MANS OREN Hou2e Mu2ik in de Beun Tomas Lieske in het Literair Jazz Café Heiloo Groei Bloei lezing Expositie Maija Slot in het Trefpunt Januari menu H E I L O 0 UBV Maarten't Hart 16,95 Het dovemansoren dieet /tyaziftdsfcesuc' istorante "La Locanda 29,95 kWgfÊ DEUTEKOM 11 Corso Enchanted BOEK VAN DE WEEK I He t Over zin en onzin van gewichtsverlies door Maarten 't Hart voor Het Dovemansorendieet door Maarten 't Hart Boek van de week °f V"P ^uziek -U Ristorante Pizzeria V Dagelijks geopend vanaf 16.00 uur Voor al uw pasta 's, pizza 's, vlees- en visgerechten La locanda presenta Uiensoep met Grano Padano Torentje van aardappelsalade, kalfsvlees en rucola Runderentrecote met een saus van truffel en marsala Amarene kersenijs verpakt in marsepein U I T K I J KPOST 3 JANUARI 200 Klassiek Disneysprookje waar ani matie en live-action hand in hand met elkaar gaan. De sprookjeswe reld en het moderne New York bot sen met elkaar als een prinses ver liefd wordt op een advocaat. Een mooie prinses (Amy Adams) wordt door een boze koningin (Susan Sarandon) verbannen uit haar magische, muzikale en getekende land en komt terecht in de grimmi ge realiteit van het hedendaagse Manhattan. Geschokt door deze vreemde en nieuwe omgeving zwerft Giselle rond in de chaoti sche wereld waar zeker niet ieder een lang en gelukkig leeft. Ze kan wel wat magie in haar leven gebrui ken. Als Giselle verliefd wordt op de charmante maar stuntelende echtscheidingsadvocaat (Patrick Dempsey) die. haar te hulp schiet, staat ze voor een flink probleem. Ze is thuis immers al beloofd aan de perfecte sprookjesprins (James Marsden) en ze vraagt zich af of de romantiek uit het sprookjesboek ook in de echte wereld kan overle ven. Nederlands gesproken, geschikt vanaf zes jaar. Hoe komt het dat 't Hart zijn hele leven broodmager is gebleven, ter wijl hij een weergaloze schrokop is? Hoe at hij vroeger en hoe eet hij nu? Het komt allemaal aan bod in dit autobiografisch getinte, ludieke en goed onderlegde boek. Bestaat er behoefte aan het zoveelste boek over afslanken? Zeker, mits de onzin die er in deze materie gedebi teerd wordt, aan een grondig onderzoek wordt onderworpen. Reeds in de negentiende eeuw besefte men dat vooral de overvloe dige consumptie van koolhydraten verantwoordelijk was voor gewicht stoename. Onzinnig is het idee dat de sportschool een oplossing biedt voor overgewicht. Of de gedachte dat je zes tot acht glazen water per dag moet drinken. Wat opvalt in boeken over voed- selopname is de geringe aandacht voor de stoelgang. 'Overal mag ik in bijten, mits ik daarvan flink ga schijten,' hoort ons uitgangspunt te zijn. HEILOO - R2 Dance organi seert na een geslaagde eerste editie een nieuwe editie van Hou2e Mu2ik. Dit gaat gebeuren op 19 januari en weer in de Buk Buk te Heiloo. Hou2e Mu2ik is het hardstyle concept van R2 Dance waarmee zij de liefhebbers van hardstyle uit de regio willen verblijden. Veel mensen houden van deze muziekstyle maar hebben het wel gehad met de grote indoor feesten en het verre reizen. Daarom bied R2 Dance dit alter natief, waar voor een redelijke prijs een goed feest word gege ven met een relaxte sfeer. De namen zijn ondertussen ook al bekend: Sonny en Fatal openen de avond, deze jongens uit Limmen hebben op andere eve nementen al bewezen dat ze echt talent hebben, The Vinyl Pimp en Veezz One komen daarna en die weten wel hoe ze moeten mixen. Daarna draait Pinas, een echt talent die al ontdekt is door grote organisaties. Hij staat onder contract bij Cyndium en heeft gedraaid op Q-Base en Defqon. 