m contact Heerenweg en Stationsweg op de schop 11 GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Welzijn Heeft u vragen? Bel meteen! UITKIJKPOST 30 JANUARI 2008 Fraaie klinkers, bankjes, fietsenrekken, plantenbakken en bomen. Het komt binnenkort allemaal op en rond de Heeren weg en de Stationsweg. De gemeente is druk bezig met de herinrichting van deze wegen. Ook wordt het gebied rond het Stationsplein verfraaid. De oude bestrating en de noodbestrating, die afgelopen winter was aangebracht, zijn inmiddels verwijderd om plaats te maken voor de definitieve inrichting. De komende weken wordt nog hard gewerkt aan de Heerenweg. Daarna is de Stationsweg aan de beurt. Naar verwachting zijn de werkzaamheden dit voorjaar klaar. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Ingenieursbureau, de heer T. Mulder, telefoonnummer 072 535 67 65. HEILOO x nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE (AFVAL) Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo 1072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -16.00 uur zaterdag 09.00 -12.00 uur Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert maan dag 4 februari 2008. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergade ring begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3a. Loting volgorde van stemmen over zaken 3b. Inventarisatie sprekers over hamerstukken 4. Eventuele mondelinge medede lingen 5a. Vaststelling notulen raadsver gadering van 5 en 8 november 2007 5b. Vaststelling notulen raadsverga dering van 3 december 2007 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken 7. Vaststellen van het treasurysta- tuut gemeente Heiloo 8. Instemmen met het vestigen van de wet voorkeursrecht gemeen ten op perceel Westerweg 251; BP bezine station 9. Benoeming van plaatsvervan gend voorzitters en leden raads commissies Vergadering presidium 31 januari 2008 Het presidium is een overlegplatform, dat door de gemeenteraad is inge steld. De leden van het presidium bereiden voorstellen voor over de werkwijze van de gemeenteraad en geven namens de raad invulling aan het werkgeversschap van de griffie. De vergaderingen van het presidium zijn openbaar, tenzij de leden van het presidium aan het begin van de ver gadering besluiten om op onderdelen in beslotenheid te overleggen. Vergadering 31 januari Op 31 januari vergadert het presi dium in de B&W-kamer in het ge meentehuis. De vergadering begint om 17.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Vaststelling verslag met afspraken d.d. 10 december 2007 - Invulling adviestaak presidium - Bespreking richtinggevende notitie digitale verslaglegging raads(commissie)vergaderingen - Stand van zaken nummering raads- en commissiestukken - Stand van zaken onderzoek bevei liging gemeentehuis - Evaluatie Algemene Beschouwin gen 2007 - Informatie-uitwisseling agenda punten volgende vergadering Welstandscommissie Op maandag 4 februari a.s. verga dert de Welstandscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van.belang hebbenden kan de vergadering om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 21 janu ari 2008. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - De Droogmakerij 49, bouw bedrijfspand; - Westerweg 107a, vergroten woning; - Zeeweg 5, plaatsen dakkapel. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda - inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen - staat vanaf vrijdagmiddag 1 februari a.s. op de website van Heiloo en ligt op maandag 4 februari a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Vragenlijst opvoedondersteuning nog niet ingevuld? U kunt dat alsnog doen Begin januari is het college van burgemeëster en wethouders gestart met het onderzoek: "opvoeden in Heiloo". Met dit onderzoek wil de gemeente Heiloo in kaart brengen welke behoefte er aan opvoedonder steuning onder ouders bestaat. De resultaten uit dit onderzoek zullen gebruikt worden bij de ontwikke ling van het Centrum voor Jeugd en Gezin in Heiloo. Ongeveer 350 ouders van kinderen in de leeftijd van 0 tot en met 18 jaar hebben thuis een vragenlijst met daarin verschillende vragen over de behoeftes aan opvoedondersteu ning ontvangen. De ouders die deze vragenlijst inmiddels hebben terug gestuurd wil de gemeente Heiloo hiervoor hartelijk bedanken. De gemeente Heiloo vindt het be langrijk dat zo een groot mogelijke groep ouders deze vragenlijst invult. De ouders die de vragenlijst nog niet hebben ingevuld worden dan ook uitgenodigd om dit alsnog te doen. Het is ook mogelijk om de vragenlijst digitaal in te vullen. Dit kan via de website www.participatie.nl Hoe meer ouders de vragenlijst invul len, des te beter kan de gemeente Heiloo inspelen op de wensen van de ouders. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. de Graaff van de afdeling Welzijn, telefoon nummer 072 535 66 66.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11