Heiloocontact Suncoblinds B.V. naar Boekelermeer Zuid 3 26 Meer informatie? Kom langs! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo 19 DECEMBER 2007 U ITKIJ KPOST Voor meer informatie bent u van harte welkom op het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uuur. Beheer Open Ruimte is open van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. De uitgifte van kavels in Boekelermeer Zuid 3 zet door. De heer R. Wit van Suncoblinds B.V. uit Heemskerk heeft maan dag 10 december jl. een uitgifteovereenkomst ondertekend. Suncoblinds is een productie- en assemblagebedrijf in zonwe ringproducten, die worden geleverd aan detaillisten. In de Boekelermeer Zuid 3 wil de heer Wit zijn bedrijf voortzetten in een ruimer pand. De uitgifte van kavels op het nieuwe bedrijventerrein in Heiloo verloopt volgens planning. Op dit moment hebben zeven bedrijven een overeenkomst met dé gemeente getekend. Het eerste bedrijf is met bouwactiviteiten gestart en van de overi ge zes worden de bouwplannen uitgewerkt en getoetst. Naar verwachting zullen ook deze ondernemers in 2008 starten met de bouw van een nieuw bedrijfspand. Meer informatie Bent u geïnteresseerd in een kavel op het bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3, dan kunt u meer informatie vinden op onze website www.heiloo.nl/Boekelermeer. Heeft u vragen over de laatste ontwikkelingen dan kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter, projectassistent, telefoonnummer 072-535 67 31 of met mevrouw F.H.W. Toering-de Jong, projectleider, telefoonnummer 072-535 67 35. Ook kuntu uw vraag per e-mail versturen aan info@heiloo.nl t.a.v. mevrouw B. Ruiter. vervolg Welzijn Geen verlof buiten de schoolvakantie- periodes Verlof voor vakanties buiten de vastge stelde schoolvakantieperiodes is niet mogelijk. In het kader van de uitvoe ringstaken van de Leerplichtwet wordt nadrukkelijk meer aandacht besteed aan het bestrijden van ongeoorloofd schoolverzuim, met name het luxever- zuim (vakantieverlof vrije dagen). De leerplichtwet bepaalt dat de direc teur beslist over een verzoek om verlof korter dan tien dagen. Dit moet dan minstens drie maanden van tevoren, schriftelijk aangevraagd worden bij de directeür van de school. Het formulier voor deze verlofaanvraag is bij de directeur.te verkrijgen. Bij dit verzoek moet een werkgeversverkla ring zitten, waarin de werkgever ver klaart dat de werknemer op geen ander moment in het schooljaar vrij kan krijgen. Zonder deze werkgevers verklaring kan de school géén verlof geven. Als ouders toch met hun kinde ren op vakantie gaan, is de schooldi recteur verplicht om dit door te geven aan de leerplichtambtenaar van de gemeente Heiloo. Uitzondering Er is één uitzondering aangegeven in de wet, namelijk de situatie waarin één *Doorhalen wat niet van toepassing is of beide ouders een beroep of bedrijf heeft/hebben waarin het redelijkerwijs niet mogelijk is vakantie op te nemen tijdens de vastgestelde schoolvakan ties. Voor alle duidelijkheid, de ouders moe ten kunnen aantonen dat het hier de enige vakantie van het schooljaar betreft. Wanneer de directeur en of de ouders zich niet houden aan de Leerplichtwet is dit strafbaar. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Krol van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 83. Wilt u meedenken over de dienstverle ning van de gemeente Heiloo? De gemeente Heiloo gaat in 2008 een visie ontwikkelen over dienstverlening in de toekomst. En daar bent u bij nodig, de gemeentelijke dienstverle ning is er immers voor u. Burgerpanel De gemeente is op zoek naar mensen die mee willen denken over de dienst verleningen de gemeente. Onderwerpen die ondermeer aan bod komen zijn: Wat vindt u op dit moment van de dienstverlening van de gemeente, en hoe zou die er in de toekomst uit moe ten zien? Is de dienstverlening in de toekomst alleen nog maar digitaal, of