Nicole Nap wordt door stichting 'De Opkikker' verrast met tennisles van Richard Krajicek k H E I L O O 3 bakkerM Tijdens vakantie geen voorleeshalfuurtje Zware industrie weg van industrieterrein Oosterzij Kerstnachtdienst Ter Coulsterkerk Opa en oma knutseldag op de Springschans UITKIJKPOST 19 DECEMBER 2007 Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. 1 Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Elk jaar wordt de Springschans locatie Oost op een bijzondere manier in kerstsfeer gehuld. Alle kinderen van groep 1 tot en met 4 nemen een opa, oma, of iemand anders waar ze graag mee wil len knutselen, mee naar school. De hele middag kan er dan samen geknutseld worden in verschillende klassen. Ook dit jaar was de middag weer helemaal geslaagd. Eigen foto Stichting De Opkikker, opgericht in 1995, zet zich in om gezinnen, waarvan een kind (tot en met zeventien jaar) onder langdurige behandeling van een ziekenhuis is, een onvergetelijke dag te bezorgen. De kinderen worden aangemeld bij de stichting door een pedagogisch medewerker van het ziekenhuis. Na een intake gesprek wordt bepaald, waarmee het kind en de familie een groot plezier gedaan kan worden. Nicole heeft bij Nel de Vries en Eline Schong, beiden uit Heiloo en vrijwilliger voor stichting De Opkikker, aangegeven dat ze haar vriendinnen en het sporten op dit moment het meeste mist. Daarop zijn Nel en Eline samen aan de slag gegaan om het draaiboek voor deze 'verwendag' te maken. De dames hebben alles uit de kast gehaald om Nicole en haar familie een onbe zorgde superdag te bezorgen. En die dag ging als volgt: skiën in Spaarnewoude en een rit in een glanzend rode Ferrari, begeleid als een echte VIP door motoragenten met loeiende sirene. Ontvangen door burgemeester Romeyn, die haar een mooi boek van Francine Oomen overhandigt, met daarin een persoonlijke boodschap van de schrijfster. Lasergamen in Limmen met haar handbalteam. Een fan tastisch diner in 'Golden Tulip' met de familie en haar hartsvriendin, die haar steun en toeverlaat is. Als klap op de vuurpijl een tennisles in 'De Dors' van niemand minder dan Wimbledon winnaar Richard Krajicek. Tijdens het tennissen groeide Nicole's zelfvertrouwen. Er was zelfs nog tijd voor een partijtje dubbel; Richard en Nicole tegen broer Matthijs en Nicole's ten- nistrainer Hüseyin Diktas. Een stralende Nicole achteraf: ,,Ik heb een half jaar niet meer HEILOO - Tijdens schoolvakanties vervalt het voorleeshalfuurtje op woensdag van 13.30 tot 14.00 uur in Bibliotheek Heiloo. Op woensdag 26 december (geslo ten op Tweede Kerstdag) en 2 janu ari wordt er dus niet voorgelezen. Vanaf 9 januari zijn alle kinderen van 4 tot 7 jaar weer welkom. ADVERTENTIE Bakkerij Kees Zoon en medewerksters(ers| >nst iedereen een heel smakelijk kerstfeest. tor maandag 24 december kan brood besteld worden getennist en moest dus wel even inkomen. Uiteindelijk ging het steeds beter. Ik heb hier een hoop van opgestoken. We zijn vandaag van de ene in de andere verrassing gevallen. Ik vind het ontzettend gaaf allemaal!" Richard kreeg na afloop een ori ginele 'Opkikkerspeld' door Nicole opgespeld. De hele familie werd persoonlijk door Richard Krajicek uitgenodigd om een dag van het ABN-AMRO tennistoernooi in 2008 bij te wonen! Vader Arnold: ,,Ik ben blij Nicole's stralende gezicht weer te zien. Dit hebben we de afgelopen maanden gemist!" En zoals het credo van stichting De Opkikker luidt: ,,Na veel verve lende dagen duren de leuke dagen toch net ietsje langer!" Meer infor matie op www. opkikker, nl De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.001 m 16.00 uur donderdag 14.001 m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.301 m 14.30. uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur HEILOO - Het college van B&W wil in de toekomst de zware industrie zien verdwijnen van industrieterrein Oosterzij. Dit is een onderdeel van het beeldkwaliteitsplan van de gemeente. Niet alleen de zware industrie moet verdwijnen. In het noordelijke deel, rond de metaalaf deling van het Werkvoorzieningschap Noord- Kennemerland (WNK), moet een lus komen waardoor de vrachtwagens niet meer door de woonwijk hoeven te gaan. Het bedrijfsverkeer wordt teruggeleid naar de Nijverheidsweg. De verbinding tussen Industrieterrein Oosterzij en de Oosterzijweg moet hiermee afgeslo ten worden voor gemotoriseerd ver keer. Om de revitalisering van het industrieterrein te financieren, zijn projectontwikkelaars tot de conclu sie gekomen dat het noodzakelijk is om appartementen boven de bedrijfsgebouwen te bouwen. Het WNK is zich aan het oriënteren op een nieuwe locatie voor de metaalaf deling. De verbouwing van het noor delijk deel, hangt daarvan af. ,,Als het WNK besluit niet te verhuizen, kunnen wij daar niets tegen doen. Het plan is dus afhankelijk van hun beslissing", aldus Rob Opdam. HEILOO - Maandag 24 december om 22.00 uur is iedereen welkom in de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg voor de jaarlijkse kerst nachtdienst, waarin ds. Jan Bruin zal spreken over het belang van het bewaren van waardevolle verhalen. De samenzang wordt begeleidt op het orgel door Jan Visser en het koor One More Voice verleent muzi kale medewerking onder leiding van dirigent Paul van Venrooij en pianiste Saskia Terpstra. Op 25 december vindt de kerstmorgen gezinsviering plaats. Samen met en voor de kinderen, wordt het geheim van Jezus' geboorte besproken. De cantorij zingt, onder leiding van Gerard Leegwater die ook de samenzang begeleidt en voorganger is ds. Blaauw. Aanvang 10.00 uur. De ontmoeting tussen Richard Krajicek en een zeer blij verraste Nicole. Foto: Caroiien Breed Nicole is een sportieve tiener van dertien jaar, houdt van handbal en tennis en beoefent beide sporten fanatiek. Ze zit in het tweede jaar van het Jac. R Thijsse College. Een drukbezet leventje, passend bij een meisje van die leeftijd. Totdat er afgelopen zomer een ernstige nier aandoening bij Nicole werd gecon stateerd. Vanaf dat moment staat haar hele leven en dat van haar familie in het teken van opname in het VU, gevolgd door talrijke onderzoeken. Haar gezondheid komt op de eerste plaats. HEILOO - Nicole Nap (13 jaar) uit Heiloo en haar familie vielen op dinsdag 11 december van de ene verrassing in de andere. Het zal je maar gebeuren, dat je 's morgens wordt opgehaald en niet weet wat er zal gaan gebeuren. Dat het leuk zal worden is de enige zekerheid. En leuk werd het!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3