1 De grootste helden van de avond zijn de Noisecontrollers. Zij zul len een uur live optreden, iets wat ze normaal gesproken niet zo vaak doen. Ze zullen deze avond ondersteund worden door mc Renegade. De avond word afge sloten door Hagar en Trico, de twee vaste residents van R2 Dance! De entree bedraagt deze editie 10 euro en is alleen aan de deur. Wees dus op tijd aanwezig want vol is vol. Informatie over Hou2e mu2ik is te vinden op www.r2- dance.nl of en www.bukbuk.nl. HEILOO - Op zondag 13 janu ari zal de gerennommeerde schrijver Tomas Lieske een lezing verzorgen in het Literair Jazz Café Heiloo. Tomas Lieske (Den Haag 1943) bracht zijn jeugd door in het Bezuidenhout dat in 1945 door 56 Mitchell bommenwerpers werd platgegooid In 1985 debu teerde hij met gedichten in Tirade en in de Revisor. In 1987 ver scheen bij Querido zijn poeziede- buutbundel 'De Ijsgeneraals' en in 1992 bij Querido de verhalen bundel 'Oorlogstuinen'. Voor deze bundel werd hem de Geertjan Lubberhuizenprijs 1992 toege kend. Nachtkwartier werd in 1996 genomineerd voor de Libris Literatuurprijs. In 2001 won Tomas Lieske deze prijs voor zijn roman Franklin. Deze roman ver telt het verhaal van een verschop- Restaurant peling, die ondanks zijn neiging alles kapot te maken toch door zijn grote fantasie, onaangepast heid en onverbeterlijke en vrolijke optimisme, de moed erin weet te houden. Naast deze bekende schrijver zal het Walter Mooij -Jazz Trio voor de muzikale omlijsting zor gen dit met als gastsolist Frans van Berkel op klarinet. Zowel het trio als Frans van Berkel zijn zeer bekend in de jazzwereld en zullen er zeker toe bijdragen dat het weer een prima zondagochtend wordt op zowel literair als muzi kaal gebied. Zondag 13 januari in het Open Huis (boven winkelcen trum 't Loo), aanvang lezing is 11.00 uur (zaal open 10.30 uur). Toegangsprijs 7,50 euro (inclu sief kopje koffie). Kaartverkoop: Boekhandel Deutekom. Informatie en kaartverkoop, tel. 072-5115511. HEILOO - Kitty Wiegert geeft op woensdag 9 januari om 20.00 uur een lezing over tui nen in Zuid- en Midden Engeland. Voor de pauze houdt zij een presentatie over de tuinenreis van het afgelopen jaar naar Zuid Engeland. Daarna neemt zij u mee naar de bestemming van de tuinenreis voor dit jaar in het Graafschap Yorkshire in Midden Engeland. Aan de hand van foto's krijgt u een goed beeld van deze bijzon dere tuinen. Let op: de lezing vindt plaats op een nieuwe locatie: Het Open Huis in Heiloo, toegang is gratis. HEILOO - Gedurende de maand januari exposeert Marja Slot haar foto's in sepia, afmetingen circa 50 x 60 centimeter, in het Trefpunt. Hoewel geboren in Heiloo, heeft Marja in Italië gewoond en gewerkt. Als (voormalig) fotomo del kon zij werk en hobby combi neren en het laatste verder ont wikkelen tot haar huidige niveau. Marja Slot heeft geëxposeerd in Alkmaar, Heiloo en Delft. De verkoopexpositie is te bezichtigen gedurende de ope ningstijden van het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo. Restaurant Brasserie Oosterzij, Lagelaan 8, 1851 PC Heiloo, 072-5051423 Schuin tegenover Golden Tulip Heiloo. Volg de gele borden met golfbaan Oosterzij vanaf de Kennemerstraatweg. 7 dagen per week geopend voor lunch en diner, ook voor koffie met gebak, uitsmijter of elubsandwich. Salade gerookte eendenborst met aceto balsamicostroop Gebakken kalkoenfilet met een kruidensaus en gebakken krieltjes of Gebakken zalmfilet met verse pasta en een basilicumsaus Kersenbavaroise met vanilleroomijs Kaasbordje met geroosterd notenbrood 3,50 ïg, 50 maandmenu UltZENDSUREAU UBV maakt er werk van 072-5355777 www.ubv.nl Heerenweg 140, Heiloo, Tel 072-5334707 r Voor afhalen en bezorgen blijft ons adres Kennemerstraatweg 213A, tel 072 5337120 Tevens wijnarrangement. Geopend: dinsdag t!m zondag van 17.00 -22.00 uur Kennemerstraatweg 107, Heiloo tel. 072-5325376 mimfs f/L'Cifr,OM' uf'Jl Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo IBft VÊÊÊÊk naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11