Verwendagen Overkerck en de Loet Logeerkoffertje ook in de voorjaarsvakantie Jos Roozendaal, de motor achter'Proms Heiloo' Testament, erfrecht, schenkingen en legaten H E I L O O 3 ni -Cvgkjjfe 'Ké&sSZv&n Varkens cordon bleus' Magere runder Corned Beef zoek nieï verder. WWW Zondag 1» mei Dit is het derde jaar, dat we de verwendag houden De voorverkoop is gestart via de bekende voorverkoopadressen UITKIJKPOST 20 FEBRUARI 200 Loo 27 - Heiloo - 533 17 76 4 stuks, voor 500 gram 150 gram 100 gram Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Wegens overweldi gende belangstelling houdt notaris G.J. van Leersum jr. voor de tweede keer in het Trefpunt een lezing over testa ment, erfrecht, schenkingen en legaten. en er is gelegenheid tot het stellen van vragen. De bijeenkomst vindt plaats op maandag 25 februari, van 10.00 tot 12.00 uur. Entree 3,- inclusief consumptie. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Hij doet dit samen met notaris R.H.C. Winter. De veranderingen in het erfrecht en aspecten rond het testament komen aan de orde 2 stuks voor maar TÖNV MACARONI AND THE SWINGING DEVIES JAN SMIT BOB AND THE BUIEBAND EN VEIE ANDEREN ..Ladies and gentle™" We got him!!! HOOP Jt SMt i 'ff M H «NiH'tl .'1 VMtï HEILOO - Op woensdag 13 februari werden de bewoners van zorgcentrum Overkerck en andere genodigden in de watten gelegd door verkleedde artiesten van 'Het Beter Gezelschap' en medewerkers van Overkerck. Donderdag 14 februari was het de beurt aan de Loet. Deze dagen werden aangeboden door Stichting Ouderenwerk Heiloo. Marry van Dijk en Marion Seeklus, activitei tenbegeleidsters bij Overkerck en de Loet, hebben er wederom voor gekozen om met het geschonken geld de bewoners ook dit jaar enorm laten verwennen. Met een gevarieerd aanbod, zoals compli mentenclown Japie, hand- en nek- massage in de schoonheidssalon en de mogelijkheid tot een verrassen de metamorfose in het boudoir, die vervolgens door huisfotograaf Ben De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advectentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. - Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag -14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. ADVERTENTIE Meuleman werd vastgelegd op de gevoelige plaat. Verder speelde een celliste op diverse plekken van het tehuis. Voor wie niet zo goed meer kon horen, waren de trillingen van het geluid voelbaar door aanraking van het instrument. Ook werden bewoners door medewerkers van Overkerck ver wend met lekkere geurtjes. Tussendoor werden de bewoners getrakteerd op koffie en thee met gebak, patat met snacks en ijs toe en allerlei andere 'foute' lekkernij en, die geen dagelijkse kost zijn in zorgcentra. Voor de bewoners was het een geweldige ervaring. Mevrouw Melis,' die met haar 95 jaar al zo'n twaalf jaar in Overkerck woont, kon haar geluk niet op. Ze hoort en ziet heel slecht, maar kon met haar voeten de trillingen van de cello voelen. ,,Ik voel de trillin gen van het instrument door mijn hele lijf. Ik vind het geweldig, wat ze op mijn oude dag voor me doen. Ik ben hier heel dankbaar voor!" Dat ze de bedjes van toen nog niet vergeten is bleek wel, want ze zong feilloos mee op de klanken van 'Aan de Amsterdamse Grachten'. Ook mevrouw van Duin genoot met volle teugen van de hand- en nekmassage. Het voelt zalig! Ik ga me straks beneden ook nog op laten maken." Marry van Dijk: „Dit is het derde jaar, dat we de verwen dag houden. Het gaat voornamelijk om zintuiglijke verwennerij in de zin van geur, tast, geluid en zicht. Veel oude mensen reageren hier positief op." In de recreatiezaal kon men gezamenlijk meezingen en -deinen op oude, bekende bedjes in de klank- en zangworkshop, verzorgd door 'Diva Dichtbij'. Naderhand was er gelegenheid voor een drankje met alweer iets lekkers