Zeer succesvol weekend voor judoka's van Dojo 't Loo Heiloo is een wereldkampioen Muay Thai rijker Softballende meisjes zoeken nieuwe teamleden sport 25 Schaakvereniging Vredeburg Bridgekampioenschap Toernooien in Hensbroek en Gemert leveren weer veel podiumplaatsen op Ginty Vrede wint Muay Thai-gevecht in Las Vegas HEILOO - Vrijdag 18 januari speel de SV Vredeburg ronde 15. Van der Storm kwam goed uit de opening tegen E. Stolp, maar begon aan een vreemd avontuur met zijn h-pion dat Stolp vakkundig afstrafte met een lelijke penning en pionnen- winst. Hafkamp was verbaasd door het snelle spel van A. Wellink, maar hield zijn hoofd koel en won een voudig met twee pionnen meer. Ook Witkamp was gauw klaar met Van Duin na dameverlies. Blekemolen hield het lang vol tegen Ebels, die geen risico nam en lang- zaam naar winst schoof. Admiraal forceerde zijn stelling en werd afgestraft door B. Stolp. In groep B verstevigde Ozair zijn kop positie door te winnen van Remi Aatjes. Thomas Komin zag in een gewonnen stand mat in 1 zet over het hoofd van Sandra Hollander. Voor uitslagen zie rubriek Uitslagen. HEILOO - Bridgeclub Sans Atout houdt een bridgekampioenschap op zondag 10 februari. Elke brid- geliefhebber uit Heiloo of Limmen is welkom om deel te nemen. Het inschrijfgeld bedraagt E 15,- per paar. Lokatie: Open Huis in Heiloo, 10.30 tot circa 17.00 uur. Inschrijven tot zondag 3 februari bij de bar van het Open Huis of bij Ton Mooij, tel. 072-5331672, ook voor informatie. E-mail t.mooij 1 @quicknet.nl. JUDO HEILOO - Afgelopen zondag namen de judoka's deel aan toernooien in Hensbroek en Gemert(NB). In Hensbroek won Elise Kuipers vier wed strijden op rij. De verloren fina le bracht evengoed een goede tweede plaats. Tom Diels en Marijn Ligthart kwamen beiden uit in de klasse -31 kilogram. Marijn stond goed te judoën, maar miste net de kruisfina les. Tom Diels ging na vier gewon nen partijen wel door naar de kruis finales, waar hij een derde plaats behaalde. Wietske Duijnmeijer bleef ongeslagen en werd knap kampi oen. In de gewichtsklasse tot 37 kilo gram won Bart Boom vier partijen op rij met een ippon. Na een verlo ren en vervolgens een gewonnen wedstrijd resteerde een fraaie twee de plaats voor Bart. Maaike Stevenson (tot 43 kilo) won haar eerste partij met twee wazari's, ver loor daarna twee partijen en won uiteindelijk haar laatste twee partij en. Omdat iedereen in deze poule wel een keer verloren had, toch een tweede plaats voor Maaike. Thijs Lesterhuis kwam uit in de gewichtsklasse tot 46 kilo. Thijs won al zijn partijen met overmacht en werd zo overtuigend kampioen. In Gemert liet Joris Molenaar (-100 KICKBOXEN HEILOO - In Suriname sloot Ginty Vrede 2007 al succesvol af met een knock-out op Slavo Polugic. Nauwelijks bekomen van zijn jetlag vloog hij begin januari met zijn trainer Harry Beerepoot van Bearpaw gym Heiloo naar Las Vegas, om daar te vechten voor de wereldtitel Muay Thai. Zijn geduchte tegenstander, Shane Del Rosario, was overduide lijk favoriet bij het drieduizend man tellende pubhek. Niet zo gek aangezien hij al zijn 22 partijen op *knock-out gewonnen had. Door heel Amerika was live te zien hoe Ginty het in de eerste minuut niet makkelijk had. De aanvallende houding van Rosario met veel knieën, maakte het gevaarlijk in de ring. Een hoge trap op Ginty's achterhoofd kwam hard aan. Maar door een goede counter wist Ginty Rosario op de rem te zetten en de leiding in het gevecht over te nemen. Na een aantal rake klappen kwamen de eerste acht tellen. Later gaf Ginty een hoge trap dwars door Rosario's dekking heen. Daarna was het snel gedaan: Ginty won in de eerste ronde op technisch knock-out en werd daar mee de nieuwe WBC wereldkampi oen zwaargewicht Muay Thai. Ginty Vrede (links) won in de eerste ronde op technisch knock-out en werd daarmee de nieuwe WBC wereldkampioen zwaargewicht Muay Thai. Foto: Harmen Bakicer/FightScene - Slammü Events kilo) met een tweede plaats zien dat hij zich blijft ontwikkelen. Tim Kuipers het vorige week op de 'Duch Open' al zien dat hij de aansluiting met de -15 jaar had gemaakt. Vandaag wist Tim vier wedstrijden met mooie worpen te winnen en eiste de eerste plaats op. Dave Baltus (-38 kg), die vorige week nog erg moest wennen aan de -15 jaar, was vandaag lekker op dreef en wist na zeven partijen uit eindelijk knap derde te worden. Jet Duinmeijer won twee partijen over tuigend. Na een verloren finale toch een verdiende tweede plaats. Jasper Henselmans revancheerde zich voor zijn resultaat op de Dutch Open met een sterk optreden. Een mooie eerste plaats voor Jasper in de -60 kilo. Jasmijn Lesterhuis (-44 kilo) stond vandaag goed te vech ten, maar was net niet creatief genoeg om het brons te winnen. Bij de meisjes tot twaalf jaar het Lieke Kamstra (-32kilo) een goed visitekaartje achter. Uiteindelijk moest Lieke genoeg nemen met een vijfde plek. Jim Baltus (-30 kilo, tot -10 jaar) wist in de finale wist Jim met een schitte rende overname een ippon te score. Een-knappe eerste plaats voor Jim was het resultaat. Trainers, begelei ders en de sporters konden na het toernooi met een voldaan gevoel terugkeren naar Heiloo. ylS Maaike Stevenson scoort hier een mooi punt. Uiteindelijk behaalde zij een tweede plaats tijdens het toernooi. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 21