Limmen opnieuw sterkste in derby tegen Egmondse Zeevogels Flashing Heiloo te groot De Hoppers uit Hoorn Dansparen Griffioen wederom succesvol SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Conditietraining, trampolinespringen en gymnastiek Limmên kan winnaar worden van deze tweede periode Succesvol regiotoernooi drie volleybalmeiden Croonenburg sport 2i BASKETBAL HEILOO - Na de winstpartij van vorige week kon het U16-jon- gensteam van Flashing Heiloo dit weekend vol vertrouwen aantreden tegen provinciege- noot De Hoppers uit Hoorn. In de ijskoude sporthal van Het Vennewater, had de coach van de thuisclub negen spelers tot zijn beschikking; Dennis Kaandorp en Joost Ligthart van het tweede vulde verdienstelijk de vaste spelerskern aan. Vanaf de eerste minuut maakte Flashing de tegenstanders duidelijk dat er voor hen weinig was te halen in Heiloo. De Hoppers had moeite met de constante druk, die Flashing met een strakke man-to-man verde diging aan hen wist op te leggen. Dit leidde regelmatig tot slechte passes van Hoornse spelers. Na het onderscheppen hiervan kon met pijlsnelle uitvallen eenvoudig de basket worden gezocht. En omdat ook de kansen van de vrije worplijn vaker wel dan niet werden verzil verd, wist Flashing geleideüjk uit te lopen naar een 36-18 voorsprong bij rust. Ook in de tweede helft hield Flashing het koppie erbij, zodat een overwinning geen moment in gevaar kwam. De agressieve team verdediging maakte mede mogelijk dat uitblinkers Gavin Gronert (17 punten) en Paul Ramler (24 punten) er aan de andere kant lustig op los konden scoren. Daarnaast liet Tim Knegt zien, niet alleen verdedigend, maar ook aanvallend steeds waarde voller te kunnen zijn voor het team. Tegen het einde van de wedstrijd werd het rommeliger, wat niets afdeed aan het sterke optreden van Flashing en de tweede overwinning (74-41) op rij. Punten Flashing: Tim Knegt 5, Gavin Gronert 17, Milann Veldink 2, Paul Ramler 24, Juijen v/d Bijl 6, Rhino Beets 7, Jan Sengers 12, Joost Ligthart 1. VOETBAL LIMMEN - Nadat Limmen 1 eer der dit seizoen in de thuiswed strijd al wist te zegevieren met 3-0, heeft de ploeg van trainer Sem Wokke ook afgelopen zon dag in Egmond aan den Hoef weten te winnen van Zeevogels. De Limmenaren waren technisch beter en pakten een verdiende over winning in deze sportieve ontmoe ting. Op een uitstekend bespeelbaar veld op sportpark Hogedijk trok Limmen direct na het beginsignaal van de goed leidende scheidsrech ter Blank het initiatief naar zich toe. Zij namen een voorsprong met 0-1. Op slag van rust wist Zeevogels door Paul Zwart toch de gelijkmaker te scoren. Na de thee kregen de bezoekers een strafschop. Marcel van Velzen wist de bal nog wel te keren maar zag de rebound alsnog in de touwen vliegen wat leidde tot 1-2. Limmen bleef goed druk houden en het was opnieuw Rik Seignette die met de punt van zijn schoen de 1-3 het aan tekenen. Zeevogels kreeg wat mogelijkhe den op een aansluitingstreffer maar speelden een verloren wedstrijd toen de kansen aan de overzijde wel werden afgemaakt. Nadat de goed invallende Daan Pepping een grote mogelijkheid onbenut had gelaten, waren het Robin Koot en opnieuw Rik Seignette, die daarmee zijn hattrick voltooide, die de eindstand op het scorebord brachten. Een mooie revanche van Limmen op het teleur stellende optreden tegen LSW een week eerder. De stand eindigde in een 1-5. Door het gelijkspel (1-1) van koplo per Vios in zijn inhaalduel tegen DWOW; is Limmen de nieuwe kop loper in de vierde klasse A met een gelijk aantal punten als de ploeg uit Warmenhuizen, maar Limmen heeft nog een inhaalduel tegoed. Komende zondag, 24 februari, kan Limmen in de uitwedstrijd tegen YV HoUandia T., de enig over gebleven concurrent, bij winst al winnaar worden van deze tweede periode