erbij. Handmassage bij mevr. van Duin. Foto: Caroiieri Breed HEILOO - Krijgt u een neelje, nichtje, kleinkind, vriendje of vriendinnetje te logeren tij dens de voorjaarsvakantie? Dan heeft Bibliotheek Heiloo een verrassende, nieuwe serv ice voor u: het logeerkoffertje. Voor de leukste logeerpartijtjes leent u een logeerkoffertje bij de bibliotheek. Ieder koffertje staat garant voor vele uren kijk-, luister- en leesplezier. Wat dacht u van lekker luisteren naar bedjes en spannende of grap pige verhalen? Samen knus op de bank naar een DVD of video kij ken? Er zijn koffertjes voor de leeftijd twee tot drie jaar, vier tot vijf jaar en zes tot zeven jaar. Voor 5,- mag het koffertje drie weken geleend worden. Er staan enkele 'koffertjes klaar voor directe uit leen. U kunt ook een logeerkoffer tje voor u laten samenstellen. Dan wordt bijvoorbeeld rekening gehouden met de speciale belang stelling van de logé. Hieraan zijn geen extra kosten verbonden. Niet alleen opa's en oma's kunnen het logeerkoffertje lenen maar uiteraard kan het ook mee met ooms, buurvrouwen, nichtjes of wie dan óok, als u maar üd bent van Bibliotheek Heiloo. Grote publiekstrekker The Proms of Heiloo is dit jaar Jan Smit. Foto: Carolien Breed HEILOO - Dat er op het gebied van live muziek te wei nig gebeurde in Heiloo en omstreken, deed Jos Roozendaal en Aris de Wit de handen ineen slaan. Ruim tien jaar geleden werd 'The Proms of Heiloo' geboren. „Proms staat als een huis, het is ieder jaar weer een groot feest", aldus Jos. „Het idee was om een gezellige dag in sporthal Het Vennewater te organiseren, voor mensen in de leeftijd van twintig tot zestig en gebaseerd op het 'ons kent ons' gevoel. Met een juiste keuze van artiesten, waarbij muziek, dans en gezelligheid bovenaan staan! We zijn begonnen met nationale toppers als René Froger en The Golden Earring. Veel artiesten kiezen echter voor het grote cir cuit, zoals bijvoorbeeld de Heineken Music Hall, en zijn tegenwoordig vaak onbetaalbaar en moeilijk te boeken. We zijn daarom trots, dat het ook dit jaar weer gelukt is om een leuk pro gramma met bekende artiesten te kunnen bieden, voor een schap pelijke entreeprijs. Vanaf vorig jaar zijn we van de zaterdagavond naar de zondag verhuisd en ook dit bleek een groot succes." 'The Proms of Heiloo' wordt bewust buiten het voetbalseizoen gehouden, dit jaar op zondag 18 mei, zodat iedereen de kans heeft om er heen te gaan. „Grote publiekstrekker van dit jaar is Jan Smit, die in Heiloo één van zijn eerste optredens geeft na zijn langdurige afwezigheid door pro blemen met zijn stembanden. Verder treden de 3J'S op, onlangs winnaar van de 'Zilveren Harp'. Deze band uit Volendam zingt Nederlandstalige nummers van eigen hand. De band, bestaande uit Jaap de Witte, Jaap Kwakman en zanger Jan Dulles, is landelijk de grote verrassing van 2007. Voetjes van de vloer met Bob en de Blue Band, waarvan het reper toire varieert van Rock Roll, Motown tot en met bekende pop nummers uit alle tijden. Het zijn jonge, enthousiaste muzikanten uit deze omgeving, die op zeer humoristische wijze spelen. Wegens succes bij de eerste Proms is 'Tony Macaroni and the Swinging Devils' terug van weg geweest. De inleiding wordt ver zorgd door DJ Tino en de presen tatie is in handen van Ger de Haas." De voorverkoop is inmiddels gestart via de bekende voorver koopadressen. In zeer korte tijd zijn er van de 1500 kaarten nog maar weinig beschikbaar. Jos ver klaart dit als volgt: „Bij The Proms komen veel vriendenkop pels. Het muziekgenre, waarop iedereen kan meezingen en dan sen, zorgt voor een gezellige stemming. Door de goede sfeer zijn ér wei nig problemen geweest in het ver leden. De gemeente steunt ons daarom in alle opzichten; ook zij is blij met déze happening."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3