zijn telefo nische dienstverlening, en die aan de balie van het gemeentehuis belangrij ker, of even belangrijk? Hoeveel tijd kost me dat? In de periode januari tot en met mei 2008 zijn drie bijeenkomsten gepland van ongeveer twee uur. In een groepje van ongeveer tien a twintig inwoners gaat u aan de hand van bovenstaande vragen met elkaar, en met de gemeen te, in gesprek. Ook als u niet in Heiloo woont, maar hier een bedrijf heeft, bent u welkom. En dan? De gemeente wil voor dé zomer van 2008 een visie ontwikkelen op dienst verlening, waarin uw input is verwerkt. U krijgt uiteraard bericht over dit eind resultaat. Na de zomer van 2008 wordt de visie vertaald-in concrete maatregelen, en ook daar wordt u over geïnformeerd. Meedoen? Vul dan onderstaande bon en stuur hem voor het einde van het jaar op naar de gemeente Heiloo, antwoord nummer 1525, 1850 VB, Heiloo (een postzegel is niet nodig). U kunt u ook via de mail aanmelden: geef dan onder vermelding van 'bur- gerpanel' onderstaande gegevens door aan: info@heiloo.nl. Als u nog vragen heeft kunt u contact opnemen met mevrouw Bleeker van de gemeente Heiloo: telefoonnummer 072 535 66 87. De Aanvullende Zorgverzekering Gemeenten (AZG) De gemeente Heiloo heeft met zorg verzekeraar Univé afspraken gemaakt voor een collectieve aanvullende zorg verzekering. Dit biedt voor mensen met een laag inkomen de mogelijkheid om gebruik te maken van een collectieve zorgverzekering. De gemeente biedt met deze verzeke ring een uitgebreid vergoedingenpak ket voor medische kosten. Dat wil zeg gen dat er meer medische kosten vergoed worden, of tot een hoger bedrag dan een standaard aanvullende verzekering. Kosten basisverzekering en modules De AZG regeling voorziet in een basis verzekering, die moet worden gecom bineerd met een aanvullende module. De premie van de basisverzekering bedraagt 84,58 per maand (dit is inclusief korting). De aanvullende verzekering kent 2 modules: module B en C. De kosten hiervan bedragen res pectievelijk 21,95 en 31,95 per maand. De gemeente neemt de kosten tot de hoogte van module B voor haar rekening. U ontvangt dus 21,95 per maand, ongeacht de module die u kiest. Dus kiest u module C dan ont vangt u maandelijks 21,95 van de gemeente en u betaalt zelf een bedrag van 31,95 per maand aan Univé. Naast de genoemde modules kunt u zich extra verzekeren voor uitbreiding van tandheelkundige hulp: een uitbrei ding van 100% tot 500,00 kost 12,25 per maand. Een uitbreiding van 100% tot 1000,00 kost 14,75 per maand. De kosten van deze extra verzekering betaalt u zelf. Overstappen naar de AZG regeling kan voor mensen die reeds bij Univé zijn verzekerd gedurende het gehele jaar. Mensen die willen overstappen en elders zijn verzekerd dienen hun ver zekering voor 1 januari op te zeggen. Overige minima die niet willen of kun nen overstappen naar de AZG regeling kunnen bijzondere bijstand aanvragen voor de premie van de aanvullende verzekering. De vergoeding is echter niet hoger dan 21,95 indien u jonger dan 55 jaar bent en 27,95 indien u 55 jaar of ouder bent. (vervolg zie volgende pagina) IK DOE MEE MET HET BURGERPANEL DIENSTVERLENING. Naam: Adres: Postcode: Telefoonnummer: E-mailadres: Leeftijd: Man/ vrouw* Ik kan overdag/ 's avonds* Huishoudsituatie Inkomen excl. vakantie geld (max. 120% van het minimum) Vermogen Personen jonger dan 65 iaar Alleénstaanden Alleenstaande-ouder Gehuwd samenwonend Personen 65 iaar en ouder Alleenstaanden Alleenstaande-ouder Gehuwd samenwonend Bij verblijf in inrichting (b.v. verzorgingshuis) Alleenstaanden 358,73 Alleenstaande ouder 358,73 Gehuwd samenwonend 591,58 Ook vermogen in de eigen woning telt mee bij dè vermogensvaststelling. 1.008.88 1.297,14 1.441,26 1.102,18 1.358,51 1.511,66 5.325,- 10.650,- 10.650,- 5.325,- 10.650,- 10.650,- 5.325,- 10.650,- 10.650,- www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 24