Zes medailles voor TIOS TWeede competitiewedstrijd 'Egmondse selectie' GTH Vijfde wedstrijd Wintercompetitie Limmen gaat voor winst tegen Alkmaarsche Boys Softbal meisjes zoeken versterking sportverenigingen g WWW. tofet.nl HSV Limmen nieuws wintercompetitie TURNEN EGMOND - Sinds januari van dit jaar is Aktief gestopt met selectieturnen. De selectieturn sters van Aktief uit Egmond kunnen, nu zij zijn overgeno men door GTH uit Heiloo, gewoon blijven trainen en aan wedstrijden mee blijven doen. De turnsters komen uit in de zesde, zevende en achtste divisie en trainen onder leiding van Mariska Warmer. Daarbij wordt zij geas sisteerd door Eva, Leontine en Liesbeth op de zaterdagochtend in De Schulp in Egmond. Zondag 20 januari, vond de twee de competitiewedstrijd in de sport hal in Beverwijk plaats. De twee jongste deelneèmsters, instapturn- sters Nikki Zwart en Myrthe Wols draaiden beiden een zeer goede wedstrijd. Het resultaat was dan ook een gouden medaille voor Myrthe. Bij pupillen 1 was het een spannende wedstrijd. De uitkomst van deze onderlinge competitie was dat Ruby Zendtveld de gouden plak in ontvangst mocht nemen met een zeer hoog puntentotaal van 35.00. Zij werd gevolgd met slechts 0.05 punten door Britt Bouman die daar voor zilver kreeg. De bronzen medaille werd omgehangen bij Maud van Velzen. De overige turnsters in deze cate gorie, te weten Raquel Schouten, Renske Walta, Noortje Houtenbos, Patricia Mulder en Jessie Metselaar hebben allen een goede wedstrijd geturnd. Voor Linda de Waard en Aymee Zentveld, beiden pupillen 2, was het een onderlinge strijd. Deze keer behaalde Aymee het hoogste podium. In de laatste wedstrijd waren de jeugdturnsters aan de beurt. Alle zes hebben zeer goed gepresteerd in een groep van 22 turnsters. Vooral de vloeroefenin gen waren van hoog niveau. Hier behaalden Zenzi Ciliacus een podi umplaats (vierde plek) en mocht Hannah Min plaatsnemen op de tweede plek. Romee Huisman, Chantalle Roetink, Laura Witteveen en Samantha Robertson hebben zich, vergeleken met de vorige competi tiewedstrijd, duidelijk verbeterd! De turncompetitie voor deze divisies is nu afgerond. In mei zijn de toestel kampioenschappen en daar kunnen de meisjes hun progressie laten zien. Binnenkort staan de uitslagen op de website: www.gth-heiloo.nl. TURNEN LIMMEN - Afgelopen weekend deden de turnsters van sport vereniging TIOS uit Limmen mee met de tweede competitie wedstrijd van dit seizoen. Vooral zaterdag vielen er veel tiosturnsters in de prijzen. De allerjongsten beten het spits af en begonnen bij de brug. Dit keer beheerste ook Charlotte Veerman de plusoefening en behaalde een 8.30. Maaike Knijnenberg zwaaide weer torenhoog, wat werd beloond met een 9.40. Vervolgens het Joyce Schouten zien dat zij op de balk haar 'mannetje' staat, voor haar werd een 8.50 genoteerd. Ook bij sprong scoorde zij hoog, waardoor zij op de derde plaats belandde, die ze deelde met clubgenootje Maaike. Het zilver was dit keer voor Lisa Hoeben, die vooral op vloer heel hoog scoorde. Maaike en Lisa plaat sten zich hiermee voor de regiofina le op 12 april. Ook bij de andere groep meisjes werd er succes geoogst. Nina Burgering en Amy de Leeuw deden het ontzettend goed op de brug en Nina wist daar zelfs een medaille mee te behalen. Een uitstekende prestatie voor iemand die vorige keer nog op de twintigste plaats belandde. By de oudere meis jes was er gedeeld succes. Michèle de Ruyter wist zich door een mooie sprong omhoog te werken naar de dertiende plaats. Hierdoor wist zij zich te classificeren voor de regiofi nale van 3 februari. Ook in de twee de wedstrijd werden er verschillen de medgilleplaatsen veroverd. Han Ying Min wist zich via een prachtige brugoefening en een stabiele balk- oefening omhoog te werken naar het zilver. Een tweede medaille was er voor Lotte Koot die door een mooie sprong en een sierlyke balk- oefening op de vierde plaats beland de. Jin Li Droog miste helaas een stukje van de vloeroefening, maar scoorde wel hoog op sprong. Ook bij Lisa Deylen ging het niet hele maal goed. Bij de afsprong van de balk stapte zij net naast de balk, waardoor zij haar knie blesseerde. Ze wist nog wel een vloeroefening te turnen en plaatste zich voor de regiofinale van 12 apil. De volgende dag was er nog één turnster die zich voor deze fina le wist te plaatsen. Maud Burgering deed het heel goed