Flashing HeilooJUl 6-1 steeds een stap te laat Limmen 1 doet goede zaken in Alkmaar Vennewater Badminton viert feest met kampioenen Nu bij de bestelling van geboortekaartjes een geboorteadvertentie in de Uitkijkpost SPORT Diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar. Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo. tel. 072 5330175 U Coach verlaat het veld met schaamrood op de kaken Volgende week thuiswedstrijd tegen Koedijk SAVE Grote succes van badmintonvereniging steeds beter verklaarbaar Succes nog niet eerder getoond in schiedenis van de club UITKIJKPOST 30 JANUARI'2008 A S K E T B A L HEILOO - Het jongens U16/bas- ketbalteam van Flashing Heiloo mocht dit weekend tegen de BC Omniworld uit Almere uit komen. Niet te verwarren met de professionele broer Omniworld Basketball, waar van Heiloo in de eerste compe titieronde twee keer heeft ver loren. Vol vertrouwen reisde de Flashing-coach naar Almere. Dat vanwege de sterke eerste helft van vorige week, waarin Flashing met een (positief) agressieve speelstijl het tegenstander Mosquito's uit Amsterdam knap lastig maakte. Het startende vijftal van Flashing begon helaas mat aan de wedstrijd. Omniworld werd veelal geen stro breed in de weg gelegd, waardoor zij na een gemiste schot regelmatig nogmaals een poging kon wagen. En het doorwisselen bij Flashing bleek ook slechts een kortdurend positief effect te hebben. Als coach weet je dan dat het een lastige mid dag wordt. Een van de moeilijkste dingen in de sport is namelijk het ombuigen van een slap begin naar een scherp vervolg. Via de tussenstanden 20-14 en 38-24 na respectievelijk het eer ste en tweede kwart leek de wed strijd dan ook door te kabbelen naar een duidelijk verliespartij voor Heiloo. Toch leek Flashing zich aan het einde van het derde kwart (56- 34) nog op te kunnen richten. Onder aanvoering van Paul Ramler kwamen de gasten echter niet ver der terug dan 56-42. Vanaf dat moment werd het rommelig, mede door het duidelijke stempel dat beide scheidsrechters op de wed strijd drukte. Overigens hadden beide ploegen daar evenveel last van. Maar Omniworld ging hier beter mee om dan Flashing, waar een enkeling zelfs helemaal niet met het verhes om wist te gaan. Voor de tweede keer dit seizoen verliet de Flashing-coach, na het verdiende 74-54 verhes, met het schaamrood op de kaken de sport hal. Punten Flashing: Gavin Gronert 6, Rakhal Imming 7, Milann Veldink 3, Paul Ramler 17, Juijen van der Bijl 7, Rhino Beets 6, Jan Sengers VOETBAL LIMMEN - Na een gedwongen rustpauze van ruim twee maan den, heeft Limmen 1 afgelopen zondag goede zaken gedaan, door in de twaalfe competitie wedstrijd te zegevieren over Alkmaarsche Boys. Op sportpark Overdie ontspon zich vanaf het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Mahabah, die een goede wedstrijd floot, een boeiende strijd. Deze werd op het scherpst van de snede uitgevochten en de sportiviteit bleef hoog in het vaan del staan. De Alkmaarders startten furieus, maar Limmen bleef de zaken onder controle houden en ontworstelde zich onder de druk naarmate de le helft vorderde. Limmen kreeg kansen, maar Rene Hof teisterde de lat, terwijl Martijn de Haan en Ron van Stralen weinig geluk kenden in de afronding. Aan de andere kant moest de sterk kee pende Edwin den Breejen al zijn kwaliteiten aanwenden om een harde schuiver van Tim Suykerbuyk ongedaan te maken. Na een 0-0 ruststand waren het de Alkmaarders die een 1-0 voorsprong namen, na tien minuten in. de tweede helft via dezelfde Suykerbuyk, op een moment van onachtzaamheid in de Limmer defensie. Limmen schakel de nog een tandje bij en toen een Alkmaarse verdediger hands maak te na een mooie rush van Koen Nijman, was het Harry Verduin die de toegekende strafschop koelbloe dig benutte. Limmen zette door en kreeg loon naar werken, toen de onvermoeibare Ron van Stralen, na een mooie steekbal van Jeroen Veldt, de 1-2 scoorde. De Alkmaarders waren leeggespeeld en invaller Rik Seignette smaakte het genoegen om de 1-3 te scoren, na een mooie individuele actie van Rene Hof. «a atla as» aas bh sa ms mm am ma BADMINTON HEILOO - Er waren zestien teams actief dit seizoen waar van negen in de jeugdcompeti- tie. Maar liefst zeven teams konden hun kampioenschap claimen, waarvan twee in de jeugd. Een ongekend groot succes dat nog niet eerder vertoond is in de geschiedenis van de club. Ook in de afgelopen drie jaar zijn er veel kam pioenen geweest bij de Heilooër T badmintonners. Dat betekende dus ook de nodige promoties en de druk om die nieu we status te behouden. Het eerste en tweede team hadden de taak zich te handhaven op hun huidige niveau en ook dat is prima gelukt. Vette jaren voor 't Vennewater dus, waar bij de aansluiting van de overige teams naar het eerste team een van de doelen is. Vorige week stond de stand al op vier winnaars, team Vennewater 3 kwam daar al snel bij. Cynthia Hoogeslag, Karin Kalshoven, Hester van der Maten, Martijn Harren en Patrick Duinmayer hadden aan een enkel punt genoeg om kampioen te worden. De team samenstelling ten opzichte van vorig jaar was maar licht gewijzigd. Patrick Duinmayer heeft de plaats ingenomen van Peter van Balen, die zich met zo mogelijk nog meer suc ces op het trainerschap heeft gestort. Ondanks blessures van met name Karin Kalshoven kan het team terugkijken op een uitstekend sei zoen. Vennewater 4 heeft tot de laatste dag moeten knokken, om in een thuiswedstrijd overtuigend te laten zien waarom ze kampioen werden. Met 8-0 zetten ze Bavio opzij. Een mix van routine, Tanja de Wijs en Michel Remelink, en jong elan, Erwin Koreman, Suzan Verbeek en 'terug van weggeweest' Brenda Mannes, vormde de succes formule. 't Vennewater probeert met haar teams een zo vloeiend mogelijk 'trappetje' te formeren, waarlangs de nieuwe jonge spelers een weg omhoog geboden kan wor den. Vennewater J2 was een zwaar sei zoen toebedacht in de zwaarste jeugdklasse, waarbij ze zouden moeten leren incasseren. Rong Zwemmer en Sanne Van Balen werden voor de vierde keer kampioen bij de jeugd, Tara Timmer en Falko de Graaf zelfs voor de vier de keer op rij! Falko bleef zelfs de hele competitie ongeslagen. Deze successen komen niet natuurlijk alleen op conto van de spelers zelf, dat zou te simpel zijn. Met het aantreden van Trainer Rinse Donsu is vier jaar geleden een grote stap vooruit gezet. In aanvulling hierop heeft super enthousiaste Peter van Balen een hele andere kijk op trainen, en invulling van trainen toegevoegd. Deze mix werkt dus perfect. Voeg daarbij een gezellige vereniging en een schitterende accommodatie, dan wordt het grote succes steeds beter verklaarbaar. Trainers Peter van Balen (1) en Rinse Donsu (r) delen terecht mee in het succes van zeven kampioen steams. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 21