en daarmee een prijs in de wacht slepen. De wedstrijd begint om 14.00 uur op sportpark de Kuil aan de Sportlaan 4 in Tuitjenhorn en staat onder leiding van scheids rechter Agema. HEILOO - Zondag 24 februari wordt voor de vierde maal een winterwedstrijd gevist. Dit maal vindt de wedstrijd plaats in Heiloo en wel in de grote vij ver in Plan Oost. Dit water is ruim drie meter diepv en zorgt voor goed viswater. De visstand bestaat hoofdzakelijk uit kleine witvis, wat brasem en een verdwaalde karper. Ook is er baars te vangen. Opgeven kan tot zater dag 19.00 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056. De inleg bedraagt 2,50. Verzamelen bij de vijver is om 08.30 uur. Waarnaar er twee uur naar hartelust gevist kan worden. De wedstrijden zijn toegan kelijk voor leden van HSV Limmen, HVCastricum, De Sander en DVW De derde winterwedstrijd werd gevist in de grachten van Alkmaar. Hier werd erg goed gevangen. Winnaar, met ruim vier kilo voorns, werd Peter van der Heijdt. Hij ving in totaal 52 vissen, die hij met de matchhengel wist te verleiden. Alle andere vissers kozen voor de vaste hengel. Vanwege de harde wind was het moeilijk een rustige presentatie te realiseren. De tweede plaats, met 53 vissen, maar minder gewicht, was voor George van der Linden uit Heiloo. Co Duinmeijer was derde met drie kilo vis, 56 stuks. Peter van der Heijdt gaat in de tussenstand aan de leiding, met drie wedstrijdpunten. Hij kan in deze wedstrijd de titel veilig stehen. De winterwedstrijden bestaan uit totaal vijf wedstrijden. Men vist op mooie winterstekjes, waar goede vangsten mogeüjk zyn. Maurice en Marieke behaalden goud tijdens de finale Ballroom in Kerkdriel. Eigen foto STIJLDANSEN CASTRICUM - Afgelopen week end stonden er voor de danspa ren van de Castricumse dans school Griffioen weer twee grote evenementen op het pro gramma. Zij verschenen op het grote lande lijke NADB wedstrijd in Kerkdriel en de grote NDO wedstrijd in Hilversum. In Kerkdriel werd zater dag en zondag gestreden om de Ad de Bruijn-Bonel Trophy 2008, in samenwerking met de NADB. Aan de start zaterdag van de open klasse 21+ Ballroom stond het danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen. Nadat dit paar zich prima staande wist te houden tussen alle top dansparen, wisten zij zich door te dringen tot de grote finale, behaalden goud en namen zo de kampioensbeker mee naar huis. Zondag stonden Maurice en Marieke wederom aan de start in Kerkdriel, nu in de A-klasse Ballroom, ook in deze klasse wisten zij prima te presenteren en behaal den uiteindelijk de zesde plaats. In Hilversum werd gestreden om de NDO Throphy Gooiland 2008. Aan de start van de eerste klasse Latin American stond het danspaar Rinaldo Carillho en Marloes Willems. Ook zij wisten de finale te behalen en kampioen te worden. Een prima resultaat voor trainers Luut Griffioen en Mariska Tauber, die waren afgereisd om de paren een hart onder de riem te steken. De eerst volgende wedstrijd die wordt gedanst, is de grote prijs van Noord-Brabant, georganiseerd door Danssportvereniging Voetisch in Den Bosch. Ook hier zullen de paren van Griffioen weer aan deel nemen. HEILOO - Gymnastiek- en Turnvereniging GTH uit Heiloo heeft open lessen van vrijdag 15 februari tot en met donderdag 21 februari. Men heeft de mogelijkheid om vrijblijvend kennis te maken met de vereniging en te kijken welke vorm van conditietraining voor de dames en gymnastiek, streetdance of trampolinespringen voor de jeugd bij je past. Ook aan de uren voor de kleuters, ouder- en kindgym en het speciale uur voor jonge jongens op Woensdagmiddag kan worden meegedaan. De open lessen zijn niet bedoeld voor de A en B tumselectie. Kijk voor het lesrooster op www.gth-heiloo.nl. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19