Kinderen en ouders in de duinen op ontdekkingstocht Conquista weer bomvol spetterende activiteiten Foto's Uylenspieghels verkrijgbaar CORSO Vader en zoon weekend Scouting Limmen succes regio 17 BIOSCOOP Programma 21 [eb t/m 27 feb 2008 "Earth" "Moordwijven" "4 maanden, 3 weken 2 "August rush" "Asterix en de Olympische Spelen" (NL) "K3 en de Kattenprins" www.corsobioscoop.nl Folk formatie Irish Rose in Slotkapel Veerpont Noordhollandskanaal vaart weer REGIO - Het veerpontje over het Noordhollandskanaal bij Akersloot is weer in gebruik genomen. Door een aanvaring met een zandschip afgelopen donderdag bleef de kabel van de pont in de schroef van het schip haken en reparaties waren noodzakelijk. De scheepvaartinspectie heeft een week voor het ongeluk de gemeente een certificaat gestuurd met toestemming om nog een jaar te varen met deze pontveer in afwachting van een nieuw pontveer. Het uitvoeren van de benodigde reparaties ging sneller dan verwacht. Vooral voor schoolgaande kinderen en overig fietsverkeer is overzetten via het pontje van belang. Eiëen foto LIMMEN - Tijdens het carnavals weekend zijn met de kinderdag van de basisscholen, de foute avond, de optocht, de disco avond en het boerenkielenbal heel wat leuke foto's gemaakt. Hoffotografe van de vereniging, Esther de Wildt maakte de kiekjes ADVERTENTI RESERVEREN: 0251 -652291 donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag 14.30 uur maandag dinsdag 20.00 uur 21.30 uur woensdag 20.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 14.30 uur dinsdag woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur dinsdag woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum •Tel.0251 - 65 22 91 REGIO - Op zondagmorgen 24 februari om 10.00 uur staat IVN gids Ton van der Putten klaar om met kinderen en hun ouders de duinen in te gaan. Hij wacht bij het PWN informa tiebord aan het begin van de Uilenvangersweg. Dat is de duinin gang bij de eerste parkeerplaats aan het begin van de Zeeweg naar Bergen aan Zee. De kinderen gaan heel wat mee maken op deze wandeling. Ze zul len voelen, ruiken, kijken en proe ven, stilstaan en hollen. Het wordt een ware bele- vingstocht. Aan het eind van de wandeling, die ongeveer twee uur duurt, staat er een lekkere choco lademelk met slagroom klaar. De gids wil een beperkt aantal kinde ren mee, dus ouders, deze keer is opgave verplicht. Dat kan per e- mail: IVNNKL@hotmail.com of tel. 072-5894435. Kosten zijn 2,- per kind en volwassene. Zondag kunnen kinderen met ouders en samen met een gids op ontdekking in de duinen. Eigen foto en zijn te bewonderen in de etalage van Bakkerij Bakker. Ook zijn ze te bestellen. Enveloppen kunnen in de bus gedeponeerd worden aan de Roelat 37 of Rijksweg 44. Ook zijn er leuke foto's op de website van de carnavalsvereni ging www.uylenspieghels.nl te bewonderen. LIMMEN - Jongerencentrum Conquista is dit weekend en volgende week geopend met leuke activiteiten voor jong en oud. In het Conquista café (16+) is er vrijdag een gezellige caféavond waar men kan dar ten, poolbiljarten of lekker wat kan drinken aan de bar. In Club Xtra (12 tot 16 jaar) is er vrijdagavond open inloop waarbij je kunt tafelvoetballen, poolbiljarten en samen met je vrienden games kunt spelen op een van de vele com puters. Zaterdagavond wordt er in Club Xtra een film vertoond op groot scherm, welke film dit gaat worden is geheel aan jou! Suggesties kun je mailen naar tie- ners@conquista.nl. In de Kidsclub (4 t/m 9 jaar) wor den zaterdagochtend zelf verre- en nachtkijkers gemaakt want bij al jouw avonturen kan een verrekijker natuurlijk niet ontbreken. Ga mooie vogels spotten met je zelfgemaakte verrekijker en als het wat begint te schemeren komt de nachtkijker goed van pas. Stel je verdekt op en je zult zien dat alle dieren in de natuur jou niet opmerken. Met de Conquista Club (9 t/m 12 jaar) gaan we woensdagmiddag 27 februari bowlen. Wie gooit er de meeste stri kes op de bowlingbaan en mag zich winnaar noemen? De kosten van deze activiteit zijn slechts 3,-. Meedoen? Geef je op bij Janneke in Conquista. Woensdagavond is de Club, van wege de vakantie, ook geopend. Club Xtra is zowel vrijdag als zater dag geopend van 19.00 tot 22.00 uur, het Conquista Café vrijdag van 20.30 tot 01.00 uur, de Conquista Kidsclub zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur en de Club woensdagmid dag (bowlen) van 14.00 tot 17.00 uur en woensdagavond van 19.00 tot 22.00 uür. Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen. EGMOND - De concertserie in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef wordt op zondag 24 februari ver volgd met een concert van Irish Rose. Deze folk-formatie bestaat uit Marijtje Roos, zang en viool, Ton van der Steen, gitaar en zang en Olof van der Steen, bas en zang. Het - repertoire van Irish Rose bestaat uit Ierse folksongs en eigen composi ties, met uitstapjes naar country getinte- en bluesy songs. Het typi sche Irish Rose-geluid wordt door de hoge stem van Marijtje Roos gedra gen. Afgewisseld met de door Ton van der Steen gezongen sfeervolle eigen Irish Rose-songs en samen zang in diverse stijlen, is het optre den een afwisselende muzikale schil dering van Irish, Folk en Feelgood- music. De musici staan borg voor ambachtelijke muziek in een ont spannen sfeer. De aanvang van het concert is om 15:00 uur. Adres Slotkapel: Slotweg 19, Egmond aan den Hoef. De toegangsprijs is 10,-. 65 Plussers en CJP-leden betalen 8,- en kinderen tot 12 jaar 5,- inclusief koffie/thee en koek. Kaartverkoop is voor aanvang bij de Slotkapel of te bestellen bij mw D. Thijssen tel. 072-5062033 en Dhr. W Noteboom tel. 072-5062387.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15