IJslandse paarden in volle vaart van Camperduin tot Bergen Monastieke wandeling vanuit Abdij CORSO NIEUWS UIT DE REGIO BIOSCOOP RES ERVE REN: 0251 - 652291 Programma 14 feb t/m 20 feb 2008 "Sweeney Todd" "4 maanden, 3 weken 2 dagen" "August RusIT "Asterix en de Olympisdie Spelen" (NL) "K3 en de Kattenprins" www.corsobioscoop.nl Bachhh popcollectief in Conquista REGIO - Meer dan 175 ongedul dig trappelende IJslandse paarden verschenen op zater dag 9 februari om 12.00 uur aan de start van de Megastrandrit. ADVERTENTIE donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 20.00 uur idag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 15.00 uur dinsdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag woensdag 20.00 uur vrijdag 19.00 uur 14.00 19.00 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum - Tel. 0251 - 65 22 91 Deze spectaculaire strandrit van Camperduin naar Bergen aan Zee, stond oorspronkelijk gepland in november van vorig jaar, maar werd toen door de zeer slechte weersom standigheden op het laatste moment afgeblazen. Dit weekend hadden de deelnemers het echter niet beter LIMMEN - Vrijdag 15 februari zal Limmen op haar grondvesten schudden! Maar üefst elf enthousi aste bands zullen het podium van Conquista bestijgen om daar hun kunsten ten gehore te brengen. Iedere band krijgt twintig minuten speeltijd waarin zij alles zullen geven om het pubhek helemaal los te laten gaan. Jongerencentrum Conquista organi seert deze spetterende bandavond in samenwerking met het Bachhh popcollectief. Bachhh is een samen werkingsverband van de muziek scholen uit de regio en fungeert als een kweekvijver voor jong talent. H#W#D, Elle, Pluimvee, Silly Boys With Lemon, N-Joi, Blind Eyes, Half-baked en Eesiediesie zijn enke le bands die zullen gaan optreden. Het repertoire van de avond bestaat naast eigen nummers ook uit bekende covers van populaire bands als Muse, 3 Doors Down, Intwine, Ilse de Lange, Anouk en Krezip. De Bachhh avond vindt vanaf 20.30 uur plaats in het Conquista Cafe (16+) en de toe gang is geheel gratis, ongerencen- trum Conquista bevindt zich op de kerkweg 50 te Limmen, voor meer informatie www.conquista.nl. kunnen treffen. Onder een stralend zonnetje en met 'een zwak briesje klonk om klokslag 12.20 uur het startsein, dat door sommige ruiters wat al te letterlijk werd genomen. Alhoewel het de bedoeling was om in een beheerst tempo tölt in één formatie richting Hargen aan Zee te rijden en vanaf die locatie in eigen tempo verder te rijden, gingen een aantal combinaties direct behoorlijk onstuimig van start. In volle galop denderden de voorste paarden over het strand, daarmee de achterop komende ruiters het nakijken te geven. Al met al was het voor zowel de ruiters als de toeschouwers een indrukwekkend spektakel om te mogen beleven. Voor foto's en film opnamen van deze Megastrandrit, georganiseerd door IJslander- vereniging Hestagaman, kunt u kij ken op: www.hestagaman.nl. Foto: Iris Fernée EGMOND - Op weg naar Pasen, het feest van de opgestane Heer en het nieuwe leven, organise ren de broeders van de Sint Adelbertabdij te Egmond Binnen op zaterdag 15 maart een monastieke wandeling in de omgeving van Egmond. De tocht zal in stilte zijn met als leiddraad: Een weg van liefde, maar ook om met open ogen en oren te helpen ontdekken wat ons innerlijk beweegt en daardoor nieuw zicht te verkrijgen op onze bestemming. Er is een parcours uitgezet van ongeveer 15 kilometer. Kaarten met het programma zijn verkrijgbaar in de winkel van Abdijkaarsen, Vennewatersweg 27, Egmond Binnen, maar ook in de Abdijwinkel te Amsterdam, Nieuwe Zijdsvoor burgwal 361. Het aantal deelnemers is beperkt tot 100, inschrijvings- kosten bedragen vijf euro per per soon. Na afsluiting is er voor de wande laars gelegenheid kaarsenmakerij en abdijwinkel te bezoeken. Voor verdere informatie zie de webiste: www.abdijkaarsen.nl of e- mail: abdij@abdijkaarsen.nl. De wandeling zal in stilte worden gelopen, om met open ogen en oren te ontdekken wat ons innerlijk allemaal beweegt. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19