Biljarttoernooi voor basisscholen Dringend gezocht: opvangadressen voor kippen en hanen Peutervoorstellingen door Isabelle Uiterwaal in Bibliotheek Heiloo Kinderjury Heiloo gaat op 6 februari van start H E I L O O 3 Vrijwilligers Vervoer Heiloo 55 sportief bewegen Boetseren, schilderen en schilderen UITKIJKPOST 30 JANUARI 200 maar vooral een leuke en sportieve mix van ouderen en jongeren. Meer informatie? Stichting Ouderenwerk Heiloo, het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo, tel. 072-5331297 (vrijdagmiddag geslo ten). E-mail: ouderenwerk.heiloo@hetnet.nl, www.ouderenwerkheiloo.nl HEILOO - Voor ouderen en ande ren die minder gemakkelijk gebruik kunnen maken van het openbaar vervoer, is het Vrijwilligers Vervoer Heiloo een prima 'op maat voorziening'. De vrijwillige chauffeurs halen u met hun eigen auto thuis, op, rijden u naar de plaats van bestemming en brengen u weer keurig thuis. Tegen een redelijke vergoeding. Meer informatie? Stichting Ouderenwerk Heiloo, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo, tel. 072-5331297, ouderenwerk, heiloo@hetnet.nl, www.ouderenwerkheiloo.nl. HEILOO - Altijd al iets willen doen aan sport? Dan is dit misschien iets voor u. Elke woensdag van 14.00 tot 15.00 uur wordt er door een gemengd wandelgroepje in het Heilooërbos gewandeld. Heerlijk gezond bewegen in de buitenlucht en in een ontspannen sfeer krijgt u een gevarieerd programma met lichamelijke oefeningen om fit te blijven. Het startpunt is bij tennis- hal De Dors. Ook kunt u voor informatie terecht in het Trefpunt, Abraham du Bois-Hof 2. HEILOO - Thidi Buis-Beers is sinds jaren docente beeldhouwen en schilderen bij de Stichting Ouderenwerk. Ook in haar eigen atelier is zij gestart met beeld houw-, boetseer en schildercursus sen. Op dinsdag- en dondermid- dag kunt u zelfs privé-les krijgen. Op de avonden en eventueel in het weekend kan er gestart worden bij aanmelding van minimaal vier leer lingen. Voor info en opgave kunt u bellen tussen 18.00 en 20.00 uur naar tel. 072-5335284, via www.trucreatief.nl of jentbuis@quicknet.nl. HEILOO - Het jaarlijkse biljart- toernooi van biljartveteranen en leerlingen van de basisscho len, start op maandag 4 februa ri. De Paulusschool doet de afstoot. Het toernooi wordt georganiseerd door de GeneratieMix, een project van de Stichting Ouderenwerk Heiloo. Er doen vijf basisscholen aan mee: de Paulusschool, tie Duif, Elckerlyk, de Zuidwester en de Radboudschool (de winnaar van vorig jaar). Ruim 150 leerlingen van deze scholen gaan, begeleid door de biljartveteranen, de onderlinge strijd aan in het Trefpunt. De finale wordt op maandag 31 maart gespeeld. Het belooft weer een spannende ontmoeting te worden, De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs pei* mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur REGIO - De Dierenbescherming in Alkmaar is naarstig op zoek naar mensen die enkele kippen en/of hanen onderdak kunnen bieden. Steeds vaker wordt de Dierenbescherming geconfronteerd met pluimvee dat ergens wordt gedumpt en aan zijn lot wordt over gelaten. Deze dieren zijn veelal niet gewend om zelf hun eten bij elkaar te scharrelen. Zodra de kippen en hanen wel de kans zien om zich staande te houden, komt dit veelal omdat ze gevoerd worden door mensen die het leuk of zielig vin den. Doordat kippen en hanen zich snel kunnen voortplanten kan een populatie explosief groeien met de daarbij behorende overlast tot gevolg. Om aan dit steeds groter worden de probleem een einde te maken en te voorkomen dat er nog meer kip pen en hanen in het wild worden uitgezet, is het in een vroeg stadium wegvangen en herplaatsen van de dieren de beste oplossing. Echter, voordat hier toe kan worden over gaan moeten er voldoende opvang adressen beschikbaar zijn, waar de dieren een mooie toekomst ligt te wachten. Uiteraard worden er wel eisen gesteld aan de locaties waar de dieren opgevangen kunnen wor den. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de Dierenbescherming Noord-Holland Noord via tel. 072- 5150071 of via de mail op info@dierenbeschermingnhn.nl. HËILOO - In het kader van de Nationale Voorleesdagen zal Isabelle Uiterwaal op zaterdag 2 februari, drie voorstellingen van dertig minuten geven rond het boek 'Kleine muis zoekt een huis'. 'Kleine muis zoekt een huis' is gekozen als Prentenboek van het Jaar. Het gaat over een Kleine Muis, die een appel vindt die niet in haar huisje past. Wat moet de Kleine Muis nu? Ze gaat op zoek naar een nieuw muizenhuis! De voorstellin gen beginnen om 09.30 uur, 10.30 uur en 11.30 uur. Toegangskaarten zijn a 1,- (niet leden: 1,50) ver krijgbaar bij de klantenservice van de bibliotheek aan de Westerweg en (op woensdag van 11.30 tot 12.45 uur) bij uitleenpost Ypestein. Er is slechts een beperkt aantal kaarten beschikbaar. Per betalende peuter is er één (gratis) begeleider welkom. Op vrijdag 1 februari worden in samenwerking met de Stichting Peuterspeelzalen Heiloo ook peuter voorstellingen gehouden, speciaal voor peuters van Stichting Peuterspeelzalen Heiloo. Kaarten voor deze voorstellingen zijn ver krijgbaar bij de Peuterspeelzalen. Steeds vaker wordt de Dierenbescherming geconfronteerd met gedumpt pluimvee. Eigen foto Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. OfShs, Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd HEILOO - Op woensdag 6 februari gaat in de Bibliotheek van Heiloo de Kinderjury weer van start. Er kunnen circa 200 kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar aan deelnemen. De Kinderjury kiest de mooiste, leukste of beste boeken uit het voorbije jaar. De in 2007 uitgeko men boeken worden speciaal gere serveerd voor de leden van de Kinderjury en kunnen tijdens de juryperiode (6 februari tot 15 mei) alleen door hen worden geleend. Zij krijgen dan wel een speciale opdracht mee: zoveel mogelijk kin- deijuryboeken lezen als ze willen. Voor een goed afgewogen jury waardering moeten dit er wel mini maal vijf zijn. Maar dat lijkt niet zo moeilijk met zoveel toptitels. Alle kinderen, die dit voorjaar het neusje van de zalm op kinderboekengebied willen lezen (en wie wil dat niet?), kunnen zich vanaf 6 februari opge ven voor de Kinderjury 2008 bij de bibliotheek aan de Westerweg en bij de uitleenpost Ypestein (De Hucht 4). Zij ontvangen dan een lees, kies en stemboekje, waarin ze precies kunnen bijhouden wat ze gelezen hebben, en een speciale kinderjury editie van Kidsweek, de weekkrant voor jonge mensen. Geef je snel op, want ook nu geldt: vol is echt vol! ADVERTENTIE KEURSLAGER 't Loo 27 - Heiloo - 533 17 76 STRIPPENKAARTAANBIEDING Gemarineerde kipfilet 4 stuks I Achterham 100 gram Béenhamsatade 100 gram J SUPERLEKKER 3 stuks voor Nasi Babi pang per portie va.n 500 gram

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3