Karin ten Kate schittert in opera <^a Ira Bibliotheek Heiloo verlaagt leentarief Buitenlandse romans in de bibliotheek a H E I L O O K 3 Rustige jaarwisseling in Heiloo 2 v 'Kerstkindje' geboren in Heiloo Inbraken appartementen Kipfilet 500 gram Hambürgèrs 4 stuks Schouderham 100 gram Hacheeylees Gebraden rosbief Hutspot met klapstuk mescm. UITKIJKPOST 9 JANUARI 2008 Vervolg van voorpagina Van de popmuziek ging Karin uit eindelijk over naar de klassieke muziek. Ze koos voor het Conser vatorium. Tijdens haar studie zong Karin in diverse binnen- en buiten landse op^raproducties. Door middel van diverse masterclasses ontwikkelde,, Karin haar stem en zangtechniek verder. In 2005/2006 maakte zij deel uit van de interna tionale Elite Singers Class van Cathrine Sadolin in Kopenhagen met wie ze nog altijd contact heeft. Toch büjft lichte muziek Karin ook boeien. Sinds vorig jaar treedt ze samen met gitarist Paul Pleijsier op. „Wij zijn bij elkaar gebracht door een impresario. Paul heeft, net als ik, een achtergrond in zowel de klassieke- als in de lichte muziek. Het klikte meteen tussen ons! We De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.301m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do vrijdag 08.00 t/m 17.30 uur 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. hebben samen een eigen program ma opgezet, waarmee we door het land toeren." Karin: „In Heiloo vind ik de rust en ruimte die ik nodig heb om fysiek en mentaal in goede con ditie te blijven. Ik houd van de natuur. Om de vrouwelijke hoofdrol te mogen zingen voor '(Ja Ira' moest ik een zware auditie doen, waarin het uiterste van mij gevraagd werd. Tijdens de auditie dacht ik aan de merels in mijn tuin, die iedere och tend zo vanzelfsprekend en prachtig zingen. Ik zong voor wat ik waard was en na enige dagen onzekerheid, kreeg ik gelukkig groen licht van de dirigent." Ernst Daniël Smid en André Post zijn de mannelijke solisten. Rob Vermeulen is de diri gent. Roger Waters heeft1 vijftien jaar aan deZe opera gewerkt. De opera heeft veel Pink Floyd elemen ten, zoals een kinderkoor en veel herhaling. De muziek is prachtig! De tekst is een epos over het ont staan van de Republiek Frankrijk. Met een groot orkest en medewer king van het Nederlands Concertkoor is de productie van Joke Tuinema uitgegroeid tot iets heel groots en unieks," aldus Karin. De uitvoering van de opera '(Ja Ira' is in het World Forum Theater in Den Haag op 5 mei. De opbrengst van de opera komt overi gens ten goede aan de organisatie War Child. Bewonderaars van Karin ten Cate kunnen nog tot 21 januari op haar stemmen voor de Rabobank Cultuurprijs 2008! - .1 t t I N HEILOO - De jaarwisseling in Heiloo is, in tegenstelling tot in sommige andere gemeenten van Nederland, gelukkig zonder noemenswaardige incidenten verlopen. In veel straten werd prachtig siervuurwerk afgestoken, waarvan iedereen in een goede sfeer kon genieten. Hiermee geven de inwo ners van Heiloo duidelijk het goede voorbeeld van hoe het ook kan! Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Bibliotheek Heiloo verlaagt leentarief van cd's met 50%. Sinds 1 januari is het lenen van een compact disc bij Bibliotheek Heiloo 50% goed koper geworden. De kosten per cd bedragen nu 0.50 (was 1,-). Dit is een vast laag tarief. Uitgezonderd hiervan zijn top- 100 cd's (blijven 1,- per stuk) en compact discs die bij de Centrale Discotheek in Rotterdam zijn gere serveerd. Enkele andere tariefverla gingen zijn cd-rom spel: 1,- (was 1,- of 2,-); jeugdvideofilm: 0,50 (was 1,-) en muziek-dvd: gratis (was 1,-). Een groot aantal media wordt overigens gratis uitgeleend (aan leden van de bibüotheek), zoals boeken, tijdschriften, daisyroms, luisterhoeken, informatieve dvd's en informatieve cd-roms. speelfilms op dvd (veelal verfilmingen van een boek) worden voor .de periode van één week uitgeleend voor 2,-. Met de nieuwe multimediakaart van 5,- krijgt de lener nog eens 10% extra korting op het lenen van de genoem de media. HEILOO - Op woensdag 2 januari zijn in de middaguren, tussen 14.00 en 16.00 uur, inbrekers bezig geweest bij appartementen aan het Stationsplein. Bij twee woningen kwam men binnen, bij twee andere bleef het bij een poging. Met een breekvoorwerp werden de voordeu ren van de appartementen bewerkt. Geld en enkele horloges maken deel uit van de buit. ADVERTENTIE HEILOO - Op Eerste Kerstdag is bij de familie Onderwater in Heiloo een 'kerstkindje' geboren. 'Geheel onverwacht lag er plot seling een klein bokje in het land. De trotse eigenaar, Rik van 4 jaar oud, heeft hem de naam Sterretje gegeven, vernoemd naar de ster die het stalletje van Bethlehem aan wijst. Eigen foto 't loo 27 - Heiloo - 533 17 76 STRIPPENKAARTAANBIEDING '0ry met uien, samen Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Naast een grote eigen collectie Engelstalige boeken heeft Bibliotheek Heiloo ook wat kleinere collec ties in andere talen. Een deel van deze collecties wordt twee maal per jaar gewisseld. In de eerste week van januari zijn twintig Friese, 35 Duitse en dertig Franse boeken aan de collectie toegevoegd. 100 gram 500 gram kkerji

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3