mum**-»*» flODQ Q0OI00 ï£ï58Z"-ss FAMILIEBERICHTEN Fiena van Steeg - Hulst Hendricus van Duij keren Piet Eriks Stationscentrum nieuwe hart van Heiloo Nicole Nap wordt verrast met tennisles van Richard Krajicek Kids for Animals smullen van vegetarisch menu Mensen met beperking strijden om Sportlijf-cup C*/ré (9¥am - ÊWe erver Jeannette Molenaar - van Leijen Pieter Eriks Ook zo'n hekel aan strijken en vooral die overhemden? T. 072 532 07 73 HONDEN TRIMSALON Voor uw VERHUIZING en OPSLAG van INBOEDELS eet Fa. Kees Bakker en Zn. wenst iedereen een groen nieuw jaar! €35, T UITKIJKPOST OP 12 december IS het Stationscentrum Heiloo officieel geopend. De afronding van dit veelomvattende herinrichtingproject is gevierd met een groot feest, vyf dagen lang gevierd in het Stationscentrum. Peter van der Heijdt wint Limmer Taaltest De op maandag 10 december gehouden Limmer Taaltest is - met in totaal twaalf fou ten- gewonnen door Peter van der Heijdt. Hij mag zich het komende jaar ontfermen over de Van den Boogaard wisselbokaal. Dankzij Stichting De Opkikker had de zieke Nicole Nap uit Heiloo een ontmoeting met haar idool Richard Krajicek. Na een enerve rende dag had Nicole nog genoeg energie voor een partijtje tennis. Er stond op zaterdag 15 december heerüjke vegetarische gerechten op het menu voor de kinderen van Kids for Animals, de jeugdclub van de Dierenbescherming. De Dierenbescherming hoopte op deze manier te laten proeven, dat vegetarische gerechten niet alleen uit tofu bestaan. Voor het vierde achtereenvolgende jaar hield Sportlef op zaterdag 15 december een sport dag in Trainingscentnim Heiloo voor mensen met een verstandelijke beperking. Onder extra begeleiding van dertig vrijwilligers kon den de deelnemers op verschillende onderde len de strijd met elkaar aangaan om de felbe geerde Sportlijf-cup. Als het zover is, zal ik dan eindelijk weten wat dat is, doodgaan. Jezelf verlaten en weten dat je nooit terugkeert. Ruiger Kopland Op 18 december 2007 is op 75-jarige leeftijd een einde gekomen aan het Teven van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van J.Th. van Steeg Je overlijden betekent voor ons een grote leegte, voor jou eindelijk rust. Heiloo, Jaap van Steeg Nieuwe Niedorp, Bas van Steeg Marian Meinema Maarten Alkmaar, Lotte van Steeg Mark Minnema Correspondentieadres: Van Houtenkade 33 1814 HM Alkmaar De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op maandag 24 december 2007 in crematorium "Westerveld" te Driehuis. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma en grootoma Met trots kijken wij als familie terug op een mooi en waardig afscheid. Het is voor ons eèn fijne en troostrijke gedachte dat zij in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. N. Stam Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Stationsweg 92c, app.2.17 (per rjanuari 2008 a pp. 2.09) 1852 LN Heiloo Je vader is je vader Zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet graag missen Omdat je van hem houdt Maar eens komt dan de dag Dat je hem moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Henk Weduwnaar van Annie van Duijkeren-Bom In de leeftijd van 86 jaar. Rina en Jan John Sandy, Dave Yvonne Alkmaar, 30 december 2007 Correspondentieadres: John van Duij keren, Zwarte Dolfijn 55, 1704 VS Heerhugowaard De crematieplechtigheid vindt plaats op don derdag 3 januari om 16.15 uur in crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3, 1741 NC Schagen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Vertrek van het Yarden Uitvaartcentrum, Overkrocht 20, 1815 KX Alkmaar om 15.15 uur. Voor uw blijk van belangstelling, betoond na het heengaan van betuigen wij u onze oprechte dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was ons een grote troost en zal in dankbare herinnering blijven. Sjaak Nathalie Michael Heiloo, december 2007 Varnebroekermolentje staat er stilletjes bij. Verdrietig, maar dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager, vriend en oom Heiloo, f Alkmaar, 20 april 1937 25 december 2007 J.R. Keppel - Geertsma WA. Mars - Keppel E.J. Dalenberg - Keppel I. Dalenberg Ben Helling neven en nichten Hoog en Laag 131, Heiloo Corr.adres: De Driestal 10 1852 RC Heiloo De crematieplechtigheid heeft maandag 31 december plaatsgevonden in het crematorium te Schagen. Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers vanEvean in het bijzonder Rita. Verder Dr. Gianotten, Huize Overkerck, de Schalm, vrijwilligers van het Trefpunt en buren. Achter elke traan die blinkt, schuilt een glimlach van herinnering. Bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze oom ome Piet Heiloo, 29 december 2007 Namens alle neven en nichten. 0.a banken, talels, stoelen, bedden, kleding, boeken, LP's, lampen, comp.spullen, el. app., strijkpl., irapharmoniums, gasf., kleingoed GROOT ZWAAR OF VEEL? Bel 072 5334000 www.krinaloopheiloo.nl OUDE WERF 7 - nabij karwei Neem contact op met STRIJKSERVICE HEILOO Ook voor al uw andere strijkgoed V Sandra v.d. Velden Runxputteweg 28 1851 PM Heiloo Tel: 072 - 505 2132 06 - 10571535 Heereweg 74 1871 EK Schoorl 072 5091278 Tuinontwerpster Sandy Ursem Bel: 072-5340648 set gel acrylnagels www.ManicureSalon.nl 072-7504020 De gezelligste gediplomeerde salon in de regio! - cardio-/ fysiofitness - revalidatie - gewichtscontrole Fysio Fitness Oost RA. Slinger, De Loet 6 072-5333746

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 27