Kuyper Blom www.kuyperblom.com Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com Bosanemoon 83 te Heiloo Besvaren 3 te Heiloo Vraagprijs 259.000,- k.k. Vraagprijs 309.000,- k.k. Westerweg 168 te Vraagprijs 295.000,- v.o.n. Stationsweg 96 te Heiloo Huurprijs 18.500,- p/j ex BTW. Vraagprijs 299.000,- K.K. Werkendelslaan 12 te Heiloo Hogeweg 8C te Limmen NVM Nieuw in de verkoop Op zeer aantrekkelijke en sfeervolle locatie in "Boswijk" nabij park ligt deze fraaie woning met garage. De woning beschikt op de begane grond over een ruime woonkamer met zijuitbouw, moderne keuken en een aparte bijkeuken. De achtertuin (zuiden) biedt u veel zongenot en privacy. Op de 1e verdieping vindt u 3 praktische slaapkamers en de badkamer, een vaste trap naar de 2e verdieping met een 4e slaapkamer met zijramen. Deze verzorgde woning is gelegen in een populaire en groene woonwijk met voldoende parkeergelegenheid en op korte afstand van winkelcentrum 't Hoekstuk, scholen, park, strand, duinen en uitvalswegen. Type hoekwoning Woonopp. 150 m2 inhoud 385 m3 Perceelopp. 201 m2 Bouwjaar 1982 U wilt zorgeloos wonen? Met trots presenteren wij u deze keurig verzorgde middenwoning met royale achtertuin. Bij de entree valt het direct op; een lichte woonkamer met keurige open keuken voorzien van allerlei inbouwappara- tuur en een praktische aangebouwde bijkeuken met licht koepel. Op de Ie verdieping treft u 2 slaapkamers (moge lijkheid een 4e slaapkamer te creëren) aan waarvan één royaal te noemen is. Goed bemeten badkamer voorzien van 2e toilet, douche en wastafel. Via een vaste trap naar de 2e verdieping waar zich een ruime voorzolder en de 3e slaapkamer bevindt. Het huis heeft wellicht diverse uitbrei dingsmogelijkheden zoals: een dakkapel aan voor- en ach terzijde en het plaatsen van een garage. Op prima woon locatie gelegen nabij diverse scholen, het winkelcentrum en maar op 20 minuten fietsafstand van het strand en de duinen. Kortom.het ideale begin voor het jonge gezin! Type Middenwoning Woonopp. 120 m2 Inhoud 325 m3 Perceelopp. 160 m2 Bouwjaar 1982 Type 2-onder-1 kapwoning Woonopp. 110 m2 Inhoud 310 m3 Perceelopp. 243 m2 Bouwjaar 1940 UNIEKE KANS! Recent opgeleverd (met hoogwaardige afwerking) luxe appartement gelegen op de 1e verdie ping met fraai uitzicht (zuidwesten) en een prachtige lichtinval door de diverse raampartijen! Het apparte ment (ca. 92m2) heeft een fantastische woonkamer, 2 balkons(l), 2 ruime slaapkamers, badkamer met toilet, wastafel en douchehoek, separaat toilet en een grote bergruimte. Fietsenberging op de begane grond en niet te vergeten uw eigen parkeerplaats. Nagenoeg alle wan den zijn voorzien van spachtelputz. U zult zich meteen op uw gemak voelen in deze prachtige ambiance. Het complex staat op een fantastische plek en de winkels bevinden zich in de directe nabijheid. Robuuste hoekwoning met flinke achtertuin en eventu eel uitbouwmogelijkheden! Deze woning beschikt over unieke eigenschappen: brede entree, ruime doorzon- woonkamer met extra zijraam, ruime keuken (eventueel ca. 1,5 meter over de hele breedte aan te bouwen). Op de leverdieping zijn 3 grote slaapkamers aanwezig en een badkamer. De 2e verdieping is door een vaste trap te bereiken en geeft u toegang tot de 4e slaapkamer (v.v. van nieuw kozijn en dakvenster). Door de gunstige ligging van deze woning namelijk op de hoek, beschikt u over een extra brede achtertuin met stenen berging. Het geheel is goed onderhouden en met enige moderni sering wordt dit een plaatje van een woning. Perceelopp. 212 m2 Bouwjaar 1970 UNIEKE KANS! Een goed gesitueerde ruimte van ca. 100 m2;ln het hart van Heiloo direct aan het station ge legen, te gebruiken als kantoor, praktijkruimte, gezond heid- en lichaamverzorging etc. Grotendeels afgewerkt met onderhanden plafond en tegelvloer. Indeling nog nader aan te brengen, in overleg kan dit geheel ver zorgd worden. Huurprijs voor standaard 18.500,- exd. BTW per jaar. De gedeeltelijk afgewerkte ruimte is op de begane grond van het gebouw gesitueerd. De naam van het gebouw geeft het al aan; veel passanten! De ruimte is over de gehele breedte voorzien van glas. Onder het gebouw is een parkeerkelder aanwezig waar u de mogelijkheid heeft om een parkeerplaats te huren. Ook in de directe omgeving zijn volop openbare parkeerge- legenheden aanwezig. HUURPRIJS PARKEERPLAATS 995,- PER JAAR EXCL. 19% BTW Type Bedrijfspand Inhoud 300 m3 BVO 100 m2 Bouwjaar 2004 Type Appartement Inhoud 239 m3 Woonopp. 92 m2 Bouwjaar 2007 Type Hoekwoning Woonopp. 140 m2 Inhoud 400 m3 Wij hebben voor u een unieke mogelijkheid om deze half vrijstaande jaren '40 woning met schuur helemaal naar eigen wens en wooneisen aan te passen. Deze woning is gelegen aan een prachtig stukje Westerweg met een diversiteit aan bebouwing. Het geheel wordt gekenmerkt door de mooie ligging, de karakteristieke uitstraling (glas-in-lood) en een perceel grond van 243 m2. Op de begane grond bevindt zich o.a. de woon kamer met erker, eetkamer met openslaande deuren, gesloten keuken, badcel met CV-opstelling. Op de 1e verdieping zijn 2 grote slaapkamers aanwezig en d.m.v een losse trap is de 2e verdieping te bereiken waar zich een ruime zolder bevindt (mogelijk 2 slaapkamers). Er zijn diverse verbouwingsmogelijkheden aanwezig. De 20 meter diepe achtertuin is gelegen op het zuidoosten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 16