Vreugde en teleurstelling kampioenschap Bowling Succesvol regiotoernooi drie volleybalmeiden Croonenburg Dojo 't Loo scoort INIGO Lourdeslcoor zingt in Egmond aan den Hoef De Vooijaarseditie komt er aan SPORT 21 UITSLAGEN "Sfeervolle bijlage vol nieuws en tips" UITKIJKPOST 2 0 FEBRUARI 200 Bowlers John den Hoogen en Anita de Boer mogen zich Verenigingskampioen 2008 noemen. Eigen foto Uitslagen damesbridge Sans Atout HEILOO - A-lijn: 1. Schaffer-Mak 60,42;2.v.Toornbug-Schouten en Hommes-vd Linden 56,25 B-lijn:i. Otte-Krul 58,33;2.Stark-vd.Klis 56,25 C-lijn:i.Kromhout-Scholten 70,i4;2.V,Toornburg-de Vries 54,86 D- lijnn.Nielen-Beentjes 68,75;2.vd.Hulst- Ooievaar 56,25. Uitslagen bridge Sans Atout De uitslagen van de op maandag 18 februari gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. de Groot - Laan 63.5, 2. Glory - Mors 60.1,3. Middelbeek - Broens 59.0,4. de Bruyckère - Stark 55.9; B-lijn 1. Kruijswijk - Landstra 61.1, 2. Dolmans - Schouten 60.8,3. de Ruijter de Wildt - Tromp 55.9,4. Bijlsma - Roelofs 54.2; C- lijn ï.Hansen - de jong 66.3, 2. familie Goets 61.7,3. familie van Os 59.2,4. Feyen - Magermans 53.8. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 13 februari als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. van Bellen - van BergenHenegouw 62.81, 2. van Buytenen - Mooij 58.84,3. Keyzer - CASTRICUM - Afgelopen zon dag was een mooie dag voor Lisan Kok, Demi Zwerver en Jasmin Luijckx, drie meiden van volleybal vereniging Croonenburg. Zij wonnen samen met hun team het afslui tend regiotoernooi van de regio Holland. De drie meiden van de volleybal club waren afgelopen september geselecteerd voor de regioselectie van 12 en 13 jarigen van Holland Midden. Dit weekend was het eind- toernooi waarin ze het moesten opnemen tegen andere selectiete ams uit verschillende regio's. Het was een zware gelijk opgaande strijd waarbij niet een keer werd verloren. Het team van regio Holland Midden had uiteindelijk vol doende aan drie keer gelijk spel en een winstpartij om een gedeelde eerste plaats te halen. De speelsters waren erg tevreden met hun spel. Het team staat bovenaan in de com petitie. Croonenburg is bezig een grote inhaalslag te maken. Nog niet zolang geleden was de club een vol leybal bolwerk in de regio. Voorzitter Pauzenga ziet dat weer gebeuren. ,,In de jaren 90 hebben zowel onze dames als heren eredivi sie gespeeld. Dat zal nu niet direct weer gebeuren maar we kunnen wel een belangrijke rol in deze regio Keyzer 54.02, B-Lijn: 1. jelsma - Min 56.07, 2. van der Molen - Slob 55.50,3. Kruyswijk - Mulder 34.21, C-Lijn 1. Zoontjes - Valkering 60.36, 2. Dekker - de Graaf 58.93,3. Baltus - van der Molen 54.64, D-Lijn: ï.de Bloois - Hansen 60.42, 2. de Nijs-Zwart 59.52,3. familie Maas 55.06. Uitslag van de gespeelde wed strijd van 13 Februari van het Oosthonk. A. lijn 1. P. Hogeslag-G. Weel 66,67% 2- G. Bes-H.Uijl 60,42%, 3. D. de Klerk- J. Beerse 57,92% B. lijn 1. Ds. j.v. Dokkum- E. Kappel 65% 2. Fam Goets 64,10%, 3. Hr. G. d. Vries-B. Geerlings 62,08% SVVredeburg HEILOO - Vrijdag 15 februari speelde SV Vredeburg ronde 19. De drie koplopers Kramer, B. Stolp en Admiraal blijven afstand houden op de subtop door over winningen op Hafkamp, Ebels en Blekemolen. V.d. Storm wist exact hoe hij de gevaarlijke torenaanval van D. Aafjes moest pareren. Aafjes bleef het proberen en kwam daardoor slechter te staan