Trouwen nu ook in het Museum van Egmond Carnavalsoptocht de Uylenspieghels C O R S O Bakkerij organiseert Bandbattle y bij Joeb POLITIEBERICHTEN BIOS COOP 0251 -652291 Programma 24 jan t/m 30 jan 2008 "The Kite Runner" "National Treasure: Book of Secrets" "Elizabeth: The Golden Age" "Atonement" "Bee Movie" (NL) "K3 en de Kattenprins" www.corsobioscoop.nl Valse voorwendselen Cre-Art, kunstzinnig Akersloot In het huwelijk treden wordt een sfeervolle en ongedwongen gebeurtenis Voorverkoop discokaarten en opgave karrenbouwers ADVERTENTIE RESERVEREr donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 21.30 uur zondag 15.30 20.00 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.45 uur zondag, maandag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 15.30 uur dinsdag 20.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 13.30 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum Tel. 0251 - 65 22 91 CASTRICUM - Een 80-jarige man uit Castricum is vorige week dins dag de dupe geworden van twee mannen die zichzelf onder valse voorwendselen zijn woning binnen praatten. De twee gaven zich uit als mede werkers van energiebedrijf Nuon. Zij boden de bewoner een verlen ging van zijn contract van lever ing van energie tegen een vaste prijs. Ze konden geen legitimatie overleggen, maar stelden voor dat zij tijdens het invullen van het contract zouden bellen met Nuon om de bewoner gerust te stellen. Dit werd gedaan en de man werd even later ook terug gebeld door Nuon dat alles in orde was. Toen de twee mannen vertrokken waren, bleek echter de portemon nee van de echtgenote van de bewoner verdwenen te zijn. Het signalement van de twee ver dachten luidt: Dader één: circa 25 jaar, 1.80 tot 1.85 lang, blank gelaat, mager postuur, kort bruin stijl haar. Hij droeg een lichtgrijs jack. Dader twee: circa 22 jaar, 1.70 lang, ücht getinte huidskleur (vermoedeüjk Surinaams of Antilliaans), stevig postuur, zwart haar met een slag erin en donkere ogen. De politie is op zoek naar getui gen die dinsdag 15 januari tussen 16.00 en 16.20 uur personen hebben gezien op of rond de Dag Hammarskjoldlaan in Castricum die voldoen aan deze signalemen ten. Ook mensen die een soortge lijke situatie hebben meegemaakt worden verzocht contact op te nemen met politie Noord-Holland Noord, bureau Castricum via tel. 0900-8844. AKERSLOOT - Op zaterdag 15 en zondag 16 maart zal in het Sport Cultureel Centrum De Lelie de ten toonstelling Cre-Art, kunstzinnig Akersloot plaatsvinden. Dit belooft een speciale editie te worden aange zien het 15- jarig bestaan van 'kunstzinnig' Akersloot wordt gevierd. Net als voorgaande jaren zal er een artistiek en creatief gedeelte worden gecreëerd. De organisatie is op zoek naar ama teur-kunstenaars die hun toegewe zen stand naar eigen inzicht aankle den en inrichten. Dat kan zijn met onder meer beeldwerken van brons, metaal, klei, steen en andere mate rialen; schilderijen, etsen, tekenin gen (allen ingelijst!); keramiek en glas, sier- en gebruiksvoorwerpen. Andere vormen van kunstzinnigheid of een combinatie van verschillende technieken zijn natuurlijk ook mogelijk. Voor creatief worden hob byisten gezocht met onder andere borduurwerken, puzzels, brood deeg, wenskaarten en andere vor men van huisvlijt. Uiteraard is het de bedoeling dat de deelnemers beide dagen aanwezig zijn om hun kunst/hobby aan het pubhek te pre senteren. U kunt zich tot 15 februa ri aanmelden bij Els Minks, tel. 0251-310107. EGMOND - Wie op een andere wijze dan op de traditionele, zoals bijvoorbeeld in het gemeentehuis in het huwelijk wil stappen, kan sinds kort terecht op een historische plek in Egmond aan Zee. Voor de eerste keer is in het museum van Egmond aan de Zuiderstraat een huwelijk gesloten. Egmonders Frans Wijker en Tineke Kool namen met hun kinderen als getuige en een ter plekke benoemd bruidsmeisje plaats op de bankjes van de oude roeireddingboot. Wethouder Jan Stam stapte even eens aan boord en trad - ook voor het eerst - op als ambtenaar van de burgerlijke stand. Stof voor een mooie toespraak was er te over. Immers, de opa van Frans, Arie Wijker (Hzn.) was voor de oorlog zelf roeiredder. En nu werd diezelfde reddingboot een huwelijksboot. Ongeveer vijftig gasten verzamelden zich rond de boot en zo werd het een sfeervolle en ongedwongen gebeurtenis waar het bruidspaar én de gasten verrukt over waren. Na afloop werd nog genoeglijk nagepraat met een glaasje cham pagne dat door het gezelschap was meegebracht. Ook de conservator van het museum, Cootje Bronner was in haar nopjes en noemde het een historische gebeurtenis. In de winter is het museum alleen open voor groepen en voor rondleidingen en ja, nu dus ook om er te trouwen. Cootje geeft graag informatie over de mogelijk heden, tel! 072-5064108. LIMMEN - Nog even en het feestgedruis voor de jeugd in Gorteldönk barst weer los. Op zondag is er de steeds groter wordende optocht met mooie karren, van onder andere veel jeugdgroepen en de disco 's avond in de Burgerij onder lei ding van Dj Harold. De Uylenspieghels hebben, zoals elk jaar, een voorverkoop van de kaarten voor de Disco-avond, op vrijdag 25 januari in Conquista. De disco is op zondag 4 februari in Leutbunker de Burgerij en de deuren gaan om 20.30 uur open, de toegang is 6,-. Op deze voorver koopavond geldt weer: twee kaarten halen één betalen, maximaal twee kaarten per persoon. Was vorig jaar het thema oer- Hollands, dit jaar willen de Uylenspieghels er het thema 'Las Vegas' aan geven. Verkleed komen is niet verplicht maar wel leuk, de Uylenspieghels zijn daarom weer benieuwd wie er een gokje durft te wagen om er een magische avond van te maken. Iedereen moet zich op deze avond kunnen legitimeren met een geldig legitimatiebewijs en Elk jaar trekt de steeds Limmen veel bekijks. er mag alleen alcohol worden gedronken door personen van 16 jaar en ouder. Na deze avond zijn de kaarten te verkrijgen op de bekende verkoopadressen; familie Baars, Burgemeester Nieuwenhuizenstraat wordende carnavalsoptocht in Eigen foto 97 en familie Burgering, Vredeburglaan 2 te Limmen. Voor de groepen die al druk bezig zijn met het bouwen van karren, meld je even aan bij René Levering, tel. 06- 53507593. In het Museum van Egmond in Egmond aan Zee, kan men sinds kort letterlijk en figuurlijk in het huwelijksbootje stappen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 17