op haar minst favoriete onderdeel, de balk. Ook op vloer turnde zij netjes, zodat ook zij zich nog een keer mag waar maken op de regiofinale. Drie van de vier Tios instap-turnsters behaalden een podium plaats en kregen een mooie medaille. Eigen foto Doordat de Aktief selelectieturnsters uit Egmond kunnen trainen bij GTH in Heiloo, kunnen zij hun krachten nog steeds meten tijdens de wedstrijden. Eigen foto m HENGELSPORT REGIO - Onder sombere en winderige omstandigheden is op zondag 20 januari 2008 de vijfde wedstrijd van de winter competitie gevist. Door de wedstrijdcommissie was goed nagedacht bij het uitzoeken van het parcours, de vrij harde wind was lekker in de rug en door de hoge gebouwen had een ieder er nauwelijks last van. Het waren het eerste uur vooral de plaatsen richting kop- en staartnummer die leuk zaten te vangen. In het midden was het zeuren, de vis tot azen verleiden bleek op die plek ken een grote kunst. In vak B wist Michiel Kraay middels het knippen van wat piertjes en een lekker mestpier aan de haak de vis aan de praat te krijgen. Regelmatig zag je hem een vis landen. De vaste stok vissers wisten na ruim twee uur ook vis te vangen, echter een heel grote zandschuit gooide daarna roet in het eten. Na deze wel heel forse boot en ook nog volgeladen was de vis toch even van slag en op de stok het de vis zich hierna vrijwel niet meer zien. Bij de weging bleek Nico Schouws, met tien stuks en 7.200 gram, het A-vak te hebben gewonnen, zijn eindsprint na de zandboot bleek succesvol. In het B-vak was het vol gens verwachting Michiel Kraay die met de eer ging strijken, hij wist met 16 vissen en bijna elf kilo de wedstrijd en ook zijn vak te hebben gewonnen. Na afloop waren er voedselpak ketten voor de winnaars en prijzen voor de een na laatste in ieder vak. In de leeftijd van acht tot twaalf zoekt Double Stars nieuwe leden. Eigen foto VOETBAL LIMMEN - Limmen 1 hoopte afgelopen zondag eindelijk weer te kunnen spelen voor de competitie maar helaas werd de wedstrijd tegen Berdos afge last. De laatste competitiewed strijd dateert al van 18 novem ber vorig jaar toen thuis werd gewonnen van DTS. Aanstaande zondag speelt het vlaggenschip van Limmen om 14.00 uur op sportpark Overdie tegen Alkmaarsche Boys, welke ploeg eveneens in november zijn laatste wedstrijd speelde. In de thuiswedstrijd won Limmen destijds in september nipt met 3-2 van de Alkmaarders zodat zon dag eén spannend duel wordt ver wacht. Om de aansluiting met koploper Vios niet te verliezen, zal er gewonnen moeten worden in Alkmaar en met de steun van de ongetwijfeld weer vele Limmen supporters, die veelal herkenbaar zijn aan de schitterende w Limmen-support'erssjaal, gaat dat ongetwijfeld lukken LIMMEN - HSV Limmen zal zondag 27 januari het jaar aftrappen met een winterwedstrijd in de grachten van Alkmaar. Gevist zal worden in de burnt van de Willem de Zwijger laan. Vertrek is om 08.00 uur bij de supermarkt aan de Vuurbaak te Limmen. De wedstrijd duurt van 09.00 tot 11.30 uur. De vangst wordt gewogen en per vis komt er nog 25 gram bij. De vis moet in een ruim leefnet bewaard worden. Inleg is 2,50. Er zijn prijzen voor de vakwinnaars en er is een prijs op steknummer. De winterwedstrijden zijn toegankelijk voor leden van HSV Limmen, HVCastricum, De Sander en DVW-Heiloo. Opgeven tot zaterdag 18.30 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056. SOFTBAL HEILOO - Double Stars is op zoek naar meisjes van acht tot twaalf jaar om het Softbal Pupillen Team uit te breiden. De meiden zijn momenteel in wintertraining en worden in de maand mei weer buiten ver wacht om hun competitie te spelen. De wedstrijden worden hoofdza kelijk op zaterdagochtend gespeeld tegen clubs uit de regio en duren circa anderhalf uur. Verder organi seert Double Stars gedurende de zomermaandendiverse feestjes, sportdagen en thema-avondjes voor de jeugdteams. Het team biedt je dus sportiviteit en gezelligheid. Lijkt het je leuk om eens te komen kij ken? En eventueel mee te doen? Dat kan! De meiden trainen momenteel op woensdag van 17.00 tot 18.00 uur in de gymzaal aan de Burenweg. Je kunt kosteloos binnenlopen en de klaarliggende softbalhand- schoen oppakken. Voor meer info bel je Gert-Paul van der Horst, tel. J' 072-5337614 of maü horsl663@planet.nl. Of kijk eens op www.Doublestars.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25