www.vanderborden.nl Het team van Van der Borden Makelaardij wenst u fijne feestdagen en een gelukkig en gezond 2008 Vraagprijs 595.000,= k.k. Vraagprijs 574.000,= k.k. Vraagprijs 385.000,= k.k. In fraaie woonwijk, goed onderhouden helft van dubbele villa met vrijstaande stenen garage gelegen op een kavel van maar liefst 395 m2. De woning is gelegen nabij alle voorzieningen, zoals het NS- station, winkels, sportvoarzieningen en strand en duinen. Indeling begane grond: entree, hal, modern toilet, L-vormige woonkamer (ca. 53 m2) met houten vloer, open haard en openslaande deuren naar de tuin. Moderne L-vormige keuken met diverse inbouwapparatuur. Ie Verdieping: overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 16.7,13.5 en 8 m2) waarvan 1 met een balkon, royale moderne badka mer (ca. 8jti2) met dubbele wastafel, douche, ligbad en 2e toilet. 2e Verdieping: middels de vaste trap bereikt u de royale zolderverdieping. Op de voorzolder is er de opstelling van de cv-ketel en de wasmachine- en droger- aansluiting. Via de overloop bereikt u de zolderkamer (circa 23 m2) voorzien van dakvensters en bergruimte. Bijzonderheden: Zonnige en bovenal pri- vacyvolle tuin voorzien van bomen, strui ken en vaste planten en voorzien van een vrijstaande stenen garage (circa 30 m2) met een elektrische segmentdeur. Er is zowel aan de voorzijde van de woning als aan de achterzijde van de woning een tuin. De woning is voorzien van dubbele beglazing en gevelisolatie. Bouwjaar 1971. Inhoud: ca. 580 m3. Woonopper- vlakte: ca. 180 m2. Perceelopp.: 395 m2. Aanvaarding in overleg. Het is heerlijk wonen in deze robuuste en lichte 2-onder-1-kapwoning met vrijstaan de stenen garage. Het is dan ook een unie ke kans om deze geliefde 5-kamerwoning te bemachtigen. Alle noodzakelijke voor zieningen, zoals het NS-station, sportvoor- zieningen, winkels, strand en duinen, zijn in de nabije omgeving van deze woning. Indeling begane grond: entree, hal met toe gang tot het moderne toilet met fonteintje en de royale L-vormige woonkamer (ca. 58 m2). De woonkamer met open haard, tegel vloer en openslaande deuren naar het ter ras, gaat over in de ruime moderne open keuken (ca. 10 m2) v.v. alle inbouwappara tuur. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de achter de woning gelegen 19 meter diepe tuin op het noordoosten. Ie Verdieping: via de trap komt u op de ruime, lichte overloop met vaste kast en toegang tot drie ruime slaapkamers en een moderne badkamer. De ruime badka mer (ca. 9 m2), te bereiken middels de overloop en de ouderslaapkamer, is voor zien van een ligbad, separate douche- hoek, 2e toilet, wastafel en een designra diator. Aan de voorzijde van de woning bevinden zich 2 slaapkamers (resp. ca. 13,5 m2 en 8,5 m2) waarvan 1 met een loggia en aan de achterzijde van de woning vinden we de ouderslaapkamer (ca. 16 m2) met toegang tot de badkamer. 2e Verdieping: middels de vaste trap bereikt u de voorzolder. Via de overloop bereikt u een zolderkamer ca. 21,5 m2) voorzien van een vide en 2 dakvensters en een aparte ruimte voor de cv-ketel (Atag Blauwe Engel combiketel, bouw jaar 1999) en de aansluiting voor de was machine en de droger. Bijzonderheden: Zonnige en bovenal pri- vacyvolle tuin voorzien van bomen, strui ken en vaste planten en voorzien van een vrijstaande stenen garage met een elek trische segmentdeur. Er is zowel aan de voorzijde van de woning als aan de ach terzijde van de woning een terras/tuin. De woning is voorzien van dubbele beglazing. Bouwjaar 1970. Inhoud: ca. 580 m3. Woonoppervlakte: ca. 180 m2. Perceelopp.: 393 m2. Aanvaarding in overleg. een deur naar het balkon, moderne bad kamer voorzien van een douche, 2e toilet en wastafel met ombouw. Middels een vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. 2e Verdieping: ruime voorzolder voorzien van een Velux dakvenster, bergruimte en de wasmachineaansluiting. Ruime slaap kamer ca. 12 m2) voorzien van een Velux dakvenster, vaste wastafel en volop bergruimte. De tuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van semi-vrij- staande garage met een zadeldak (pan- nengedekt) een loopdeur, een kanteldeur, elektra en een zolderberging. Bijzonderheden: De woning is volledig geïsoleerd. De ramen rondom zijn voor zien van sereens. Bouwjaar: 1957 en de uitbouw 1974, woonopp.: ca. 160 m2, inhoud: ca. 450 m3, Perceelopp.: 375 m2. Aanvaarding in overleg. Zeer centraal in Heiloo, nabij uitvalswe gen, winkelcentrum 't Loo en NS-station ligt deze uitgebouwde 2-onder-1-kapwo- ning met een royale semi-vrijstaande ste nen garage met vliering en een op het zuidoosten gelegen heerlijke diepe tuin, op een mooie ruime kavel van maar liefst 375 m2 eigen grond. Indeling begane grond: entree, hal met leistenen vloer, meterkast, trapkast, modern toilet met fonteintje. Zeer royale uitgebouwde woonkamer (ca. 70 m2) voorzien van een plavuizen vloer met vloerverwarming, open haard en een deur naar de royale besloten achtertuin. Semi-open keuken (ca. 8 m2) voorzien van rechte eenvoudi ge keukenopstelling. Ie Verdieping: overloop, 1 (v/h 2) ruime achterslaapkamer (ca. 18 m2), ruime voorslaapkamer (ca. 12 rp2) voorzien van

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 17