarieerd kerstprogramma, waar bij klassieke, ingetogen hederen worden afgewisseld met vrolijke, jazfcy nummers. Bijvoorbeeld Have yourself a merry little Christmas, God rest you merry gentlemen en Silent night. Aanvang van het concert: 15.00 uur. Adres: Slotweg 19, Egmond aan den Hoef. De toegangsprijs is: 10,-, 65+ en CJP 8,-, kinderen tot 12 jaar 5,-, inclusief koffie/ HEILOO - In de serie winter- concerten in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32) zal op zondag 16 december een bijzon der kerstconcert te beluisteren zijn. Uitgevoerd wordt namelijk het beroemde werk 'Messe de Minïiit' van Mare Antoine Charpentier. Aan dit concert werken mee: het Alkmaars Cantate Koor, Valeria Mignaco en Cecilia Arellano - sopraan I en sopraan II, Stephanie Gericke - alt, Hans van Dijk - tenor en Coert van den Berg - bas. De instrumentale begeleiding wordt verzorgd door het Bach Collegium Kennemerland. De algehele leiding is in handen van koordirigent Joep van Buchem. Het Alkmaars Cantate Koor specialiseert zich met name in muziek uit renaissance en barok, met een nadruk op minder uitge voerd repertoire. Maar daarnaast worden ook geregeld bekendere stukken en zoals in deze tijd van het jaar kerstmuziek uitgevoerd. Aanvang van het concert 15.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 12,-. Telefonisch reserveren kan via tel. 072-5334804, 5335852 of 5335747. Verdere voorverkoop adressen zijn: Boekhandel Deutekom en De Schrijverij te Heiloo. uitvoering vindt plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1 en vangt aan om 19.00 uur, en de toe gang is gratis met een toegangsbewijs. In verband hiermee en met beperkte ruimte moet bij voorkeur vooraf kaar tjes afgehaald worden bij de admi nistratie van de school. Voor meer info: tel. 072-5332460 of info@muziekendansschoolheiloo .nl/ De worshops en het bezoek vinden plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo, aan Het Veld 1 Binnenkort wordt de jaarlijkse kerstuitvoering gehouden. Eigen foto thee en koek. Kaartverkoop voor aanvang van het concert bij de Slotkapel of te bestellen bij mevrouw Thijssen, tel. 072- 5062033 en de heer Noteboom, tel. 072-5062387www.seasightsingers.nl. Loet op. Vanzelfsprekend worden er bekende kerstliederen gespeeld die meegezongen kunnen worden. De zaal is open vanaf 10.00 uur. Maandag 17 december wordt vanaf 19.00 uur de jaarlijkse kerstuitvoering gehouden van de Muziek- en Dansschool Heiloo. Dit jaar zullen naast de vaste ensemb les, koor, een groot strijkerensemble onder leiding van Hilka Jelsma en enkele ensembles, die speciaal voor deze gelegenheid zijn samengesteld, muziek in kerstsfeer laten horen. Deze HEILOO - Sinds 6 december staat een reus van een kerstman bij de kerst bomenshow, die de Aalsmeerse Bloemenhal houdt bij 't Loo. De beste kwa liteit kerstbomen in alle soorten en maten zijn hier voor betaalbare prijzen te vinden. De kerstbomenshow duurt tot en met 24 december en is alle dagen van de week geopend, dus ook de zondagen! Uit een staand bos van bomen kan iedereen op z'n gemak de ideale kerstboom kiezen. De gezellige skihut zorgt voor een extra winters sfeertje; de glühwein en vele aanbiedin gen voor de juiste stemming.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 7