contact Nieuwjaarsbijeenkomst 13 Het bestuur en de medewerk(st)ers van de gemeente Heiloo wensen u een gelukkig nieuwjaar GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Burgerzaken Openingstijden Raad en (raads)cömmisies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 3 JANUARI 200 Op maandag 7 januari 2008 houdt het gemeentebestuur van Heiloo de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie. Het gemeentebestuur stelt het zeer op prijs om samen met de inwoners van Heiloo tijdens een gezellig samenzijn een glas te heffen op het nieu we jaar. Deze bijeenkomst vindt plaats in de Witte Kerk (Heerenweg 32). U bent van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn tussen 19.30 en 21.00 uur. Tijdens de bijeenkomst houdt de burge meester een nieuwjaarstoespraak; de collegeleden lopen rond om iedereen de hand te schudden. Om ongeveer 20.15 uur houdt burgemeester Hans Romeyn zijn nieuwjaarstoespraak. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag '09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie Op maandag 7 januari a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de wel standscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goed gekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 17 decem ber 2007. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - De Droogmakerij 45 (kavel 33 en 34), bouwen bedrijfsgebouw; - De Kandelaar 5, plaatsen dakkapel aan de voorzijde woning; - De Olvendijk 2, veranderen en ver groten ontmoetingscentrum; - Haesackerlaan 25, vergroten woning; v - Stationsplein 5, veranderen en ver groten grand café; - Vennewatersweg 4, veranderen en vergroten woning; - Westerweg 409, veranderen en ver groten woning; - Westerweg 411, bouwen woning en garage/berging; - Zeeweg 55, bouwen woning. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda - inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen - staat vanaf vrijdagmiddag 4 januari a.s. op de website van Heiloo -en ligt op maandag 7 januari a.s. tus sen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 24 december 2007 Geboren Melanie d.v. R. Brouwer en L.M.T. Bloedjes Fan na R.M. d.v. R.J. van Hove en A.C.M. Duijnmayer Ivana d.v. M.P. Kragtwijk en P. Knippenberg Suzanne N.M. d.v. P.H. Meerman en M.J. Schaaper Mick P.M. z.v. J.A.M. Jonker en A.M. Baltus Elders geboren Lotus O. d.v. M. Schomaker Anna R.L. d.v. F.W.D.C. Boeschoten en M. Robbertsen Denise d.v. R. Zwart en B. Goedhart Bas T.L. z.v. F.W.J. Appelman en M.T. van Schagen Ise R. d.v. R. Boon en S. Stroo Anna S.M. d.v. A.T. Dekker en E.M.M. Oorthuis Dixie d.v. S.T. Cooper en C. Gransbergen Huwelijksaangiften J.C. van Elk en B.J.M. Bisselink Huwelijken R.J.A. Beekhoff en M. Visser J.J.A. Roozen en A.E.T Hobbelen M.J.J. Slippens en I. van der Koelen Overleden M. Vonk ev Bruin G.P. de Lange A.G. Dekker J. Trap E.G. Duijneveld K.H. Heins Elders overleden W. Sernee M.H.W. Verver ev Stam A.C.M. Schaap H. Kretzmeijer A. van Dijk A.M. Out wv Belleman C.H. Loggen A.L. Rietmeijer ev Klein Velderman S.M.G. van der Peet M.V. Boon A.G. Hulst wv van Steeg

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13