Najaarskampioenen in Limmen en Heiloo Senioren spelen fantasieschaak Kerstpauze Vennewater Badminton SPORT Volleybalvereniging Effect Foresters E8 winterkampioen Limmen E2 najaarskampioen Limmen Fi kampioen Derde schaakteam van Oppositie titelkandidaat UITKIJKPOST (tofccsiti- 4 Rabob* HEILOO - Op zondag 27 januari zal in de sporthal 't Vennewater te Heiloo het jaarlijkse Effect recre anten volleybaltoernooi worden gehouden. Dit toernooi zal zich afspelen van 11.00 tot ongeveer 16.00 uur. De inschrijving staat open voor maximaal tien dames- en tien herenteams. Er wordt gespeeld op een A- en een B- niveau. Het inschrijfgeld bedraagt 25,- per team, te voldoen voor aanvang van de eerste wedstrijd. Inschrijving vindt plaats op -volg orde van binnenkomst. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 24 decem ber. Wilt u meer weten over dit toernooi neem dan contact op met het organiserende team. De con tactpersoon is: Vrony Dijkstra, tel. 072- 5335175 of stuur een mailtje naar v.dijkstral@kpnplanet.nl. SCHAKEN HEILOO - Donderdag spelen de seniorschakers in het Trefpunt de laatste ronde van de eerste periode. De wedstrijdleider maakt er de laatste jaren een gewoonte van de spelers met andere regels te con fronteren dan gewoonlijk. Zo ook deze donderdag. Niemand weet, op de wedstrijdleider na, welke regels nu aan bod zijn. Het grote voordeel, en voor sommige een nadeel, is dat elke theoretische kennis van het schaakspel die middag van generlei nut is. Iedereen die de loop van de schaakstukken kent, is dan ook welkom op 20 december. Wanneer u zich op die dag tussen 13.15 en 13.30 uur in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2 te Heiloo bij Peter Folkertsma aanmeldt, kunt u kosteloos een middagje mee schaken. BADMINTON HEILOO - Opvallend veel Vennewaterteams liggen op koers voor hun kampioen schap. Sommige durven zelfs hun racket er al onder te ver wedden! Maar Vennewater J2 moest de kansen zwaar gaan bevechten in een thriller tegen directe concurrent Swish J2. Deze poule, onder 17 jaar en met veren shuttles spelend, was vooraf bestempeld als de zwaarste jeugdaf deling. In de eerste ontmoeting, uit tegen Swish, was er nog nipt verlo ren met 5-3. Iedereen verwachtte een spannende wedstrijd tussen de twee koplopers, die alle andere teams kansloos hebben* gelaten. Rong Zwemmer en Fhlko de Graaf pakten de eerste set met schitterend samenspel. Maar het geroutineerde dubbel van Swish gaf daarna niets meer weg. Met een shuttle vretende 23-21 tweede set, kwam het eerste punt binnen. Het dames dubbel was ook een dubbeltje op z'n kant. Tara Timmer en Sanne van Balen hepen aheen tegen hun probleem op! Ze kunnen te weinig samen trainen! Tegen een jarenlang samenspelend kwaliteitskoppel als de Swish dames breekt dat op en de stand kwam geüjk: 1-1. Fhlko was er op gebrand zijn afwezigheid in de uitwedstrijd goed te maken. Dat deed hij zeer overtuigend. Sanne van Balen kreeg een zware partij te spelen. Tegen ijzersterke tegenstander is het geen schande te verhezen. De stand was weer 2-2. De partijen van de eerste heer, Rong, en eerste dame, Tara, konden tegelijk op twee aangrenzende banen gespeeld wor den. Het probleem voor de spelers was, dat ze fantastische tegenstan ders hadden. Het probleem voor het pubhek was dat ze niet meer wisten waar ze kijken moesten. Spelers en pubhek waren zich bewust dat op dat moment het kampioenschap beshst kon worden! Beide partijen leverden bloedstol- lend rpooi badminton op en resul teerden in driesetters met standen als 16-16 op de ene en 17-17 op de andere baan. Tara Timmer versloeg een ontketende Susanne