Binnenkort start bouw! Werk naar je topvorm voor betere prestaties! Een nieuw thuis in Heiloo: De Dennenkroon 8 Start 19 januari 10.00 tot 13.00 uur Akersloot Voor sporters die optimale conditie en sportprestaties verlangen Voor sportievelingen die hun conditie en lichaam op peil willen houden Voor stilzittters die de hele dag thuis of op kantoor zitten en beweging nodig hebben Voor ouderen die soepel willen blijven bewegen Voor jongeren die aan hun conditie en lichaam willen werken Voor kinderen die in een gezellige omgeving en onder begeleiding willen sporten Voor iedereen die lekker en gezond door het leven wil gaan Op het terrein van het voormalige Postkantoor worden twee volledig nieuwe woonvilla's met 24 ruime en lichte appartementen gerealiseerd: de Dennenkroon. De Dennenkroon ligt aan de Matthijs Zonderhuisweg en Zeeweg in Heiloo, op een unieke locatie, dichtbij de voorzieningen die het dagelijkse leven veraangenamen. Prijzen vanaf 197.500,- v.o.n. De Dennenkroon is door STaCHE architect ontworpen volgens het KROON concept. Dit door Wijlre partners ontwikkelde concept wordt gekenmerkt door hoogwaardige architectuur en voldoet aan de hoge Kroon-standaard op het gebied van comfort, veiligheid, afwerking, duurzaamheid en financiële soliditeit. Dit maakt de Dennenkroon een ideale plek om te wonen, te werken en te ontspannen. Een ideale plek om te leven. Uitgebreide documentatie is te verkrijgen bij de onderstaande makelaars. Wijlre Partners BV m Voor iedereen die gewoon lekker wil sporten en meer uit zichzelf wil halen met de juiste begeleiding en wil werken aan een betere conditie organiseert Move/ een informatieve ochtend over conditie, krachttraining en beweging met professionals uit de topsport. Move/ heeft een nieuw concept ontwikkeld om je in optimale conditie te brengen en te houden. Een uniek fitnessprogramma geheel afgestemd op jouw behoefte, of je nu topsporter bent of de hele dag op kantoor zit. Je werkt met professionele fitnesstrainers aan een conditie- en/of krachttrainings programma gericht op jouw prestaties en gezondheid. Continu word je begeleid en indien nodig wordt je trainingsschema aangepast. Move/ beschikt over een moderne geconditioneerde fitnessruimte met veilige cardio- en krachtapparatuur en alle luxe faciliteiten. Programma 10.30 uur - Opening en aftrap door Dionne Demarteau Middenvelder AZ vrouwen en speelster Nederlands elftal 11.00 uur - Lezing Paul Lammers Trainer van topsporters en bewegingswetenschapper Churchillplein 1 Akersloot 0251 31 44 47 www.move-akersloot.nl Je bent van harte welkom op 19 januari Bij inschrijving op een trainingsprogramma krijg je 10f- korting en een Move/ w bidon, want om in topvorm te komen laten we je wel zweten. sterk in beweging fysiotherapie fysiofitness-revalidatie psychosomatische fysiotherapie free fitness manueeltherapie kinderfysiotherapie sportfysiotherapie reizigersvaccinatie diëtetiek artsenlab-trombosedienst podotherapie mensendieck l6 JANUARI 2008 UITKIJKPOST KROON Stationsweg 102 1852 LN HEILOO telefoon 072-532 24 20 e-mail: info@kuyperblom.com www.kuyperblom.com Kennemerstraatweg 1-3 1814 GA ALKMAAR telefoon 072-512 34 02 e-mail: inf6@teer.nl www.teer.nl movei'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 8