contact Zuiderloo al concreter HEILOO GEMEENTE MR nieuws en informatie voor de inwoners vair Heiloo Verkeer Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! Hoe Zuiderloo er in de toekomst komt uit te zien, wordt steeds duidelijker. In de eerste uitwerkingsplannen (voor delen van het gebied) kunt u zien waar er straks wegen worden aange legd, waar het groen komt, de woningen en andere gebou wen. De eerste drie uitwerkingsplannen liggen vanaf morgen ter inzage. In de rubriek 'Bouwen en Wonen' vindt u hierover meer informatie. Eerste 202 woningen De eerste drie plannen gaan uit van in totaal 202 woningen. Hierbij zitten goedkope woningen, middeldure en dure wonin gen. De uitwerking van de plannen is samen met diverse markt partijen gedaan. Kennemer Wonen gaat samen met Projectontwikkelaar Bouwfonds de meeste van deze 202 wonin gen bouwen. De bureaus MB architecten en Kerssens De Ruiter architecten hebben zich bezig gehouden met hoe de woningen er globaal uit komen te zien. Hoe de woningen er echt uit komen te zien, zal duidelijk worden bij de bouwaanvraag. Samen met de gemeente en het bureau OD205 Stedenbouw, Onderzoek en Landschap is ook invulling gegeven aan het Opheffen gehandicapte parkeerplaats Burgemeester en wethouders van Heiloo brengen ter kennis van belang hebbenden dat met ingang van 23 januari 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage ligt bij de balie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis, het besluit tot opheffen van de gehandicapte parkeerplaats in de directe omgeving van Baetenburg 161 te Heiloo De maatregel houdt in het verwijderen van het bord Invalidenparkeerplaats (E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990), zodat de parkeerplaats openbaar wordt voor al het verkeer. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de bewoner voor wie deze verkeersmaatregel des tijds genomen is, is verhuisd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Negenman, beleidsmedewerker Verkeer en Vervoer, telefoonnummer 072 535 67 63. 'Woonlandschap' zoals dat in het beeldkwaliteitplan 'Wonen in het Groen Heiloo/Limmen' staat. Digitaal De uitwerkingsplannen liggen ter inzage in het informatiecen trum in het gemeentehuis. Behalve hier, kunt u de plannen ook vinden op onze website www.heiloo.nl/zandzoom. Bij de rubriek 'Documenten' vindt u de uitwerkingsplannen. Tijdens de inloopavond op 20 februari (zie officiële publicatie) worden de plannen tentoongesteld en is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Hoe verder? De uitwerkingsplannen die nu ter inzage liggen, zijn zogehe ten voorontwerp-uitwerkingsplannen. De plannen liggen zes weken ter inzage. Na die periode volgt er nog een hele proce dure voordat er daadwerkelijk gebouwd kan worden. De stap pen die nog gezet moeten worden zijn: - van eind januari tot begin maart: voorontwerp-uitwerkings plannen liggen ter inzage - verwerken van ingedienden zienswijzen - aangepast ontwerp-uitwerkingsplannen zes weken ter inzage - -verwerken ingediende zienswijzen - naar verwachting: begin juli vaststellen uitwerkingsplannen dooc college - plannen naar provincie Noord-Holland ter goedkeuring - na goedkeuring provincie volgt zes weken inzagetermijn Zoals u ziet moeten er nog heel wat stappen gezet worden, voordat de 1e paal de grond in gaat. Als alles meezit, kan er in het najaar begonnen worden met het bouwrijp maken van de gronden. Meer informatie Wilt u meer informatie over de ontwikkelingen in Zuiderloo, neem dan contact op met de heer M. Stijkel, telefoonnummer 072 535 67 54. Heeft u vragen over de procedure rondom de voorontwerp-uitwerkingsplannen, neem dan contact op met de heer L. Bas, telefoonnummer 072 535 67 46. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Wet voorkeursrecht gemeenten Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in de Wet voorkeursrecht gemeenten (Wvg) bekend dat zij op grond van het bepaalde in artikel 8a van de Wvg op 15 januari 2008 hebben besloten de gemeenteraad voor te stellen om per celen grond aan te wijzen als gronden waarop de artikelen 10-24, 26 en 27 van de Wvg van toepassing zijn; Het betreft percelen van het terrein van Campina aan de Kanaalweg 32 te Heiloo, kadastraal bekend gemeente Heiloo, sectie B, nummers 1424, 1425, 1444, 1445 en 3165. Het besluit van burgemeester en wet houders, de bijbehorende kadastrale kaart met daarop de aangewezen per celen en overige stukken liggen koste loos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. De stukken kunnen ook worden geraadpleegd bij de dienst voor het Kadaster en de Openbare Registers (Rogier van de Weydestraat 6 te Alkmaar). De eigenaren en zakelijk gerechtigden met betrekking tot de aangewezen per celen ontvangen afzonderlijk bericht. Het voorstel van burgemeester en wet houders treedt in werking één dag na de datum van publicatie in de Staatscourant. De publicatie heeft op 16 januari jl. plaatsgevonden. Het voorstel houdt in dat de eigenaren en zakelijk gerechtigden van de aange wezen percelen, wanneer deze de per celen respectievelijk erop gevestigde beperkte zakelijke rechten wensen te vervreemden, deze eerst aan de gemeente Heiloo te koop dienen aan te bieden. De aanwijzing loopt vooruit op de tot standkoming van een ontwerp-bestem- mingsplan en geldt voor de duur van acht weken en vervalt wanneer zij niet binnen deze termijn door de gemeen teraad is bekrachtigd. Het voorstel van burgemeester en wet houders wordt op grond van artikel 9 Wvg aangemerkt als een besluit, zodat daartegen ingevolge de Algemene wet bestuursrecht (Awb) bezwaar en beroep open staat. Ingevolge de Awb kunnen belangheb benden binnen een termijn van zes weken, ingaande op 17 januari 2008, tegen het besluit van burgemeester en wethouders gemotiveerd bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden onder tekend en moet tenminste bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Indien belanghebbenden een bezwaarschrift hebben ingediend kun nen zij in spoedeisende gevallen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de President van de arron dissementsrechtbank te Alkmaar, Kruseman van Eltenweg 2, 1817 BV Alkmaar. Tenslotte wordt nog gewezen op het volgende. Binnen acht weken dient de gemeenteraad de aanwijzing van gron den te bekrachtigen. In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit tot aan wijzing van gronden, worden belang hebbenden, gelet op artikel 4:8 van de Awb, in de gelegenheid gesteld om vóór 12 februari 2008 hun zienswijzen schriftelijk of mondeling naar voren te brengen ten aanzien van het raads voorstel. Voor het mondeling naar voren bren gen van zienswijzen kunt u telefonisch een afspraak maken onder telefoon nummer 072-535 67 50. Schriftelijke zienswijzen kunnen wor den gericht aan de gemeenteraad onder bovengenoemd adres.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13