zodat V.d. Storm het eindspel zelfs kon winnen. L. Wellink is hard aan het stude ren en oogstte succes door via een mooie combinatie Sturk te verslaan. Ook C. Pepping gaat dankzij huiswerk vooruit en gaan spelen. We willen dat doen door vooral aandacht aan de jeugd te besteden." Dat Croonenburg daar goed mee bezig is, getuigd van het feit dat maar üefst negen kinderen won een stuk tegen T. Voorwalt. Pouw merkte de kracht van de routinier Borst, die een geweldige toren-dame aanval rustig maar zeker uitbouwde naar schaakmat. Dinkla valt diep als gevolg van een ernstige vormcrisis, nu fungeerde H. levering als schaakbeul, die geen spaan heel liet van de stelling van Dinkla en gemakkelijk won. In groep B won Sander Veter van koploper Allard de Vries via een eenvoudig herdersmat. Uitslagen: Groep A. K. Kramer - G. Hafkamp 1-0, B. Stolp - H. Ebels 1-0, J. Admiraal - B. Blekemolen 1-0, D. Aafjes - R. vd Storm 0- I, R. Termes - P. vd Heijdt remise, H. Levering - C. Dinkla 1-0, J. Borst - G. Pouw 1-0, W. vd Bult - Levering 0-1, C. Pepping - T. Voorwalt 1-0, L. Wellink - M. Sturk 1-0, A. Termes - M. Kos 0-1, C. Pepping - T. Voorwalt 1-0, J. de Graaf - B. Van Diermen 1-0, W. Mijnsbergen - B. Hollander remise, E. van Duin - T. Al 1-0, N. Pepping - j. van Vliet 1-0, J. Min - D. de Vries 1-0, A. Wellink J. Limmen 0-1, j. Noordeloos - M. Krom 0-1 Groep B. Tim Ehlhardt - Loek Wellink 0-1, Allard de Vries - Sander Veter 0-1, Karei Voorwalt - Thomas Komin remi se, Rene Voorwalt - Sandra Hollander 0-1, Max Min - Mika Ehlhardt 0-1. van Croonenburg meedoen met de komende selectiewedstrijden voor jeugd onder de 12 jaar. HEILOO - Tijdens de Verenigingskampioenschappen van BVH in het bowlingcentrum Heiloo aan de Kennemer- straatweg, waagden maar liefst 105 van de 322 leden een kans. Na de intensieve voorronde volg- U D 0 HEILOO - Zondag werd het jaarlijkse Meidenjudotoernooi gehouden bij Hikari in Zaandam. Dit is een judotoer nooi speciaal voor meisjes. Voor Dojo 't Loo gingen vier meiden onder gelegenheidscoach Corina Henselmans naar het toer nooi. Sidney van Zijl en Lieke Kampstra wisten hier zelfs kampi oen te worden. Elisê Kuipers behaalde de tweede plaats en brons was er voor Coosje Boom. Zo konden alle vier de meiden terugkeren naar Heiloo met een mooie prijs. Tegelijkertijd was er in Schiedam een internationaal judo toernooi. Hier wist Jasper Henselmans met goed judo van al zijn tegenstanders te winnen en kampioen te worden. Tim Kuipers het drie partijen subüem judo zien. De vierde partij (de finale) ging jammer genoeg verloren. Voor Tim een mooie tweede plaats. Maaike Stevenson stond in Schiedam goed te judoën en wist de eerste partij op een beslissing te winnen. De volgende partij voor een plaats in de finale was Maaike de hele wed strijd aan de winnende hand, maar de een spannende finale waarbij ver schillende kanshebbers op de kam pioenstitel, deze-aan hun neus voor bij zagen gaan. Uiteindelijk waren het John den Hoogen en Anita de Boer die zich Verenigingskampioen 2008 mogen noemen en de wissel beker mee naar huis nemen. kreeg in de laatste seconden nog een kleine score tegen. In de verüezers ronde wist Maaike uiteindelijk derde te wor den. Jet Duinmeijer verloor haar eerste partij en kwam uiteindelijk via de verüezers ronde sterk terug en werd derde. Gaby de By verloor ook haar eerste partij, maar in de verüezers ronde was ze goed op