Broedermoord bij SV Vredeburg Start 'Fitness 2008' bij Move! Akersloot Jeugd heeft de leiding bij De Foresters Sportjeugd reikt prijzen uit tijdens Sportgala 2007 Zilver voor Joris Molenaar en Jet Duinmeijer op Dutch Open Espoir SPORT 24 INGEZONDEN MEDEDELING 16 JANUARI 2008 UITKIJKPOST AKERSLOOT - Zaterdag 19 januari verzorgt Move! uit Akersloot de aftrap voor 'Fitness 2008'. Op deze dag opent Move! haar deuren voor iedereen die meer wil weten over sporten en bewegen. Om 10.30 uur verzorgt top sporter Dionne Demarteau (middenvelder AZ vrouwen en speelster Nederlands elftal) de opening, gevolgd door een lezing om 11.00 door Paul Lammers, bewegingswetenschapper en trainer van topsporters. Move! biedt onderdak aan verschillende disciplines in de zorg waaronder fysiotherapie, mensendieck, manuele therapie, kinderfysiotherapie en podotherapie. Sporten bij Move! is niet alleen bedoeld als revalidatiefitness. Iedereen die lekker wil sporten en meer uit zichzelf wil halen is welkom in de fitnessruim te van Move! Drijvende krachten achter Move! zijn Paula Rozeman en Maurice Marchand. Paula: „We willen mensen een stapje verder brengen in hun leven door goed te bewegen. Door te bewegen voelt je lichaam fit, zitje lekkerder in je 'vel' en presteer je uiteindelijk beter. We volgen wetenschap pelijke ontwikkelingen op de voet, volgen de nodige trainingen en passen onze werkwijzen en inzichten aan waar nodig." Fitness 2008 start met twee lezingen over sport en wetenschap. Wie dat doet op deze dag ontvangt bovendien 10,- korting en een gratis bidon. Men beschikt over alle moge lijke faciliteiten en voldoet aan de modernste eisen voor luchtconditie en veilige cardio- en krachtapparatuur. Move! is 19 januari geopend van 10.00 tot 13.00 uur, aan het Churchillplein 1 in Akersloot Voor meer informatie over fitnessen bij Move! en alle andere faciliteiten kun je contact opnemen met tel. 0251-314447 of via www.move-akersloot.nl. VOETBAL HEILOO - Het is bij de Foresters een goed gebruik dat de jongste juniorenteams een vaste scheidsrechter hebben. Er zijn nu al 27 scheidsrechters, eigen jeugdspelers in de leeftijd van 11 tot en met 16 jaar, die actief betrokken zijn bij de club. Een paar weken geleden heeft clubscheids- rechter Martin Verdonk de jeugdige JUDO REGIO - Zaterdag 12 en zondag 13 januari werd in Eindhoven het 'Dutch Open Espoir' gehou den. Dit Open Nederlandse kampioen schappen was door de Nederlandse Judobond aangewezen als meetmo ment voor deelname aan de Europese kampioenschappen tot 15 en tot 17 jaar. Een keur aan buiten landse toppers deden mee voor het eremetaal. Voor Dojo 't Lóo kwa men Kars Zoon -55 kilo en Joris Molenaar +90 kilo uit in de leef tijdscategorie tot 17 jaar. Joris Molenaar wist in deze cate gorie het zilver te winnen. Kars Zoon die uitkwam in een sterke gewichtsklasse met veel concurren tie (+/- 60 judoka's) wist een goede reeks wedstrijden neer te zetten en behaalde uiteindelijk een vijfde plaats en was hier mee de derde Nederlander. Plaatsgenoot Karen Stevenson (die judoot bij Ben Rietdijk in Velserbroek) behaalde bij de cate gorie tot 17 jaar (-57 kilo) een hele kanppe eerste plaats. Zondag kwam de -15 jaar in actie. Hier wist Jet Duinmeijer een tweede plaats te winnen in de categorie tot 57 kilo. Gaby de By -40 kilo en Tim Kuipers wisten als eerstejaars tot 15 jaar knap vijfde te worden op dit toptoernooi. Wietske Duinmeijer, Thijs Lesterhuis, Jasper Henselmans en Sacha Bos werden uiteindelijk niet onverdienstelijk zevende in hele grote poules. Er zijn nu al 27 scheidsrechters; eigen jeugdspelers in de leeftijd van 11 tot en met 16 jaar. Eigen foto Schaken LIMMEN - Vrijdag 11 januari speelde Schaakvereniging Vredeburg ronde 14. K. Kramer wist het toreneindspel met één pluspion tegen B. Stolp bekwaam te winnen. Ebels en van der Storm gaven elkaar geen duimbreed toe en maakten er een marathonpartij van. Uit vermoeidheid maakten zij ten slotte remise door herhaling van zetten. D. Aafjes wist tegen Hafkamp een vrijpion fraai te laten promoveren. Van der Heijdt liet zien dat er bij hem opgelet moet worden, Dinkla ging na enkele sterke toren- zetten mat achter de paaltjes. A. Wellink en J. Levering pleegden een brute broedermoord op respectie velijk L. Wellink en H. Levering. R. Termes wist taai stand te houden met twee pionnen minder tegen M. Voorwalt. De afwezige Admiraal werd naar volle tevredenheid ongedeeld win naar in poule vier van het Corus weekendvierkamp en promoveert hiermee naar poule drie. Thijs Lesterhuis heeft zijn tegenstander tegen de mat gewerkt met een armklem. Foto: Menno Lesterhuis zijn indrukwekkende loopbaan als basketbalcoach. Omdat Ton Boot niet aanwezig was nam Louis van Gaal de prijs namens hem in ont vangst. Louis van Gaal was overigens een zeer tevreden mens want even daar voor had zijn ploeg AZ de prijs voor beste sportploeg gekregen. scheidsrechters de fijne kneepjes van het vak bijgebracht. De spelre gels werden besproken, maar vooral ook hoe om te gaan met bepaalde praktijksituaties. Want hoewel nie mand zichzelf herkent in de cam pagne van Sire over luidruchtige ouders langs de lijn, hebben alle scheidsrechters wel degelijk erva ring met bemoeizuchtige ouders en leiders. Maar inmiddels staan ze hun mannetje of vrouwtje. gehandicapte sporter, sportploeg, sporttalent gekozen waren. De gala avond was voor Jop en Roel onvergetelijk want zoveel topspor ters, waaronder enkele wereldkam pioenen, hadden ze nog nooit bijel- kaar gezien. De oevre Topsportprijs ging naar Ton Boot die de prijs kreeg voor Jop van der Bijl en Roel Veriooij mochten op het Sportgala 2007 aan AZ trainer Louis van Gaal een prijs overhandigen. Foto: Petra Hauwert Sportphotography HEILOO - Donderdagavond 10 januari was een spannende avond voor Jop van der Bijl en Roel Veriooij. Beide leden van Dojo 't Loo mochten de prijzen uitreiken aan topsporters uit Noord-Holland die tot beste sportman, sportvrouw,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 24