contact Nelson Mandela Kinderfonds 13 Belangrijke nummers Activiteiten Word donateur en bel 0900 11 46664 (0,10 per min) ALLES IS TOP! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Woonomgeving IHHHHHHHi WÊÊ Burgerzaken Een huis van drie bij twee meter golfplaat. Moeder werkloos, vader onbekend,geen «-hoon water, geen school, geen speelgoed, geen toekomst. En tóch onverslaanbaar... UITKIJKPOST 2 7 FEBRUARI 200 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Hoe verder met het Campina-terrein? Dit is een vraag die de laatste tijd regelmatig aan de gemeente wordt gesteld. Enige tijd geleden kondigde Campina aan de vestiging in Heiloo aan de Kanaalweg te gaan sluiten. Dat betekent dat het terrein straks vrij komt voor iets anders. Veel inwoners willen graag weten wat dat anders gaat wor den. Op dit moment is dat nog niet bekend. De gemeente heeft op het terrein voor keursrecht gelegd volgens de Wet voorkeursrecht gemeenten. Daarmee heeft de gemeente meer invloed op de ontwikkeling van het terrein. Campina moet het terrein nu namelijk als eerste aan de gemeente aanbieden als zij het wil verkopen. Inmiddels heeft Campina dat formeel ook gedaan. De gemeente en Campina zijn hierover nu met elkaar in onderhandeling. De verwachting is dat rond de zomer duidelijk is of de gemeente het perceel gaat kopen en ook welke plannen de gemeente heeft voor herontwikkeling van het terrein. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de sector Grondgebied, de heer Paul Paulusma, telefoonnum mer 072 535 67 92. Laatste deel parkeerterrein De Kreek opgeknapt De werkzaamheden aan het stations plein en omgeving naderen het eind. Nog één deel moet opgeknapt worden, namelijk het laatste deel van het par keerterrein De Kreek. Dit deel wordt opnieuw ingericht, waardoor de uitstra ling hetzelfde wordt als de rest van het parkeerterrein en de stationsomgeving. Enkele jaren geleden was dit stukje van Heiloo onderwerp van gesprek. Voor het herinrichten moesten de acht populieren verdwijnen. Hiertegen was toen veel protest. Er is toen afgespro ken dat een en ander uitgesteld zou Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 20 februari 2008 Geboren Quirine L. d.v. L.L.J. Koppes en W.P. Molenaar Robin C.T. z.v. C.J.F. Ruhl en M. Suurhoff Chris T. z.v. M.J. Jonkers en K. van Rijnsoever Fieke J.E. d.v. R.J. Kraakman en A.M. Bruggeling Liselotte A.C. d.v. I. Saft en N. Jacobsz Bas z.v. R. Bootsma en E. van der Cingel Elders geboren Nancy en Laura d.v. J.P. Keuning en L. Elqotbi Daniel z.v. J. Sanz Prieto en T.J. Westerhof Andrea T.G. d.v. A.N.S. Sinnige en A.G. Petrova Ylara J. d.v. M.L. Kurvers en K.C. van der Jagt Iris J.H. d.v. M.J.N. Kaandorp en M.C. Bos Quinn z.v. R.H. Wijnaar en L. Reijersen van Buuren Bart z.v. E.F. van der Wal en C.A.J. Dekker Sabine C. d.v. H.G. Rotteveel en R.R. van Kampen Ties J.H. z.v. M. Galavazi en S.R. Groot Babs d.v. G.P.G. Koelman en C. Bakker Jesse z.v. H.M. Bleeker en I. Molen Lynn M.A. d.v. M.A. Bruin en L.G.E. Huijsmans Sepp z.v. S. van Rijnsoever en K. Zweed Ivan R. z.v. R.B.S. Buis en I.W.A.A.M. van Vlerken Huwelijksaangiften en Aangiften Geregistreerd Partnerschap J.M. Ruiter en Yeyet Sunarti B. Bakkér en S. Roosloot J. Freijer en A.M. Sterkman J.J. Jansen en S.J. Bos P.T.J. van de Reep en S.M. Ooijevaar F. Beekman en V.J.T.M. Hermans Huwelijken en Geregistreerd Partnerschap S.R. de Loos en S.P.G. Bakker W. Ganzinga en H.S. Jol P.A. van Loon en M.W.C. Strijbis Overleden J.J. Rood A.G. Wagemaker J.F. Verkuijl E.G. Hoeben H. Smit C. Jansen B.A. Modder wv Mooij A. Twisk wv Speur Elders overleden J. van Amstel W. Bakker B.T. van den Berge G.O. Vrede G. Dorenbos H.Jansen M.A. Breek wv Appel. worden totdat het stationscentrum bijna klaar was. Inmiddels is dat zover. Het college van burgemeester en wethou ders heeft alle argumenten voor en tegen de plannen nog eens bekeken en besloten de herinrichting zoals die vier jaar geleden was bedoeld, uit te voeren. Dat betekent dat de parkeer plaatsen opgeknapt worden, er ruimte komt voor het bouwen van twee wonin gen en er voor de acht populieren moeraseiken in de plaats komen. Deze bomen hebben als voordeel dat ze vele jaren ouder kunnen worden dan de huidige populieren. Inloopavond Om de buurt te informeren over hoe het laatste deel van parkeerterrein De Kreek eruit komt te zien, is er voor hen donderdag 6 maart een inloopavond. Tijdens deze avond zijn er schetsen te zien van de nieuwe inrichting. De avond is tussen 18.00 en 20.00 in het gemeentehuis. Vanaf 7 maart hangt de tekening van de nieuwe inrichting in het informatiecentrum in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer D. Westerink van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 67 67. Antiekade De burgemeester van Heiloo verleent vergunning tot het organiseren van een kunst- en antiekbeurs Antiekade in Hotel Golden Tulip Heiloo aan de Kennemerstraatweg 425.Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 maart 2008 tussen 11.00 en 22.00 uur presenteren daar 30 tot 35 standplaatshouders kunst- en antiekobjecten. Hardloopwedstrijd De burgemeester verleent toestemming aan Atletiekvereniging Trias tot het hou den van een competitiecrossloop met deelname van 400 atleten op zondag 9 maart aanstaande. De hardloopwedstrijd wordt gehouden van 10.00 tot 12.00 uur in het park bij de atletiekaccommodatie aan Het Maalwater. Opening Tuincentrum DekaMarkt Burgemeester en wethouders verlenen ontheffing tot openstelling van de winkel aan Tuincentrum DekaMarkt op zondag 9 maart tussen 10.00 en 17.00 uur. De toestemming wordt verleend in het kader van de feestelijke opening van het tuincentrum op deze dag. Cursus bedrijfshulpverlening Burgemeester en wethouders verlenen ontheffing van het verbod vuur te stoken in de open lucht aan WV Schiereiland Noord-Holland. De ontheffing is van toepassing op een te organiseren cursus bedrijfshulpverlening voor medewerkers van WV Schiereiland Noord-Holland. De cursus vindt plaats op maandag 10 maart aanstaande tussen 08.30 en 16.30 uur op een strook particulier weiland langs de Hoogeweg 54c. De organisatie ligt in handen van opleiding- en adviesbureau Vogels uit Den Bosch, gespecialiseerd in brandpreventie en levensreddend handelen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13