dreef en scoorde met een aantal schitterende worpen ippons en wist ook derde te worden. Voor Wietske Duinmeijer, Jasmijn Lesterhuis en Thijs Lesterhuis waren er jammer genoeg geen prij zen. Op zaterdag was voor de oudere judoka's de Open Schiedamse. Hier wist Timo Lesterhuis na een lange afwezigheid door een zware eüeboogblessure de tweede plaats te halen en lijkt toch op tijd fit voor de Noord-Hoüandsche Kampioen schappen tot 17 jaar, dit weekend. Joris Molenaar wist beslag te leg gen op de derde plaats in een spannende poule waar de tegen standers na een keer judoën pre cies geüjk waren geëindigd en waar dus een finalepoule de beslis sing moest brengen. Hier werd Joris uiteindeüjk derde. Het was een succesvolle dag voor Lisan Kok, Demi Zwerver en Lisan Kok van volleybalvereniging Croonenburg. Eigen foto EGMOND - Zaterdagavond om 19.00 uur verzorgt het INIGO koor een Lourdesviering in de Margaretha Alecoque kerk in Egmond aan den Hoef. Het koor heeft aües met Lourdes te maken, want in het jubüeumjaar 2008 gaat hét koor van 10 tot 18 oktober naar Lourdes, Frankrijk. Dan is het 150 jaar geleden dat Maria aan Bernadette Soubirous verscheen en bestaan de Nationale bedevaarten 125 jaar. Als naam voor ons project hebben we 'INIGO' gekozen. Inigo werd geboren in 1491 in Spanje en werd in zijn jeugd omringd door veel wapens en strijd. Toen hij gewond raakte, was hij maandenlang aan bed gekluisterd. De zoektocht naar de kracht van zijn leven, werd een lange pel grimstocht. Uiteindeüjk wüde hij aan andere mensen leren hoe ze deze bevrijden de ervaring kunnen meemaken. In het verhaal van Inigo zien wij veel overeenkomsten met onze eigen droom. Ook wij gaan op pad, aüer- eerst naar verschülende hoeken van Nederland om in 2008 naar Lourdes te gaan. Door te zingen proberen zij mensen te raken, maar wülen er ook voor elkaar zijn en elkaar verster ken. Het koor van ruim tachtig men sen bestaat uit zangers en zangeres sen uit heel Nederland van jongeren tot ouderen. Veelal gaan zij mee als vrijwilügers naar Lourdes. Vanuit Egmond zingt Theo Morsch mee en vanuit Heüoo zingen Piet en Gerda Mulder en Jaap en Patricia Langedijk in dit koor. Zaterdag wordt het INIGO koor gastvrij ont vangen in Egmond aan den Hóef en repeteren zij de hele dag. Om 19.00 uur wordt in de Margaretha Maria Alacoque kerk een Lourdesviering gehouden. Pastor Nico Knol zal in deze dienst voorgaan. Iedereen is hierbij welkom. Middels een deur- coüecte wordt er geld ingezameld voor het project. Zo kunnen minder draagkrachtigen toch de kans krij gen om op bedevaart naar Lourdes te gaan. Verdere informatie vind u op het internet via www.aquero.nl Dit voorjaar geeft de Uitkijkpost weer een sfeervolle voorjaarsbijla- ge uit. Deze informatieve bijlage vol wetenswaardigheden, trends en nieuws verschijnt op woensdag 19 maart. Uit de regelmatige reacties van de lezers, en adverteerders, blijkt dat men de Uitkijkpost ervaart als een zeer handzaam, prettig te lezen en informatief weekblad. Ook de jaar lijks tweemaal verschijnende bijla gen worden positief gewaardeerd. Voor de voorjaarsbij-lage 2008 staan een groot aantal uiteenlopende achtergrondverhalen en sfeerrepor tages gereed met fraaie fuü color foto's. Dat maakt deze katern tot een, voor u als adverteerder, interes sante gelegenheid uw bedrijf onder de aandacht te brengen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 21