Veldwerk krijgt aandacht van de Wilde Ganzen Het Hoekstuk verkocht aan vastgoedbelegger Michel Willemse in All You need is love H E I L O O 3 'Kévsi&mm ^^BakKemjJÊM Zondag 17 februari in TV spotje Carnaval op de Benedictusschool Geen vertraging van renovatie verwacht De officiële overdracht van het winkelcentrum vindt in april plaats Carpaccio Gemarineerde Varkensoester 4 stuks UITKIJKPOST 13 FEBRUARI 2008 't too 27 - Heiloo - 533 17 7< Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Morgen zal in All You need is Love op RTL4 te zien zijn, hoe Michel Willemse zijn Engelse geliefde verrast. Foto: Caroiien Breed Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Vervolg van voorpagina „...De taalbarrière bleef echter nog een probleem. Op 14 december ben ik haar gaan opzoeken in Barcelona en op 28 december kwam zij naar Nederland voor een bezoek aan mij. We werden compleet ver liefd op elkaar!" Mati heeft inmiddels haar woning en baan in Barcelona opgezegd en is tijdelijk naar Chester in Engeland verhuisd, waar ze snel Engels wil leren. Ze Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. HEILOO - Unibail Rodamco heeft een deel van zijn Nederlandse winkels en kleine winkelcentra aan de vastgoed belegger Inflation Exchange Fund (IEF) Capital verkocht. IEF Capital is een joint venture van Bouwfonds Asset Management (onderdeel van de vastgoedpoot van de Rabobank: Rabo Bouwfonds) en Inflation Exchange Fund (IEF). Het gaat om een verhuurbare opper vlakte van 346.000 m2 waaronder twintig winkelcentra over heel Nederland. Hieronder valt ook win kelcentrum Het Hoekstuk. Reden voor de verkoop is de verandering van strategie van Rodamco. Het bedrijf wil zich concentreren op grootschaligere winkelcentra in Nederland. IEF Capital heeft met de koop ook de contracten en afspra ken overgenomen. „Het is nu aan IEF Capital om te bepalen wat de volgende stappen zijn", aldus Arie Bos van Unibail Rodamco. Volgens Rijk van Holland, eigenaar van de Etos in Het Hoekstuk, hebben zij de toezegging van Rodamco gekregen dat de renovatie gewoon doorgaat. „Deze staat voor augustus of sep tember gepland. Wij hebben verder nog niets vernomen van IEF Capital." De officiële overdracht aan IEF Capital van het winkelcentrum vindt in april plaats. De vastgoedbelegger was verder niet bereikbaar voor commentaar. ADVERTENTIE HEILOO - Zondag 17 februari besteedt de Wilde Ganzen op televisie aandacht aan het werk van Stichting Veldwerk in Nepal. Stichting Veldwerk is al negen jaar actief in Nepal, met als doelstel ling: het verbeteren van de levens omstandigheden van weeskinderen, straatkinderen en gehandicapte kin deren, én projecten voor alleen staande moeders. Want het pro bleem van kinderen begint vaak bij de moeder die het zware leven in Nepal door de omstandigheden niet meer aan kan. Stichting Veldwerk helpt ook deze moeders om hun levensomstandigheden te verbete ren. Ruim 120 moeders zijn reeds De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. via een opleiding en microkrediet weer op weg geholpen. Ondertussen zijn er door de bur geroorlog van de afgelopen tien jaar, nog steeds vele weeskinderen in Nepal. Stichting Veldwerk heeft reeds twee weeshuizen opgezet waar vijftig kinderen verblijven. Daarnaast ontvangen 500 arme kin deren die nog wel 'ergens' wonen, schoolsupport naast hun uniform en één voedzame maaltijd per dag. Inmiddels vordert de bouw van het nieuwe kinderhuis in Nepal gestaag, maar om dit deel van de nieuwbouw af te ronden is er nog wel wat extra geld nodig. Stichting de Wilde Ganzen helpt hierbij en zondag 17 februari, om 11.15 op Nederland 2 op IKON TY is er een kort spotje over het werk in Nepal te zien. Mocht u deze uitzending missen maar de stichting tóch willen hel pen zodat zij de vrouwen en de kin deren kunnen helpen, dan kunt u een bijdrage storten op Giro 40.000 van de Wilde Ganzen te Hilversum, onder vermelding van Veldwerk Nepal. Stichting Veldwerk is ANBI geregistreerd, daarmee is uw gift aftrekbaar bij de belastingdienst. heeft werk gevonden in een horeca zaak van een kennis. ,Als ze de taal voldoende beheerst, komt ze naar Nederland. In het kader van Valentijnsdag wilde ik haar verrassen en heb een brief gemaild naar All You need is Love. Tot mijn verbazing hebben ze mij uitgezocht voor het programma. Morgen zal te zien zijn, hoe ik in mijn beste Spaans aan Mati mijn liefde verklaar, in aanwezigheid van al haar klasgenoten." HEILOO- Op de Benedictusschool is het carnaval uitbundig gevierd. Deze piraatjes uit de kleutergroep genoten met volle teugen van de feestelijke dag. Eigen foto 100 gram VOOR EEN HEERLIJK BROODJE HALFOM Lever 100 gram. gelardeerd of ongelardeerd Pekelvlees 100 gram, samen voor AffSrSt 250 gram 250 gram

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3