Na vijf overwinningen verliest Limmen l van wilskrachtig LSW Danspaar Maurice en Marieke finalist SPOKTHUIS JOHAN J Foresters doelwit vandalisme SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Verdiende tweede plaats op Gooiland Trophy Dinkla blundert bij SVVredeburg KemmsMweg 113Heifoo Iel, 072 533 66 70 Op dinsdag 12 februari heeft een bedrijf de schade opgenomen Goede prestaties van Dojo t Loo sport 25 Zaterdag 9 februari stond het danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen aan de start van de Gooiland Trophy. Eigen foto BAL LR'O OM DANSEN CASTRICUM - Afgelopen week end vond het jaarlijks terugke rende grote danstoernooi De Gooiland Trophy te Hilversum plaats. LIMMEN - Vrijdag 8 februari speel de SVVredeburg ronde 18. Dinkla had een overweldigende konings- aanval opgebouwd tegen D. Aafjes, maar zag mat in één zet over het hoofd en begon onverwachts te blunderen. Aafjes die al aan opge ven dacht, veerde op en kon op wrede wijze de partij alsnog naar zich toe trekken. Blekemolen zag een leuke lokzet die hem de dame van R. Termes opleverde. Van Diermen was weer in vorm en rond de zijn aanval tegen Zwart met een meesterlijke paardzet winnend af. Sturk speelde een marathon partij tegen vd Bult, die in een beter staand toreneindspel de juiste voortzetting miste en na ruim drie uur schaken remise accepteerde. In groep B kwam Ozair Dahi goed weg doordat Karei Voorwalt hem pat zette. Allard de Vries won het belangrijke duel tegen de opstor mende Thomas Komin. Op zaterdag 9 februari stond het danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen aan de start van de grote open 21 plus klasse Ballroom. Nadat zy een goede voor ronde wisten te dansen, stonden zij uiteindelijk in de grote finale van deze klasse. Ze wisten alle dansen te winnen, en werden verdiend kampi* oen. De dag daarna stonden zij weer aan de start van de Ballroom disci pline, alleen nu in de A-klasse (de op één na hoogste klasse van Nederland). In deze klasse was het een drukte van belang, maar door dat het danspaar zich goed wist te presenteren, stonden Maurice en Marieke weer in de finale, waar zij een welverdiende tweede plaats wisten te behalen. Voor trainers' Luut Griffioen en Mariska Tauber een succesvolle uitslag. Allen kijken daarom uit naar volgend weekend waar in Kerkdriel zal worden gestre den om de De Bruijn -Bonel Trophy. VOETBAL LIMMEN - Na vijf opeenvolgen de overwinningen heeft Limmen 1 afgelopen zondag op het eigen sportpark Dampegheest een 1-2 nederlaag geleden tegen LSW. De ploeg uit Zuid Scharwoude wist de 1- 2 verkregen voorsprong met de rust vrij gemakkelijk vast te houden in de tweede helft. Limmen, aantredend zonder de vakantievierende Sjoerd L'Abee en Jeroen Veldt, startte goed en binnen tien minuten wist Martijn de Haan een afgemeten voorzet van Ron van VOETBAL HEILOO - In de nacht van zaterdag op zondag hebben nog onbekenden de inhoud van een verkeerd geplaatste glascontai ner verstrooid over het kunst grasveld van voetbalvereniging De Foresters. René Wijker, als vrijwilliger belast met het beheer van de voetbalvel den, is aangeslagen door het vanda lisme en de respectloosheid van de daders voor de eigendommen van een ander. „Als club zijn we behoorlijk geschrokken deze actie. Een aantal wedstrijden moest zondag noodge dwongen worden afgelast. Ook kun nen de trainingen van komende week op het kunstgrasveld niet doorgaan. De gemeente Heiloo is eigenaar van de velden en zal op moeten draaien voor de kosten van de reiniging. Op deze manier zijn er twee partijen behoorlijk gedu peerd." Op dinsdag 12 februari heeft een bedrijf, dat is gespecialiseerd in het reinigen van kunstgrasmatten, de schade opgenomen. Hans Bake, verantwoordelijk bij de gemeente Heiloo: „Bij de eerste aanblik van het veld schoten de tra nen mij bijna in de ogen. Ik snap gewoon niet hoe iemand het in zijn hoofd haalt tot zo'n daad te komen. Wij zullen zelf eerst handmatig al het grote materiaal verwijderen. De fijnere scherven zullen door het bedrijf met een stofzuiger-veegma- chine van de mat worden gehaald. Alle opgezogen losse deeltjes komen op een trillende band terecht, waarna alle rotzoo eruit wordt gezeefd. De gemalen rubber deeltjes, die in de kunstgrasmat zit ten, vallen terug op de grond. Na deze reiniging blijft er in principe geen glas meer achter, maar uiteraard zullen we dat eerst goed checken. Al met al is het een opera tie die in de duizenden euro's loopt." Deze week vindt ook een intern onderzoek plaats bij het bedrijf dat verantwoordelijk is voor de plaat sing van de glascontainer. De con tainer bleek namelijk niet op de juiste manier geleegd en daarna boven, in plaats van onder de grond, geplaatst, waardoor de van dalen eenvoudig bij het glasafval konden. Stralen achter keeper Witte te kop pen. Limmen ging door en kreeg via Robert Koot een goede mogelijk heid om 2-0 te scoren terwijl een prachtige actie van de vrijwel onzichtbare Rene Hof eveneens geen treffer opleverde. LSW, met goed bewegende spitsen, wist voor de rust nog twee maal doel te tref fen uit dode spelmomenten. Allereerst werd een snel genomen hoekschop beheerst ingekopt ter wijl niet veel later de Limmer achterhoede niet alert reageerde op een vrije trap en zodoende Limmen met een achterstand de thee opzocht. Na de rust probeerde Limmen van alles om het tij te doen keren, maar de stugge achterhoede van LSW en de betrouwbare sluit post Witte gaven geen krimp terwijl de ploeg van trainer Jan Kramer bleef loeren op een snelle counter. Limmen-invaller Edwin Kerssens was nog dicht bij de gelijkmaker maar opnieuw wist keeper Witte met een uiterste krachtsinspanning redding te brengen. Zodoende ver loor Limmen drie belangrijke wed- strijdpunten. Geluk bij deze neder laag was ook het verlies van koploper Vios en achtervolger Koedijk zodat het ongemeen span nend blijft in de top van de ranglijst. De schrik voor de leden van voetbalvereniging De Foresters was groot zondagochtend, toen bleek dat het kunstgrasveld bezaaid lag met glasscherven. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23