Leden Wmo-platform benoemd Boekenweek in bibliotheek met Annejet van der Zijl Eensgezindheid op radio Beat FM Burger K39 H E I L O O 3 ■Kj Musical van Groep 5A van de Paulusschoot groot succes! POLITIEBERICHTEN Weg gestremd door aanrijding Hennepkwekerij ontmanteld Jubilerende vereniging centraal in uitzending hakkeen Zoon Hacheepakket 500 gr. Hacheevlees 500 gr. Uien Hamburger Achterham - Beenhamsalade Bij 150 gram ^GRATIS 100 gr. Beenhamï Gebraden Kiprollade Aardbeientaartje NU VOOR UITKIJKPOST 2 7 FEBRUARI 200 HEILOO - Het college van bur gemeester en wethouders van Heiloo heeft deze week de negen leden van het Wmo-plat form officieel benoemd. Het platform zal de gemeente advi seren over diverse onderdelen van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning. Het Wmo-platform is in het leven geroepen nadat de gemeenteraad van Heiloo tijdens haar vergadering van 3 december jongstleden de Verordening cliënt - en burgerparti cipatie Wmo heeft vastgesteld. De oprichting van het platform past in de Strategische Visie van de gemeente en het collegeprogram ma, waarin staat dat inwoners meer bij plan- en beleidsvorming dienen te worden betrokken. Het platform gaat de gemeente adviseren over De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaér: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.301m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen fpto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid"5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. negen prestatievelden die zijn opge nomen in de Wmo. Daarbij gaat het onder andere om het bevorderen van de sociale samenhang en leef baarheid in het dorp, het bevorde ren van deelname aan het maat schappelijk verkeer van mensen met een beperking en het bevorde ren van verslavingsbeleid. Het Wmo-platform bestaat uit negen leden. De heer H. Swart, mevrouw M. Theunisz en de heer E. Bijkerk vertegenwoordigen respec tievelijk de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen en Katholieke Bond van Ouderen, de Denktank en de Cliëntenraad Wet werk en bij stand. De dames M. de Groot-Pijper, J. Mans, C.PM. Sombroek, A. de Rooij en P Egelie en de heer J. Wittebrood hebben een vrije zetel. Het Wmo-platform vergadert onge veer zes keer per jaar. ALKMAAR - Woensdag 20 februa ri is de Kennemerstraatweg tus sen 17.00 en 18.00 uur gestremd geweest wegens een aanrijding met een gewonde. De aanrijding ontstond omdat een 44-jarige bestuurster van een personenau to, die kwam uit de richting van Heiloo, ging keren op de weg. Dit .werd te laat opgemerkt door een achteropkomende 19-jarige bestuurder van een bestelbus uit Bergen. Hij stuurde naar links maar kon een botsing met de kerende auto niet voorkomen. De personenauto werd nog tegen een geparkeerde auto gedrukt waardoor er een flinke ravage ont stond. De 44-jarige vrouw uit Heiloo raakte bij de aanrijding gewond aan haar hoofd en haar schouder. Ze werd per ambulance vervoerd naar het ziekenhuis in Alkmaar waar ze werd opgenomen. HEILOO - Woensdagochtend 20 februari werd een hennepkweke rij aangetroffen op de Spanjaardslaan in Heiloo. In de kelder van een woning werd een kwekerij met 1784 planten aange troffen. Via energiebedrijf Nuon was er een tip binnengekomen dat op dit adres mogelijk sprake was van hennepteelt. De kwekerij is inmiddels ontruimd. Naar de gebruikers van het pand wordt onderzoek ingesteld. HEILOO - Na weken van repeteren werd woensdag 20 februari dan eindelijk in de grote aula van de Paulusschool de musical: 'Onze ideale plek', opgevoerd door de 22 leerlingen uit groep 5A. Het ver haal en de liedjes gingen over een speelplek voor de kinderen die bedreigd werd door de komst van een grote pizzeria. Liedjes als: 'Doe wat de kinderen willen' en 'Hé, hé, burgemeester, luister nou eens goed!' werden door de kinderen opgevoerd alsof ze dat al jaren deden. Onder leiding van juf frouw Jacqueline en juffrouw Karen hadden de kinderen een aantal weken aan dit thema gewerkt. De rollen werden verdeeld, er werd aan de decors gewerkt en ook de kostuums kregen de nodige aandacht, 's Morgens werd de musical al opgevoerd voor andere groepen en broertjes en zusjes op school en 's avonds was de beurt aan alle ouders en opa's en oma's. Het was absoluut een feest om naar te kijken. Een knappe prestatie voor de leerlingen en de juffen van groep 5A! Eigen foto HEILOO- Traditiegetrouw organiseert Bibliotheek Heiloo in de periode van de Boekenweek een lezing van een auteur, die een band heeft met het thema van de Boekenweek. Dit jaar komt op maandag 10 maart, om 20.00 uur, de schrijf ster Annejet van der Zijl naar Bibliotheek Heiloo. Annejet van der Zijl is bekend van haar historische biografieën van bekende en minder bekende men sen zoals 'Jagtlust' en megaseller 'Sonny Boy' (al vijf jaar in de top 60!), waarvan reeds een kwart mil joen exemplaren zijn verkocht, evenals de filmrechten. Momenteel werkt zij aan een biografie over prins Bernard. Ook haar biografie 'Anna', waarin zij op een mooie en boeiende wijze het leven van Annie M.G. Schmidt beschrijft sluit erg goed aan bij het thema van deze boekenweek: 'Van Oude Menschen... - De derde leeftijd en de letteren'. Van dit boek volgt in maart een zesdelige televisieserie. Het bijzondere aan de boeken van Annejet van der Zijl is dat deze zowel door jong als door oud wor den gekocht en gelezen. Annejet van der Zijl zal op 10 maart vooral vertellen over het ver haal achter haar boeken, het 'recherchewerk' en de vaak bijzon dere anekdotes, die dit met zich meebrengt. Toegangskaarten voor deze speci ale avond 7,50 voor bibliothee kleden en 10,- voor niet-leden) zijn tijdens openingsuren verkrijg baar bij de Klantenservice van Bibliotheek Heiloo. Kaarten reser veren kan ook via tel.nr. 072- 5330670 en e-mail: bibüotheek@bibliotheekheiloonl Annejet van der Zijl. Eigen foto advertentie syt-.t.-i, ItWU» V.; Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Op donderdag 6 maart zal er op Beat FM (106.3 FM) van 20.00 uur tot 21.00 uur een uitzending worden besteed aan Muziekvereniging Eensge zindheid Heiloo. Deze vereniging viert dit jaar haar 110 jarig jubileum met diverse muzikale evenementen, waaronder een Trio Eensgezindheid concert op 12 april in de Ter Coulsterkerk te Heiloo. Tijdens de uitzending wordt er zowel aandacht besteed aan het heden als het verleden van de vere niging met al haar ups en downs. Om het een en ander luister bij te zetten, zullen er tijdens deze live uit zending ook enkele nummers van de door de vereniging uitgebrachte cd From Classics tot Swing worden gedraaid. De presentatie in handen van Bob van Unnik. t too 27 - Heiloo - 533 17 76& -v KEURSLAGER 4 stuks 100 gram wit of meergranen p.st. €0,65/ 5 voor maar

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3