Paaspop met Be Rude en The Chief in Akersloot Trio Eensgezindheid concert Ter Coulsterkerk Geweldig openingsfeest voor basischool Johannes in Akersloot CORSO Kinderen kunnen paaseieren zoeken in t Dierenduintje B|OSCOOP RESERVEREN: 0251 -652291 www.corsobioscoop.nl Programma 20 maart t/m 26 maart 2008 "Earth" "Zomerhitte" "Love in the Time of Cholera" "Asterixjn de Olympische Spelen" (NL) "Horton (NL)" Entree is geheel gratis Een groot-orkest met meer dan 120 muzikanten De adelaar is het symbool van de school Opbrengst kunstverkoop voor goede doel Dorpsstraat 70 Castricum »Tel.0251 - 65 22 91 donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur maandag dinsdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag woensdag 20.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag maandag 14.00 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag maandag 13.00 15.15 uur woensdag 14.00 uur AKERSLOOT - Traditioneel organiseert De Vriendschap eerste paasdag (zondag 23 maart) het Paaspop met de Akerslootse band Be Rude en Henk Haanraads oftewel The Chief. De band Be Rude bestaat uit Hans van der Waals, Pierre Pennekamp, Pim Verduijn, Bas DoUekamp en Ruud den Hartog. Zij hebben laatst met groot suc ces meegedaan aan de voorronden The Clash of the Coversbands in Paradiso en kregen lovende woor den van de jury. Het repertoire van Be Rude is een mengeling van stevige 70-er jaren rock met nummers van onder meer Thin Lizzy, George Thorogood, Van Halen, Golden Earring en the Beastie Boys. Ook treedt deze avond Henk Haanraads alias The Chief live op. En, wie Henk Haanraads zegt, zegt pure rock, gespeeld door een van de beste gitaristen die er bestaat. Nummers van Fleetwood Mac, The Beatles, Carlos Santana, Dire Straits, The Shadows, Bryan Hyland, Chuck Berry om er maar een paar te noemen, staan op het uitgebreide repertoire van Henk Haanraads. Sinds hij is gestopt met de band Full Circle, heeft hij het bij zonder druk gekregen met optreden als The Chief. Het Paaspop begint om 21.00 uur, terwijl de deur om 20.30 uur open gaat. De entree deze avond is helemaal gratis. Met behulp van een mysterieus ogende ui, die met de sleutel van het nieuwe gebouw kwam aanvlie gen, werd de Johannesschool in Akersloot feestelijk en officieel geopend. Foto: Mario Sacksioni AKERSLOOT - Het nieuwe gebouw van basisschool Johannes werd op vrijdagmid dag 14 maart officieel geopend. Omdat het symbool van de Johannesschool een adelaar is, was gekozen voor een spectacu laire roofvogelshow. Uiteraard hadden de valkeniers een indrukwekkende adelaar mee genomen én een geheimzinnig ogende grote uil. Deze uil kwam met aanvliegen met de sleutel van het nieuwe schoolgebouw. Het jongste en oudste kind van de school openden vervolgens symbo lisch het gebouw. Daarna heten de kinderen van de 'Johannes' ballon nen op en werd het nieuwe school lied ten gehore gebracht. Na deze officiële opening was iedereen welkom in de school, waar in samenwerking met de bibliotheek en sporthal de Lelie allerlei activitei ten te doen waren. De kinderen konden onder andere meedoen aan een workshop muziek, poppenkast, karaoke, schminken en een foto speurtocht. Ook was een een kupst- verkoop waarbij door de kinderen gemaakte objecten werden ver kocht. De opbrengst is voor het goede doel van de school 'Mama Jane'. Wanneer u hier meer infor matie over wilt kunt u kijken op www.mamajane.nl. De kinderen van groep acht hadden de verantwoor delijkheid voor de catering met hun overheerlijke zelfgemaakte hapjes. HEILOO - Op zaterdag 12 april geeft de jubilerende muziek vereniging Eensgezindheid Heiloo een concert, samen met Eensgezindheid Egmond- Binnen en Eensgezindheid Wormer. Dit concert vindt plaats in de Ter Coulsterkerk in Heiloo. ADVE RTENTIE De drie verschillende muziekvere nigingen zullen zowel afzonderüjk als gezamelijk optreden, waarbij de bezetting van dit 'groot-orkest' meer dan 120 muzikanten is. Een van de optredende gasten is de brassband Eensgezindheid uit Wormer. Het orkest is bij de oprich ting in 1904 gestart als fanfare korps, maar in 1958 is de keuze gemaakt om er eeft brassband van te maken. Kenmerkend voor een brassband is dat de bezetting gekenmerkt wordt door een strike bezetting met uitsluitend koperen blaasinstrumenten. De tweede muzikale gast van deze avond is Muziekvereniging Eensgezindheid uit Egmond- Binnen. Dit orkest is op 1 januari 1913 en viert dit jaar haar 95- jarig bestaan. Het orkest heeft sinds de oprichting nog steeds een fanfare bezetting, wat typisch is voor Nederland. Het programma van deze avond zal zeer afwisselend zijn in allerlei stijlen en genres. De organisatie heeft getracht om tijdens dit con cert voor een zo breed mogeüjk publiek een zo aantrekkelijk moge üjk programma samen te steHen. Kaarten voor dit unieke Trio Eensgezindheidconcert zijn op 12 april vanaf 19.15 uur aan de zaal de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg 111 te Heüoo te verkrijgen voor 7,50 per persoon. Kinderen tot en met 12 jaar krij gen vrij entree. Reserveringen kun nen plaatsvinden via, tel. 072- 5334851 of het e-mail adres info@mv-eensgezindheid.nl. Informatie over de brassband is te vinden op www. brassbandeensgezindheidnl Meer informatie over het pro gramma van het concert is binnen kort te verkrijgen via de website: www.mv-eensgezindheid.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19