van der Hoeven. Rong Zwemmer moest tot op de bodem om 'iedere shuttle komt terug' Sjoerd Kool te verslaan. Met de stand 4-2 was de angel uit de wedstrijd. Rong en Tara heten hun kwaliteiten als mix spelers nog zien. Maar Ealko en Sanne kregen weinig kado tegen het al jarenlang samen spelende duo van Swish. Toch pak ten ze winst in twee sets. Daarmee blijft Ealko de enige speler van 't Vennewater die deze competitie nog geen set heeft hoeven af te staan. Met deze onverwacht grote winst kunnen ahe vier spelers van Vennewater J2 op gaan naar een vierde Kampioenschap! HEILOO - De Foresters E8 is zaterdag 15 december na een klin kende 3-0 overwinning op SVW E6 winterkampioen geworden. Met een doelsaldo van 58 doelpunten voor (hier is een 21-0 over winning tegen Vios W nog vanaf gehaald) en 18 tegen. Met slechts één verlieswedstrijd mag je wel van een groot succes spreken, vooral de manier van samen spelen was een lust voor het oog voor de vele supporters die iedere week trouw kwamen kijken. Eigen foto LIMMEN - Afgelopen zaterdag was dan het zover. Limmen F1 had alle wedstrijden gewonnen, maar omdat ze minder wed strijden hadden gespeeld dan de concurrentie, bleef het tot de laatste dag spannend of er voldoende punten vergaard waren om kampioen te worden. Dit bleek wel het geval en na een wedstrijd tegen Meervogels Fl, die met 2-1 gewonnen werd, kon er in de kantine een feestje worden gevierd. De kampioenen: Jos Hollenberg, Ron de Nijs, Marnix Groot, Stan Liefting, Wesley Borst, Joeri Admiraal, Jaap Mennik, Dirk Hollenberg en Quentin Aker. Eigen foto LIMMEN - Zonder een wedstrijd te verliezen is Limmen MP2 najaarskampioen! De kampioenen zijn v.l.n.r.: Thomas van Dijk, Daniel Dannenberg, Jesse Glorie, Wessel Hoeben, Vincent Hiopoulos, Martijn Glorie, Merel van Woensel, Finn Wijnker, Jacco de Jong, Ids Fopma en Matthe de Waal. Eigen foto LIMMEN - Voetbaljunioren Tos, Yerson, Max, Mats, Koen, Lucien, Bart, Bas en Kent werden dit seizoen ongeslagen najaarskampi oen. De talentvolle jongens van Limmen E2 hebben mooi voetbal laten zien. De begeleiders, trainers en ouders kijken nu al uit naar de voorjaarscompetitie. Staand (v.l.n.r.) Bas Bijvoet, Max Couwenberg, Kent Bakkum, Lucien Wagenmaker en Koen Peeters. Knielend (v.l.n.r). Mats Admiraal, Bart de Nijs, Tos Duykersloot en Yerson Wester. Eigen foto HEILOO - Vorig seizoen promoveer de zowel het eerste als het tweede team van Oppositie naar de zware tweede klasse. Dit jaar gooit het derde achttal van Oppositie hoge ogen om kampioen te worden in de vierde klasse. Tegen het op papier sterkere Purmerend 5 werd een ver dienstelijke 4-4 gespeeld, met winst voor aanvoerder Henk Kracht en aan het tweede bord Willem Meyles. Verder waren er remises voor Tiffany Vlaar, Jan Jonkheer, Richard Sauer en Eric Huffhagel. Harry de Jager en de last minute invaller Jan de Jong moesten het hoofd buigen. De grootste concurrent Castricum 4 moet nog tegen Oppositie op 4 maart. Dan gaan alle remmen los. Op dinsdag 11 december vochten de leden van Oppositie in zeven ronden van zeven minuten bedenk tijd per persoon om de felbegeerde snelschaakbeker. Regerend kampi oen in deze formule 1 categorie van het schaken is helaas wegens studie van de club af. Kees Jongkind dook onmiddellijk in het gat en leverde een knappe prestatie door alle con currenten te verslaan en de volle zeven punten binnen te halen. Dat snelschaken vaak een emotionele bezigheid is bewees de toch bedaarde penningmeester Jan Jonkheer die met een juichkreet de veel jongere Shannon Vlaar door de klok joeg.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 35