contact 3 SLOGGI SLIPS. DE 4E GRATIS livera Peter Schouten TUINONDERHOUD BOOMVERZORGING Meer informatie? Bel! Uw OV-Taxi tijdens de feestdagen 28 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Verkeer Mededeling www.helloo.nl TERVOORT RAATS Nijverheidsweg 31d 1851 NW Heiloo T 072 532 42 18 F 072 532 42 19 E info@TR-assurantien.nl WONDERHOUD NAFSCHEWING N BOOMVERZORGI R Bel vrijblijvend voor prijsopgave of info! live life love livera Winkelhof 't Loo 6, Heiloo 19 DECEMBER 2007 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Ook tijdens de kerstdagen en Oud en Nieuw brengt de OV-Taxi u graag waar u wilt zijn. Om teleurstelling te voorkomen op deze drukke dagen, vragen we u rekening te houden met het volgende. KERSTDAGEN Bestel uw rit ruim van tevoren. U kunt nu al boeken! Uw ritten voor beide kerst dagen kunt u bestellen tot uiterlijk zaterdag 22 december 18.00 uur. Door de grote drukte kan het voorkomen dat er geen rit beschikbaar is op het tijdstip dat u wenst. Wij zoeken dan in overleg met u naar een ander tijdstip. OUD EN NIEUW Bestel de rit ruim van tevoren. U kunt nu al boeken! Op 31 december brengt de OV-Taxi u tot uiterlijk 20.00 uur op uw plaats van bestemming. Op 1 januari 2008 kunt u vanaf 8.00 uur de OV-Taxi weer gebruiken. Uw ritten voor 31 december en 1 januari kunt u bestellen tot uiterlijk zaterdag 29 december 18.00 uur. Door de grote drukte kan het voorkomen dat er geen rit beschikbaar is op het tijdstip dat u wenst. Wij zoeken dan in overleg met u naar een ander tijdstip. Voor al uw vragen kunt u terecht bij de telefonistes van de OV-Taxi 0900 - 8878 Verkeersmaatregel Burgemeester en wethouders van Heiloo brengen ter kennis van belang hebbenden dat het volgende besluit met ingang van 19 december 2007 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage ligt in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen: Verkeersmaatregel Kennemerstraatweg -Vennewatersweg - Ypesteinerlaan De verkeersmaatregel betreft de roton de Kennemerstraatweg - Vennewatersweg - Ypesteinerlaan. De maatregel omvat het plaatsen van het langzaam verkeer in de voorrang. De gemeente heeft deze maatregel genomen om het verkeersbeeld over een te laten komen met overige roton des binnen de gemeente Heiloo, de gestelde richtlijnen in het nationaal ver- keersveiligheidsplan 'duurzaam veilig' en het gemeentelijk verkeersplan. In verband hiermee is het volgende besluit genomen: Door plaatsing van de borden B6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 en het aanbren gen van driehoeksmarkering (haaien- tanden) de voorrang op de bovenge noemde wegen zodanig te regelen dat het verkeer op de aansluitende wegen voorrang moet verlenen aan het ver keer inclusief het langzaam verkeer op de rotonde. Door het aanbrengen van zebramarke ring worden de toeleidende wegen ter hoogte van de rotonde voetgangers- oversteekplaatsen aangebracht als bedoeld onder art. 49.2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Bij de voetgan gersoversteekplaatsen zullen de bor den L2 van het genoemde reglement worden geplaatst. De bij de diverse maatregelen beho rende bebording is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening. Deze ligt ter inzage bij het gemeente huis. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Brandpreventie tijdens de feestdagen Tijdens de feestdagen doen veel men sen hun best met allerlei versieringen en het branden van kaarsen voor extra sfeer en gezelligheid. Gourmet- en fon duestellen staan op tafel en we gaan oliebollen bakken. Allemaal vooral heel gezellig! Toch moeten we heel bewust omgaan met kerstversiering en open vuur. In het kader van brandpreventie de volgende tips om te onthouden: Tips: Zorg dat kaarsen altijd in een stevige houder op een vlakke ondergrond staan. Gebruik geen kaarsenhouders van plastic of andere gemakkelijk brand bare materialen. Plaats kaarsen ten minste 50 centi meter uit de buurt van brandbare materialen. Steek kaarsen in kerststukjes niet aan. Bij het plaatsen van een echte boom neem hiervoor bij voorkeur een boom met kluit en zorg ervoor dat de. boom dagelijks voorzien wordt van voldoende water. Zorg ervoor dat de kerstboom stevig staat zodat deze niet gemakkelijk om kan vallen. Controleer de bedrading van elektri sche kerst en feest versiering op beschadigingen. Gebruik indien noodzakelijk een goed en passend verlengsnoer. Rol eventuele kabelhaspels in zijn geheel af. Doe bij het naar bed gaan altijd de verlichting van de feestversiering uit. Zorg voor de aanwezigheid van blu smiddelen zoals een emmer water of een handbrandblusser. Wees zorgvuldig als het gaat om het vullen van de brander van een gour met- of fonduestel. Vul deze allen als u zeker weet dat deze uit is en voldoende is afgekoeld. Vul eventu eel buiten de brandstof bij. Extra tip: Wees extra alert als het gaat om de aanwezigheid van kinderen. Sommige fabrikanten leveren een certificaat bij het product waaruit blijkt dat de versiering brandvertra gend is gemaakt. Bij de meeste doe het zelf markten zijn spuitbussen te koop waarmee versieringsmaterialen brand vertragend zijn te maken. Toch brandwond(en): Direct koelen de rest komt later, koelen ten minste 10 minuten met lauw stromend water. Smeer niets op de wond! Meer informatie Voor meer meer informatie over tips voor brandpreventie kunt u contact opnemen, met de Brandweer via telefoonnummer 072 535 68 50. T&R Bisschopskroft 48, Egmond ad Hoef tel.072 506 63 00 mobiel 06 22569123

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 26