/X) VAN DER sinds 1933 thuis in de regio thuis in de regio thuis in de regio Cruijscamplaan 6 te Heiloo Visweg 75 te Limmen Alkmaar, Kennemerstraatweg 181,072-5141000 Heerhugowaard, J. Duikerweg 12,072-5712130 Heiloo, Kennemerstaatweg 386,072-5351000 Schoorl, Paardenmarkt 20,072-5093253 Vraagprijs 309.000f= k.k. Vraagprijs 629.000,= k.k. Vraagprijs 449.000,= k.k. Vraagprijs 449.000,= k.k. NVM (O BORDEN slaapkamers waarvan één met een bal kon. De luxe, moderne doucheruimte is voorzien van een wastafel met ombouw en een douchehoek. 2e Verdieping: mid dels een vlizotrap bereikt u de ruime bergzolder met cv-opstelling. Bijzonderheden: De woning kenmerkt zich door de moderne en lichte kleurstelling. Zonnige en bovenal privacyvolle tuin voor zien van bomen, struiken en vaste planten en voorzien van een aangebouwde stenen garage met elektrische deur. Er is een mogelijkheid om meerdere auto's op eigen erf te parkeren. Er is zowel aan de voorzij de van de woning als aan de achterzijde van de woning een tuin. De woning is deels voorzien van dubbele beglazing en volledig van muurisolatie. De bijkeuken is nagenoeg geheel geïsoleerd. Bouwjaar ca. 1962. Inhoud: ca. 340 m3. Woonoppervlakte: ca. 125 m2. Perceelopp.: 218 m2. Aanvaarding in overleg. Lommerrijk wonen in een ruim opgezette laan! Goed onderhouden hoekwoning (3- onder-1-kap) met aangebouwde stenen garage en ruime zonnige achtertuin met achterom, gelegen op het westen. Alle noodzakelijke voorzieningen, zoals het NS-station, sportvoorzieningen, winkels, strand en duinen, zijn in de nabije omge ving van deze woning. Indeling begane grond: entree, hal met parketvloer geeft u toegang tot een trap kast, het modern hangend toilet met fon teintje en de L-vormige woonkamer (ca. 30 m2). Vanuit woonkamer met erker, open haard en parketvloer komt u in de moderne dichte keuken (ca. 6 m2) terecht. De keuken is voorzien van diver se inbouwapparatuur en geeft vervolgens toegang tot de bijkeuken en de tuin. 1e Verdieping: via de trap komt u op de overloop met toegang tot een separaat toilet, een moderne badkamer en drie Zeer leuk en gunstig gelegen vrijstaand woonhuis met houten berging op royale kavel van 440 m2 tegenover het Heilooërbos en op loopafstand van het winkelcentrum 't Loo. Indeling: entree, hal voorzien van toilet met fonteintje, bergkast en wasruimte. Royale L-vormige woonkamer (circa 60 m2) voorzien van een tegelvloer en openslaan de deuren naar de tuin (Z), open moderne keuken circa 18 m2) voorzien van een kookeiland, diverse inbouwapparatuur en voorzien van 2 openslaande deuren naar de tuin. Tevens bereikt u via de woonka mer de praktijkruimte met ook in deur naar de tuin. In de bijkeuken bevinden zich het moderne toilet met fonteintje, de opstelling van de cv-ketel en een afgesloten ruimte voor de wasmachine en de droger en tevens een toegang naar buiten. 1e Verdieping: ruime overloop met toe gang tot de 4 slaapkamers en de badka mer. De luxe badkamer (9,5 m2) is voor zien van een dubbele wastafel, ligbad, 2e hangend toilet en een douchecabine. Naast de ruime ouderslaapkamer (ca. 16 m2) met dakkapel en dakterras, bevinden zich nog 3 slaapkamers (resp. ca. 14, 12 én 8 m2) waarvan 1 met een dakkapel. Over de gehele verdieping zijn extra dakramen met elektrische zonwe ring geplaatst. 2e Verdieping: twee ruime bergzolders. Bijzonderheden: De ruime en bovenal privacyvolle tuin is gelegen op het oos ten en voorzien van bomen, struiken en vaste planten, en royale schuur en prieel. De nieuw aangelegde voor- en achtertuin is voorzien van een bron met sproeiin- stallatie. De ruime oprit biedt plaats aan meerdere auto's en is afgesloten met een fraai hekwerk. De woning beschikt over een garage met vloerverwarming en een uitstortgootsteen. De gehele beneden verdieping is recent voorzien van een massief houtenvloer. De meeste wanden zijn prachtig gestuukt. Op de ruime en lichte overloop is een kastenwand geplaatst. Bouwjaar: ca. 1935 (uit- en opbouw 1996), Inh.: ca. 550 m3, woon- opp.: ca. 175 m2, perceelopp.: 492 m2. Aanvaarding in overleg. - Vrijstaand woonhuis met vrijstaande garage op prachtige locatie. - Kamers 3 - Aandacht voor badkamer en kantoor op verdieping. - bouwjaar: 1990, perceelopp. 417m2, woonopp 150m2, inhoud 415m3 openslaande deuren naar de tuin. 1e Verdieping: royale overloop voorzien van een dakkapel, 4 slaapkamers (resp.: 11 m2, 11 m2, 9 m2 en 6,5 m2) en een moderne badkamer voorzien van een wastafel, douche, ligbad en een 2e toilet. 2e Verdieping: royale zolder/berging. Bijz.: de tuin is gelegen op het zuiden en circa 18 meter diep. Bouwjaar! 1958, inhoud: circa 440 m3, woonoppervlakte: circa 185 m2, opp.: 440 m2. Aanvaarding in overleg. Deze robuuste, vrijstaande woning is gelegen op een van de mooiste plekjes van Limmen, tegenover het Koekoeksveld op een royale kavel en biedt u, door de aan- en opbouw verrassend veel meer ruimte dan hij in eerste instantie doet vermoeden. De woning is voorzien van een inpandige garage, praktijkruimte en een ruime, privacyvolle achtertuin met een prieel en een ruime, vrijstaande hou ten schuur. Indeling begane grond: entree, hal/gang met meterkast, trapopgang en toegang tot de woonkamer. Deze riante woonkamer (ca 65m2) is zeer licht door de vele ramen rondom. Aan de voorzijde is deze woonka mer voorzien van een open haard. Halverwege komt u de open L-vormige keuken (2006) met diverse inbouwappara tuur tegen en een toegang tot de bijkeu ken. De woonkamer aan de achterzijde is

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 16