m contact ubel Meer informatie? Kom langs! Koopzondagen 2008 16 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Verkeer Werk in uitvoering Kinder Hm lp 3 JANUARI 2008 UITKIJKPOST Voor meer informatie bent u van harte welkom op het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uuur. Beheer Open Ruimte is open van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Verkeersmaatregel op het Maalwater te Heiloo Burgemeester en wethouders van Heiloo brengen ter kennis van belang hebbenden dat met ingang van 2 januari 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage ligt in het informatiecen trum in het gemeentehuis, het volgende besluit: Verkeersmaatregel op het Maalwater te Heiloo De verkeersmaatregel houdt in om een gedeelte van het Maalwater gelegen, tussen de uitrit van het HSV-terrein en de toekomstige weg de Watergang, te bestemmen als brom/fietspad. Deze maatregel vergroot de verkeersveilig heid voor het langzaam verkeer en de leefbaarheid van het omliggende gebied. In verband hiermee is het volgende besluit genomen: 1 Door plaatsing van het bord G12a van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 een gedeel te van het Maalwater gelegen tussen de uitrit van het HSV-parkeerterrein en de toekomstige weg de Watergang bestemmen als brom/fietspad. 2. Door plaatsing van verwijderbare palen het gedeelte van het Maalwater gelegen tussen de uitrit van het HSV- parkeerterrein en de toekomstige weg de Watergang fysiek af te sluiten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. Verkeersmaatregel Zeeweg - het Malevoort - De Omloop Burgemeester en wethouders van Heiloo brengen ter kennis van belang hebbenden dat met ingang van 2 janua ri 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage ligt in het informatie centrum in het gemeentehuis, het vol gende besluit: Verkeersmaatregel Zeeweg - het Malevoort - De Omloop De verkeersmaatregel betreft de krui sing Zeeweg - het Malevoort - De Omloop. De maatregel omvat de inrich ting van de kruising als rotonde. De gemeente heeft deze maatregel geno men omdat deze een betere doorstro ming biedt waardoor de leefbaarheid wordt vergroot en de veiligheid verze kerd blijft. Daarnaast wordt in het natio naal verkeersveiligheidsplan 'Duurzaam Veilig' de voorkeur gegeven aan een rotonde boven de huidige kruispunt- vorm. In verband hiermee zijn de volgende besluiten genomen: 1Verwijdering van de bestaande ver keersregelinstallatie op het kruispunt Zeeweg - het Malevoort - De Omloop. 2. Verwijdering van de bestaande ver keerstekens op het wegdek op en direct aan het kruispunt. 3. Verwijdering van de bestaande bor den B1B6, D2, G11, G12a van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RW 1990) op en direct aan het kruispunt. 4. Realisering van een enkelstrooks- rotonde met vrijliggende fietspaden in de voorrang op het kruispunt Zeeweg - het Malevoort - De Omloop. 5. Het aanbrengen van zebramarkering op de toeleidende wegen van de rotonde als bedoeld onder art. 49.2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Bij de voet gangersoversteekplaatsen zullen de borden L2 van het genoemde regie- - ment worden geplaatst. 6. Het aanbrengen van haaientanden op de toeleidende wegen van de rotonde en op de rotonde. 7. Plaatsing van de borden B6 van bijla ge 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 op de toeleidende wegen van de rotonde ter aanduiding van een verplichting om voorrang te verlenen aan bestuurders op de rotonde. 8. Plaatsing van de borden D1 van bijla ge 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 op de rotonde ter aanduiding van een rotonde met een verplichte rijrichting. 9. Plaatsing van de borden D2 van bijla ge 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 op de toeleidende wegen van de rotonde ter aanduiding van een gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die de pijl aangeeft. 10.Plaatsing van de borden G12a van bijlage 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 op en rond de rotonde ter aan duiding van een verplicht fiets/brom fietspad. De bij de diverse maatregelen behoren de bebording is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening. Deze ligt ter inzage bij het gemeentehuis. Verkeersmaatregel opheffen van de gehandicapte parkeerplaats Burgemeester en wethouders van Heiloo brengen ter kennis van belang hebbenden dat met ingang van 2 januari 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage ligt in het informatiecen trum iri het gemeentehuis, het volgende besluit: Verkeersmaatregel opheffen van de gehandicapte parkeerplaats op de Brink 12 te Heiloo De verkeersmaatregel betreft de gehandicapte parkeerplaats gelegen aan de Brink 12 te Heiloo. De maatre gel omvat het verwijderen van het bord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 zodat de par keerplaats openbaar wordt voor al het verkeer. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de bewoonster voor wie deze verkeersmaatregel destijds genomen is, is verhuisd. In verband hiermee is het volgende besluit genomen: 1Door verwijdering van het bord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 de parkeer plaats openbaar stellen voor al het verkeer. Herinrichting bedrijventerrein Oosterzij Maandag 7 januari a.s. starten de werk zaamheden voor de herinrichting van de van bedrijventerrein Oosterzij. Het werk wordt uitgevoerd door De Bie Wegen bouw BV en duren tot eind maart. Het betreft de Handelsweg en dê Nijverheidsweg. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het vervangen van de trottoirs, het aanbrengen van parkeervakken en het vervangen van bomen en lichtmasten. Afhankelijk van de weersomstandigheden is uitloop van het werk mogelijk. Omwonenden zijn persoonlijk per brief op de hoogte gesteld van deze werkzaamheden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. Zijl van het Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 5356 769. Het college van burgemeester en wethouders heeft in de vergadering van 4 december 2007 de volgende twaalf data aangewezen als koopzondagen 2007 in Heiloo. 6 januari 24 maart (Tweede Paasdag) 1 mei (Hemelvaartsdag) 12 mei (Tweede Pinksterdag) 5 oktober 12 oktober 23 november 30 november 7 december 14 december 21 december meubelbranche bouwmarkten, meubelbranche en tuincentra bouwmarkten en tuincentra bouwmarkten en tuincentra winkelcentra meubelbranche winkelcentra winkelcentra winkelcentra en tuincentra tuincentra winkelcentra en tuincentra 26 december (Tweede Kerstdag) meubelbranche Deze data komen overeen met de suggesties die de winkeliersverenigingen aan de gemeente hebben gedaan voor de diverse branches. De winkeliersver enigingen zijn hierover geïnformeerd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 45. www.heiloo.nl JANTIEN RANZIJN VDR v.o.f. VAN DIEPEN MAATWERK MAATWERK MEUBELS INTERIEUR ARCHITECTUUR MAATWERK KEUKENS EN MONTAGE INTERIEURBOUW FIELKERWEG 2b 1921 AN AKERSLOOT TEL. 0251 -320 071 FAX: 0251 -316 623 Collecteer een avondje voor Kinderhulp en geef een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke thuissituaties. Voor een weekje kamperen of het lidmaatschap van een sportclub. De collecte is in de laatste week van april.Aanmelden kan op www.kinderhulp.nl of bel 0570 -'6II 899. NATIONAAL FONDS voor een beetje gewoon geluk

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 16